Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość andziul29
Mamaola-cudowny brzusio!! Też taki już chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że będę ogromna i będzie ciężko, już mi dokucza kręgosłup, staram się często leżeć z poduszką rogalem między obowiązkami domowymi :) Lekarz mówił, że ciążę bliźniaczą rozwiązuje się po 36tc, jeśli z Bąbelkami będzie wszystko dobrze to może uda się dotrwać do 38tc, zależy też od ich wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna ciąża bliźniacza jaką mogłam obserwować została rozwiązana w 34 tygodniu. Jedna ważyła wówczas coś ok 2 kg, druga 2.400. Zdrowe dziewczyny wrosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wszystko będzie dobrze a dzieci będą styczniowe :-P. Moja kuzynka dwójkę swoich dzieci urodziła w 36 i zdrowe jak rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Od kiedy jestem w ciąży to nie mogę jeść większości gotowych produktów ze sklepu bo wymiotuje po nich strasznie. Pije kompoty, soki z kartonu okropnie mnie odrzucają. Wczesniej jadlam gotowe serki ze szczypiorkiem, teraz sama miele ser, dodaje śmietankę i szczypiorek. Sernik tylko własnej roboty, uszka, pierogi również. Strasznie mdli mnie od zapachu chemii, proszku do prania, szamponu itp. W jogurtach owocowych tez czuje ten chemiczny posmak, dlatego jem jogurt naturalny i świeże owoce. Wczesniej jadlam co popadnie i pilam litry kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Dziewczyny piękne brzuszki. Ja mam brzucholek jak w pierwszej ciąży w 5miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOla brzuszek imponujący :-) Groszek mój juz tez wygląda jak by połowa ciąży była hehe :-) ale mój to się jeszcze dobrze nie wciągnął hi hi a tu znów go wywali:-) i to dobrze ze wszystko jesz zdrowe tylko z korzyścią dla Ciebie i malucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
dziewczyny super brzusie:) mamaOla ale slodko maluszki sie tula do siebie:) zawsze marzyłam o bliźniakach a każdy sie śmiał ze nie wiem co mówię he he piekny widok i podwójne szczęście:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Goraleczka fajna juz piłeczka się robi :-) MamaOla ale super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Hej dziewczyny ;) cudowne macie brzuszki :* zdjęcia usg przesłodkie <3 kochane maluszki ;) ja też Wam właśnie wysłałam swój jak na początek 4 miesiąca wydaje mi się ani za duży ani za mały jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
karolcia2088 ile bym nie jadła zawsze kości z każdej strony wystają :P Ale każdy mi mówi że jestem w biodrach bardzo szeroka więc będzie mi łatwo urodzić nie wiem ile w tym prawdy Okaże się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam szerokie biodra ale czy łatwiejszy poród nie wiem pierwszy poród miałam dość długo w sumie tyle że parte 15 minut w drugiej pierwsza faza połowę krócej parte tez nie długo ale bóle mam z krzyża wiec bol okropny teraz pewnie też takie będą :-) ale Tobie i nam Wszystkim życzę lekkiego i krótkiego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Póki co się nie nastawiajmy bo jeszcze trochę czasu nam zostało musimy wszystkie być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie grunt to pozytywne myślenie a moja młodsza córcia to jak się rodziła to miała rączkę na głowie tak więc pierwszy wyszedł łokieć mój mąż mi później powiedział ze myślał że ona ma jakiegoś roga na czole hehe :-) ale nieważne jaki bol zniosła bym jeszcze więcej a teraz mój mały skarb przyjdzie się przytuli da buziaka (co jej jeszcze nie poradnie wychodzi bo jak chce dać buzi to cały język wystawia <3 <3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja juz tradycyjnie nie śpię od 6tej wiec śniadanie juz zaliczyłam i spalam kalorie leżąc w łóżku he he na wage na razie nie staje jakos wolę sie ludzic że tylko brzusio mi rośnie:) Karolcia podziwiajac dzisiaj jeszcze raz Wasze brzuszki ujrzałam małe raczkujace cudo w rozowej bluzeczce:) to córcia rozumiem,ile ma bo nie doczytalam.?...fajnie bo mala różnica wieku będzie miedzy rodzeństwem:) a mieszkacie sami bo pomoc będzie chyba wskazana:):):) sniadanie zjadlam a juz myśle myślę co na obiad zrobić pysznego he he nudnosci sie odpukać skoczyly to i apetyt powrocił:( o może pulpeciki w sosie koperkowym i kasza do tego,cos zdrowego a dobrego za mna chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraleczka tak to moja córcia teraz w poniedziałek skończyła roczek różnica będzie półtora roku mieszkamy sami wiec zobaczymy jak to będzie :-) Mnie dziś w nocy tak gardło bolało musze iść do apteki może coś mi dadzą bo ledwo ślinę przelykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
A ja dzis planuje zrobic ciasto z brzoskwiniami i kremem smietankowo-serowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Goraleczka cos czuję, ze mamy do siebie niedaleko. W jakim miescie będziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ija67
Cześć Dziewczyny. A ja frytki na śniadanie pożeram. Ten stan jest nieprzewidywalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ija67 wolno Ci więc korzystaj:) ja czasem tez mam takie dziwne zachcianki to mąż biedulek jeździ lub biega do sklepu he he ostatnio o 20tej zachciało mi sie takich tradycyjnych lodów i wsiadl w auto i mi przywiózł:) ale sie cwaniaczek zabezpieczył na przyszłość bo kupił też dwa w plastiku na wynos i czekaja w zamrażalniku na czarną godzine;) groszek ja z podhala jestem ale rodzic będę chyba w Bielsku,tam pierwsze dziecko rodzilam i byłam bardzo zadowolona tylko teraz nie maja podpisanego kontraktu z NfZ i porod tam 2tys a cesarka 2.5:( no nic mam jeszcze trochę czasu do namyslu. A Ty gdzie zamierzasz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziul29
Boże co za dzień! Już dwa razy w kibelku byłam . Po drugim razie złapała mnie zgaga i dalej mnie mdli. Czuje ze to nie koniec na dzisiaj i jeszcze się przywitam z sedesem :-P . No i glowa... Okropny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziś mdli okrutnie nie mam na nic siły od wczoraj tak się kiepsko czuje a też już myślałam że będzie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dzisiaj kiepsko czuję. Jest mi niedobrze i nie mam siły nic robić. Nawet zmywanie rozłożyłam na raty. Kiedy to się wreszcie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziul29
Z 20 min temu znowu ale już sama zolcia!! Piecze mnie cały przelyk. Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
I ja wrzuciłam swój brzuszek na maila :) Co do samopoczucia to chyba wszystkie dziś umieramy.. Mi też od rana niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Moje kuzynki rodziny w suchej i byly zadowolone. Jedna nawet w okropnYm szpitalu w Myślenicach i nawet nie narzekała. Mysle ze wszystko zalezy od porodu, jak jest bez komplikacji to wszędzie dobrze. Ja pierwsze dziecko rodzilam w Brzesku, teraz planuje w szpitalu kolo Nowego Sacza. Zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Andziula wyślij męża po Gaviscon, maly lyk i po zgadze. Lek bezpieczny w ciąży, polecany przez gin. Ja codziennie po obudzeniu wymiotuje zolcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×