Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Nikt tu się nie unosi. Chodzi o to, żeby nie wprowadzać innych w błąd, bo nie ma fotelika samochodowego, w którym dziecko jest w pozycji leżącej. Regulacja zaczyna się w przedziale 9-18 kg. Chyba, że mylisz pojęcia i chodzi ci o siedzisko spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Ok ok spokojnie :) ja nie mam jeszcze dzieci dopiero wchodzę w ten świat i dopiero będę się orientować w tym temacie więc byłoby fajnie gdyby nie naskakiwano na mnie tym bardziej bez powodu ;) foteliki jako taki nosidełka i można je też używać jako samochodowe są regulowane na pewno ten w tym wózku też miał pozycję leżącą i taka półsiedzaca;) każdy kupuje taki na jaki go stać technika idzie w przód nie bez powodu jeden kosztuje 600 zł a drugi 2tyś. Każdy kupuje taki na jaki go stać i jaki mu się podoba jejku wyluzuj gościu bo Twoje uniesienie przynajmniej ja to tak odebrałam jest niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do koleżanki i zapytaj o nazwę tego fotelika, bo chętnie go kupie ( jeśli bedzie dobry w testach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Nie mówię o foteliku samochodowym dla większych dzieci! Mówię o takim nosidełku który jest teraz przy każdym praktycznie wózku i jest on regulowany bo mam małe dzieci w rodzinie i wiem. Nie będę głupio dyskutować i zaśmiecać forum gościu. Ty wiesz swoje ja swoje Ty nie masz regulowanego temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Jeśli teraz tak Ci na nim zależy to sobie chodź po sklepach i szukaj. Nie rób ze mnie głupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak tak wszystko wiesz to podaj nazwę i tyle! Nie zrobisz tego, bo takiego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że widziałaś gdzieś, jakiś chiński badziew, bez atestow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Zawsze znajdzie się mamusia która się musi wymadrzyc. Powiedziałam że nie wiem jaki to model nie znam się i dopiero wchodzę w ten świat! Zrozum to kobieto nie jestem tak " mądra" jak Ty w tym temacie:). Nie będę się denerwować czymś takim i na pewno nie z Twojego powodu. A co do badziewu. Może być i chiński ale był a Tobie nic do tego. Koniec tej śmiesznej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę z tobą dyskutować, ale na przyszłość radzę pisać o czymś czego jest się pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamma2016
Ja jestem;) każda ma swoją rację a ja na przyszłość radzę wykładac swoje zdenerwowanie na czymś a nie ma kimś po całym dniu. To forum służy do pomocy i wspólnego wspierania się I doradzania a nie do cwaniactwa która co ma lepsze i dogryzaniu sobie drogi gościu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fotelik dla córki Fair Bimbo i jest przeznaczony dla dzieci od 0-18 kg, ma wkładkę dla niemowlaka i trzystopniową regulację. Z tym, że używamy go jako następnego, gdzieś od 8 msc życia. A o fotelikach od wózków jeszcze nie słyszałam że są regulowane :) Także chętnie dowiem się co to za model :) Bo te tradycyjne wymuszają określoną pozycję leżenia dziecka i nie są zbyt zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamma2016
Cieszę się że ktoś mnie poparł odnośnie tego fotelika ;) jak będzie możliwość to się od niej tego dowiem i na pewno wam przekaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamma2016
Albo Ty zrezygnujesz Z tego forum albo ja to zrobię bo zaczynasz mi działać na uzębienie :) przegladnij allegro I sprawdź jakie są teraz nowości a nie żyjesz wiadomościami ileś lat wstecz zaraz dodam link gdzie jest regulowane nosidełko służące jako fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy przeczytałaś 41 stron naszych rozmów "gościu". Myślę, że nie, bo gdyby tak było, to zauważyłabyś, że wspieramy się nawzajem, tłumaczymy różne zagadnienia i jesteśmy dla siebie miłe. To trudny okres dla nas wszystkich, a te rozmowy mają nam pomagać, nie zaś niepotrzebnie denerwować. Więc mam taką malutką prośbę i myślę, że koleżanki mają podobne zdanie - jeżeli zamierzasz rozmawiać z nami w taki sposób, to my nie mamy życzenia rozmawiać z Tobą. Przykro mi, jeżeli nie potrafisz inaczej, ale ten nieprzyjemny ton, jaki wyczuwa się w Twoich postach świadczy o tym,że dołączyłaś się do nas, żeby ulżyć Swojej złości i może niedowartościowaniu. My nie mamy takiej potrzeby wyładowania się, "spotykamy" się tutaj w innym celu. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmaamma2016 przykro mi, że się zdenerwowałaś. Nie warto. Uśmiechnij się. Nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamma2016
