Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam u mnie na razie słonecznie ,wczoraj lało. Wczoraj angielski spoko syn mówił. Dzis ustny polski (prezentacja) Jutro matma rozszerzona. Syn jak wybierze to miasto ,będę przejeżdżała przez Orsejki miasteczko a ku temu się skłania. Miłego dzionka dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie, oj kusisz Tekla jajecznicą:D Ja czytam czwartą książkę Gai Grzegorzewskiej. Treści może trochę zbyt wulgarne, ale opisuje krakowski półświatek. U mnie od rana słonecznie i ciepło. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo🖐️ Teklunio dzięki na pyszne śniadanko 👄 ciacho o które pytasz jest czekoladowe z pysznym kremem kakaowym, piszesz o dotacji czy ona ma być przeznaczona na nianię ???? czy takie coś można uzyskać?? Terix🖐️ Vanilko a gdzie synuś się wybiera na studia?? Orsejko🖐️ wybacz :( składam Ci teraz NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE... samych radosnych dni, zdrówka i żeby nigdy nie było smutku w Twoim serduszku żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa❤️🌻🌻 Stawiam obiadek dziś u mnie są mielone ;) :) takiej chętki mi narobiła Bastylka swoimi kotlecikami, że dziś ja nasmażyłam z frytkami i surówką (@@@@@@) (########) (/////////////) smacznego 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do stomatoloszki na kontrolę ze swoimi ząbkami co jakiś czas sprawdza mi czy wszystko jest ok;) Pozdrawiam was wszystkie i tulammmmm do [serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiejsze sniadanko Teklo podalas w bardzo wypielegnowany sposob. Na bakoonikowym stoliku, kwiatuszki kawa.... Zyc nie umierac! Wiosna!!!! Ja jak zwyle mialam zaganiany dzien:( choc nie musialam gotowac(mielone z wczoraj:P) Teraz mam chwilke wolnego i zasiadlam do kompa. Ale tylko na chwile bo zaraz musze zrobic przelewy bankowe. Nazbieralo sie tego co niemiara. Dzisiaj u nas byla fajna pogoda. Nie za goraco ale cieplo wosennie. Szczesliwie burze ktore szalaly na polnocy nas ominely. Tylko te pylki kwiatowe doprowadzaja mnie do rozpaczy. Pieka oczy i skora:( Dziewczyny mam zamiar kupic sobie fascynator, to taki stroik- kapelusik. Jak myslicie dobrac to nalezy do sukienki czy torebki? W tonacji sukienki bylo by bezpieczniej ale smutno troche tak na bezowo jak mysz? Moze lepiej kupie bordowy do torebki. Nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w niedziele jest swietowany Dzien Matki. W zwiazku z tym musze pojechac na cmentarz z kwiatami, no i przy okazji zrobic kompleksowe porzadki bo w tym roku znowu jest moja kolej. Ten czas leci tak szybko. Tak niedawno byl moj cmentarny dyzur a to uplynelo juz 3 lata.... Chyba sie starzeje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzisiaj mialas badania. Czy juz cos wiadomo? Wczoraj wieczorem myslalam o Tobie. No i dzisiaj masz rocznice slubu:) Wszystkiego dobrego🌼 swietowania nastepnych rocznic w zdrowiu i radosci zycze Kochana Przyjaciolko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rady:O Lece robic te przelewy. A tak niechetnie rozstaje sie z moimi pieniazkami a tu musze je poprzelewac na obce konta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Bastylko! Nie starzejemy się. My jesteśmy wyjątkowe ;) A fascynator moim skromnym zdaniem może być w kolorze torebki. Bo to chyba dodatek do sukienki więc nie musi być w takiej samej tonacji. Ja tam się znam, ale skoro pytasz to piszę co myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dywan chyba zostawie. Malzyk powiedzial mi do sluchu pare slowek. Ze najpierw sie nalezy dobrze zastanowic a