Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Boginka28
Dzwoniłam do ginekologa idę dzisiaj. Mam nadzieje ze dają mi coś na podtrzymanie i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja ginekolog powiedziała że jak tylko jakies plamienia wystąpia to do niej odrazu przyjśc Boginka na pewno wszystko bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Też tak myślę... Ale l4 wezmę napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 - bedzie dobrze ;) na ktora godzine masz do gina ? ale Ci dobrze bedziesz sie lenic a ja niestety w pracy musze jak najdluzej wystrzymac bez l4 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Ja l4 ale nie te po którym nie wracam juz do rozwiązania. Na razie wezmę tyle ile gin zaleci a potem do września robie. Gina mam na 12.30 i juz szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Aniq a jak wyglądały te plamienia? Intensywne czy nie? Jaka barwa? Czy wtedy miałaś jakieś bóle podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Boginka daj znać koniecznie po co i jak. Trzymamy kciuki! Będzie OK :) Walentynka czemu musisz wytrzymać jak najdłużej bez zwolnienia w pracy?? Mi ginekolog chciał dać od ... 6 tyg. Trochę przesada :) nie było szczególnych wskazań. Nic się nie odkleja, nie ma krwiaka, po prostu jest zwolennikiem odpoczynku w ciąży :) Prace mam jednak siedząca, spokojna, pójdę od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniq10
Plamienia raz mocniejsze raz słabsze. Całodzienna plama na wkładce wielkości kciuka. Raz ciemna brązowa raz bardziej kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Bólu juz nie pamietam czy wtedy miałam :( ogólnie to od początku boli mnie czasami lekko jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
AniQ10 - tez mam prace siedząca ale szef musi zastępstwo za mnie zalatwic a to troche potrwa i tak soebie musze siedziec ;P nie mam ciezko to nie narzekam ;P ( praca biurowa ) tak myslalalal o pazdziernik listopad dopiero ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 - koniecznie daj znac ! My tu wszystkie trzymamy za Cb kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
NICK_________ WIEK____ TERMIN PORODU_____ KTÓRA CIĄŻA MammaOla_____28_______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk________34_______02.02.16___________1 Keytea7 ________30_______03.02.2016_________1 Mała_Mi________27_______06.02.2016_________1 MarzenaK_______31_______06.02.2016_________1 Karolcia2088 ____27_______09.02.2016_________3 Bedalia _________27______10.02.2016 _________1 Walentynka014 __27_______14.02.2016_________2 Kasiunia1989____26_______14.02.2016_________2 MagdaLula______24_______15.02.2016_________1 Anielka1116_____27_______21.02.2016_________2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016_________2 barsta___________28______24.02.2016_________2 AlisaAlisa________30______25.02.2016_________1 Boginka28________28_____1.03.2016__________1 Lenka_s ________20_______26.02.2016____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Cześć dziewczyny właśnie znalazłam wasz wątek. Termin po pierwszej wizycie u gin na 26 lutego. Niestety nie widziałam jeszcze serduszka ale kolejna 14 lipca już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Lenka_s - hej jak sie czujesz w ciazy ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Mam węch jak owczarek niemiecki i lekkie mdłości ale nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu. Piersi mnie pobolewaja i mam delikatne bóle brzucha a tak to chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Boginka i jak tam po wizycie? Witaj Lenka :-) Mnie mdłości znów dopadły :-( Ja to jestem jeszcze na macierzyńskim i teraz swojego szefa noszę na rekach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
karolcia2088 - a do kiedy masz macierzynski ? potem od razu na zwolnienie ? czy jakies inne plany ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Hej dziewczęta:) U mnie dziś bez większych objawów, ot czasem brzuch zaboli no i cycki w trybie ciągłym bolą pieruńsko. Próbuję powstrzymać trochę apetyt, ale wtedy mam zawroty głowy i robi mi się słabo, tak więc wesoło wieszam się na drzwiach lodówki, tęsknym wzrokiem patrząc na krążki serka pleśniowego którego nie wolno mi nawet powąchać i odchodzę z czymś w miarę przyzwoitym do jedzenia:P Boginko jak wizyta? Witam nową kompankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz jesc ser plesniowy. W Polsce sa dostepne tylko z mleka pasteryzowanego a takie w ciazy mozna jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
W Londynie dzis jak na Karaibach w cieniu 35st do tego wilgotno ledwo wytrzymalam w pracy marzac o zimnym prysznicu, na sam widok jedzenia w taki upal odrzuca a jak tu nie zjesc jak ciagle glodna wiec od rana na ogorkach bo tylko te wchodza, o dziwo piersi przestaly bolec choc wyskoczyly niebieskie szlaczki, na szczescie nie rzucaja sie tak w oczy. Dziewczyny co polecacie do smarowania brzuszka?? Kupilam sobie balsam z Palmersa ale odrzuca mnie zapach do tej pory stosowalam oliwke dla dzieci bo mam sucha skore ale tak mysle czy jeszcze czyms sie nie zabezpieczyc choc zdaje sobie sprawe ze nic nie da mi gwarancji ale mozena sie czyms wspomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8tc
u mnie termin to połowa lutego - życzę sobie dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boginka wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hej. Po wizycie u ginekologa który uznał ze najlepszą metodą jest powiedzenie ze mam poczekać i jak zarodek przetrwa będzie dobrze jak nie to był za słaby byłam u ginekologa prywatnie. On mi pomógł... Mam leżeć, jutro rano na betę i jak okej jest to na podtrzymanie do szpitala prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Teraz plamienia są mniejsze, i ból mniejszy. Bo plecy i podbrzusze w pewnych momentach chciało wyrwać. Mam zdjęcie kropki na usg. Wszystko w rękach Boga teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Boginka trzymam kciuki żeby Twój kropek był silny i obyło się bez szpitala :-) Walentynka macierzyński mam do 25 lipca a potem slyszałam że mogę odrazu iść na zwolnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Gosiauk ja w pierwszej ciąży smarowałam sie najdroższymi mazidłami nic mi nie pomogło :-) rozstepy mam teraz używam balsam pod prysznic z nivea dla mojej skóry ok a też mam suchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Boginka Ale czym uzasadnił, ze zobaczymy, czy się utrzyma? Robił USG? Coś się odkleja? Jakieś to enigmatyczne bardzo. Który masz tydzień? Walentynka, coś długo ma szef na szukanie zastepstwa. Ja mam zamiar poinformować koniec sierpnia i po miesiącu iść na zwolnienie. Trzeba och trochę zmobilizować :) tak to może Ci szukać i szukać do lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Aniq bo ten nfz to idiotą. Zrobił usg ale stwierdził że przez krwawienie nic nie widzi. A prywatny tez usg i powiedział ze wszystko nadal na miejscu i zlecił czwartek i piątek betę czy ni spada. Jak jutro wynik adekwatny do tygodnia ciąży 5/6 wg rozmiaru na usg to decydujemy czy leki czy szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża bliźniacza jednojajowa potwierdzona :D Bąbelki mają 1.85cm i 2.02cm, serca walą jak dzwony! Radość ogromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×