Lja67 normalnie aż mnie nosi normalnie cały czas mi to chodzi po głowie nie wiem czemu :/ nic złego nie napisałam nikogo nie obraziłam prosiłam o poradę Was dziewczyny bo wiem że jesteście doświadczone a ja dopiero się w tym muszę odnaleźć a tu takie niemiłe zaskoczenie :( strasznie mi przykro i nie potrzebnie się denerwuje co źle wpływa na małego niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tego niestety nie da się uniknąć, jest to publiczne forum, każdy może tu wejść poczytać a przy okazji obrazić nas. Miałyśmy podobne sytuacje na lutówkach 2014 ( zapewne była to jedna z nas bo obrażała jedną, konkretną dziewczynę, pisała jakie ma brzydkie dziecko itp...) i w końcu przeniosłyśmy się na forum zamknięte...a potem na facebooka bo tam częściej zaglądamy. Może z biegiem czasu też pomyślimy o takim rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamma2016
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) widze że wczoraj nerwowo tutaj było,lepiej nie wdawać sie w dyskusję jak tylko wyczuwa sie atak bo szkoda naszego spokoju... Nie znam sie na wozkach,może spadna na mnie gromy ale jak 4lata temu urodzilam to mialam wozek 3w 1 i jak z maluchem jechalam np do marketu czy do rodzinki to w fotelik samochodowy pakowalam synka,przykrywalam kocem na wiosne a potem tylko fotelik przypinalam do stelaza wozka i tak jezdzilam przez pierwsze trzy msc. Mlody nigdy nie płakał widocznie lubil jak mu ciasno i przytulnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szkoda nerwów dziewczyny po co się przejmować :-) u mnie dziś chłodno dla mnie super chyba musze iść do lekarza bo coś mnie rozkłada gardło znów boli mam katar i jeszcze kaszel Joanna widzę ze mamy dzieciaczki z jednego roku :-) Ja byłam na lipiec 2014 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Witaj :) nikt nie będzie na Ciebie naskakiwal:P każda mama wie co jej dziecko lubi i jak mu jest najlepiej:) ja dziś niestety wszystko w biegu bo po południu jadę do narzeczonego niestety autobusem 100 km:( chyba się kończę w tą pogodę:( ale mamy do załatwienia kilka ważnych spraw i niestety jak trzeba to trzeba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Hej. U mnie dzień zabiegany od samego rana. Bylam na pobieraniu krwi szybko do pracy, a jutro endokrynolog. mam nadzieję że tsh się unormowało. Dziewczyny nie ma sensu się denerwować, ktoś ewidentnie szukał zaczepki. A tu przecież nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna okropna noc za mną i kolejny upalny dzień do pokonania. Mam nadzieję, że czujecie się dzisiaj lepiej niż ja. Ja też zamierzam kupić wózek 3 w 1 i na zakupy wpinać w stelaż fotelik samochodowy. Przyglądam się od dawna temu rozwiązaniu i nie zauważyłam, żeby maluszkom było niewygodnie, czy też ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję kogoś do dodania do NASZEJ grupy na facebooku LUTÓWKI 2016 kafeteria, szybko pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Góraleczo ja też woziłam Bartoszka w foteliku, na gondole reagował wrzaskiem. Nic mu się z tego powodu nie stało, a takie kubełkowe ułożenie ciała musiało mu pasować :) mama2016 szkoda nerwow na kogoś, kto sie nawet podpisać nie potrafi... najlepiej ignorować. Każdy czasami czegoś nie wie, a to nie powód aby go atakować. śle uściski :) Jeśli mogę nawiązać do fotelików- te z grupy 0-13 nie mogą (lub nie powinny) sie rozkładać, mają ochraniać noworodka podczas jazdy, a sztywna konstrukcja jest najbezpieczniejsza. Foteliki 0-18 można regulować, ale też tylko kubełkowo, nie spotkałam się z tym aby rozkładać fotelik do pozycji leżącej. Myślę, że o taką regulacje chodziło mamie2016 a ktoś to chamsko podłapał aby wylać na kogoś swoją żółć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja położna mówiła aby fotelik używać tylko do przemieszczania się samochodem, że od zakupów czy spacerów jest gondola, że fotelik na dłuższą metę nie jest dobry dla tak małego kręgosłupka, ale każda mama wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×