pozniej dzialac. Ze sama nie wiem czego chce i jeszcze targuje sie jak przekupa o 10 procent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dorix Ja tez sie nie znam specjalnie , ale tez tak mysle... Ja uciekam do przelewow a Ty pewnie do tradycyjnych wieczornych pogaduszek z Mama. Dobranoc Dorix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski ustny 90 procent czyli 5 zdany. Wybrał sobie Ferdydurke Z 3 dni tez obliczył ,ze zdał. Daysi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu❤️ Doris spodobało mi się twoje motto:) Bastylko ,a kto lubi się rozstawać , a jeżeli o targowanie to ja bardzo lubię zawsze się udaję Orsejko jak kaszel mija? Majka wybiera się na studia ZG w swoim kierunku. Zulka dyżur u koleżanki zakończony. Teklo dzięki za śniadanka i kawusię . Betulka jak budowa ,jak twoje nogi. Plotko puszcze linka ja bym zaśpiewała https://www.youtube.com/watch?v=er3xHTfJA3Q Jak kogos pominęłam to przepraszam❤️ dużo zdrówka nam. wszystkim życzę Miłego wieczoru🖐️ Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię z wieczorem pogadać z mamunią. Planujemy o codzienności, np. kiedy będziemy malować płot, kiedy remontować ganek, co jutro na obiad itpitd. Moja mama ma 81 lat a potrafi nam jeszcze ugotować obiad, niekiedy nawet z dwóch dań. Dziś miałam krupnik i placki ziemniaczane. Gdy przyjdę z pracy, biegusiem zjem obiad i pędem do ogródka, dzis wsadziłam znowu trochę astrów i kilka werben. A potem hakowałam ziemniaki. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertix jak na działeczce u mnie po deszczu wschodzi co posadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko...zdolniacha syn, moje gratulacje. Wiecie co Kobitki? Jestem jedyną w naszej czytelni bez chłopa. Planuję w tym roku zrobić jakis wakacyjny wypad nad morze lub w góry. Jeśli któraś z Was chciałaby też gdzieś palnąć bez małża to mogłybyśmy sie zmówić :D. Dla pary nie chcę być dzwoneczkiem, ale jeśli któraś z Was by chciała połazić ze mną na plaży albo wypić wakacyjne piwko to proszę się zastanowić ;) P.S...Ostatecznie mogę być dzwoneczkiem to wtedy upraszam o zabranie dla mnie przystojnego kolegi męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki, ta wyżej wymieniona propozycja to nic nachalnego. Ot, przyszła mi do głowy taka myśl, że jeśli któraś z Was chciałaby wyjechać a nie ma z kim to służę swoją osobą. A jesli nie znajdę wśród nas chętnych, to spoko, pojadę sama i bede szaleć :D Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzzu…Dorix ❤️ narobiłaś mi takiego smaka na urlopowy wypad we dwie. Byłabym nawet skłonna zostawić w domu małżowine byleby wyrwać sie na to wakacyjne łazikowanie brzegiem morza i piwko. Świetny pomysł Dorixiu! ❤️ Vanilko - palce mi zdrętwiały ale trzymam kciuki twardo dopóki nie będzie wyników. Bo że mature zdał śpiewająco to jest pewne - ale teraz walka o punkty ❤️ Majeczko ❤️ - nie było Ciebie jeszcze jak wspominałam, że córka złożyła wniosek o unijną dotacje do własnej firmy. Skończył jej sie urlop wychowawczy, czas było podjąć decyzje o pracy no i decyzja jest taka, że własna firma projektowa. A Unia daje rokującym wnioskom pieniądze; coś w rodzaju bezzwrotnej pożyczki. Ale musi pracować i to ostro więc potrzebna opiekunka dla malego chłopczyka ;) Bastylko ❤️- też mysle że dopasować do torebki - musialabyś chyba przymierzac w pełnym stroju? jak to sobie zorganizujesz? Pozdrawiam dziewczynki i dobrej nocy życze i de spać ps: Dorix - tak fajnie piszesz o swojej Mamie, że aż serce mi rośnie i wzruszam sie bardzo - jesteście wspaniałymi Kobietkami. Obie. I Mama i Ty ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać już czas 🖐️ kawa herbata zaparzona (__)? (__)? (__)? (__)? zdmuchnąć z oczu resztki snu :P U mnie bezchmurne niebo W mojej wsi przyroda po deszczu oszalała :) pachną kwitnące drzewa, dzika róża i bzy coś pięknego! :classic_cool: Jutro wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czytelnio ;) Wpadłam na kawunię i śniadanko Tekli;) Pracy nawał, ale zapowiada się piękny dzień więc podołam ;) Tak Teklo, ja też się bardzo cieszę, że mam jeszcze mamę przy sobie, to cudowny dar od niebios ;) Buziaki przesyłam wszystkim i spadam w .... program liczb, cyfer, rat :P:P:P Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadłam też na śniadanko i kawkę O 9 matma pisze ja tylko 2 uczni. Jeszcze fizyka i chemia angielski ustny. Chwila przerwy. W czerwcu zawodowy. Miłego dnia❤️ Dzięki za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Dorix narobiłaś smaka na wypad nad morze, ale ja w tym roku chyba się nie wyrobię (sanatorium, urlop). A tak mi tęskno za morzem:( Vanilka gratulacje dla syna, z resztą też sobie poradzi❤️ Zaraz wybywam na działkę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ..Tekla .dzięki za kawunie i sniadanie :) Vanilko.. bardzo ciesze się że do ZG. będziesz czesto nas odwiedzać ..a i ja odwiedze synusia :) Dorix... mama to skarb ..wiem co mowie choć czasami mam zal ale to zupelnie co innego ..mopa ma 81.. tato 87 ale jak pisałam kopytka robi że nikt mu nie dorówna ..miękkie aż się w buzi rozpływają ..mama tez gotuje ale już nie tak jak rok temu :O ..czas jest nieubłagany :( ale cisze się że ich mam :D Terix.. miłego działkowania ..ja już kosiłam trawe ..wczoraj żywopłot poszedł do strzyżenia ...kwiaty wymienione posadzone pelargonie .. Bastylko.. bardzo dobrze dywan jest ładny ... ja mam białe i nie narzekam i chyba ciemnych bym nie chciała ..:) mam psa i jakoś brudnego nie mam :)zresztą ja kocham jasne kolory w domku :) milusiego dnia dla wszystkich ..wspaniałego weekendu bo może się zdarzyć że nie będzie czasu kuknąć ....pogoda u mnie piekna ...kaszel minął i jest ok. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się wieczorkiem Vanilia Twój chłopak idzie jak burza, brawo:) Teklo od samego patrzenia na Twoje śniadanka jestem cięższa, bo nie mogę powstrzymać apetytu;) Orsejko jakąkolwiek nazwę byśmy wymyśliły, zawsze kogoś przyciągnie;) ale mamy na to sposób, prawda? Terix wszystkie książki Gai czytasz z zapartym tchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix trzymam kciuki, żeby wypad nad morze z którąś z czytelniczek wypalił:D:D:D sama odpadam w przedbiegach - mój m nigdy mnie samej na urlop nie puści, taki wstręciuch:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic spadam, bo padam na pysio;) trzymajcie się cieplutko, u mnie dzisiaj przestali grzać:P dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam życzę miłego południa i wieczoru❤️ Idziecie jutro na wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłej niedzieli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza w naszej czytelni jak makiem zasiał :) A ja mam przerwę w pracy w czasie działania komisji wyborczej więc wpadłam ugotować rosołek i upiec mielone, żeby za mocno nie obciążać mamci ;) A leje od samego rana! Przez to moja fryzura niecko przyklapła i mniej rewelacyjnie niz zwykle wyglądałam o piątej rano :D:D:D Poza tym...wszystko u mnie OK. Buziaki przesyłam dla każdej Wyspiarko - Czytelniczki ;) Udanej niedzieli, słoneczka i uśmiechów wśród najbliższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×