Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Czesć pamiętam o was w złotym pociąg się nie znalazłam. Dziewczyny dostała właśnie teraz skierowanie tam gdzie poszłam na staż z biura pracy więc 3 miesiące, potem 3 miesiące musi mnie zatrudnić a potem to zobaczymy. Stawkę na dzień ma fajną ,ale trochę wyrzeczenie pracuje po 8 godzin, ale jak coś to muszę zostać.1 dzień w tygodniu mam wolne .Trochę rzeczy mi się nie podoba, ale na razie milczę .Dobra koniec żali. Mam chora babcię zapomina się lekarka powiedziała ,ze to jest otępienie opowiada takie historie ,że szok sama wyjść nie może ,bo nie wróci do domu .Niedziele mam wolną. Życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Vanilko jak dobrze ze znalazlas czas i machnelas lapka mimo ze teraz jestes kobieta pracujaca:P Troche niefajnie ze uklady sa takie ze czasem musisz zostac:O no i ze tylko jeden dzien wolny. Popracujesz jeszcze troche to sama zobaczysz. Moze sie unormuje sytuacja, a to dluzsze zostawanie to tylko w wyjatkowo. Jakby co to sama wiesz...w koncu nie musisz. Daisy mocno ciesze sie z Toba z pozwolenia:) Niech tylko chlop nie psuje Ci radosci tym za drogo nie damy rady. Pomalu zrobi sie...zobaczysz! Choc zawsze w praktyce okazuje sie ze jest drozej jak w kosztorysie:(A Twoj chlop realista i wie o tym dobrze. Fajnie ze w rozbudowie uwzgledniacie mieszkanko dla corci. U mnie nic specjalnego. Na szczescie czuje sie dobrze. wczoraj pojechalismy nawet na wycieczke do pobliskiego kurortu. Z kuracji nie korzystalismy za to odwiedzilismy wloska restauracje. Takiej dobrej pizzy nie jadlam dawno. Nawiastem mowiac nigdy tez tak dlugo nie czekalam na pizze :O Chcielismy tez kupic buty dla malzyka, takie z odpinana pieta. Boje sie ze zaczna sie deszcze i nie bedzie mozna chodzic w klapkach. Nie bylo. Zostaly zamowione i do odebrania beda za tydzien. Znowu bedzie okazja zeby zjesc pizze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zdjecie poslac to nic trudnego. Klikasz prawa strona myszki na zdjecie i jedna z opcji to "dolacz zdjecie do Maila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrzepice Daisy chyba powinien rozpoznac chirurg naczyniowy. Zbada po prostu czy zyly sa drozne. A wiecie dziewczyny ze odkad wystrzykalam sobie pajaki na nogach wcale albo prawie wcale nie bola mnie nogi. A w tym roku byly takie upaly! Wczesniej ciagle odchodzilo smarwanko zelami, masciami i inne cuda. Czyli oplacilo sie troche pocierpiec. I to nie tylko ze wzgladow estetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Daisy, cieszę się ze macie pozwolenie :-). Pilnuj sprawy i naciskaj! Gdybym była uparta to pewnie dawno już by nasz domek stał bo M wciąż miał jakieś "ale" - musiałam wreszcie spaść ze schodów :-p a to niekoniecznie bezpieczny i miły argument ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko:-), fajnie, ze masz pracę ale trzymaj rękę na pulsie i nie daj się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix! Nie miałaś usg żył? Tylko na podstawie badań krwi? Heparyna nie zaszkodzi oczywiście - grunt żeby nie dopuścić do zatorowości płucnej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio! To M wciąż ma kłopoty z piętą? A ma on problemy z cukrzycą albo z grzybicą? Chyba nie...Może znajdź mu dobry gabinet kosmetyczno-podologiczny. Moich chorób nie wyleczyła mi moja pani ale już nie cierpię, o stopy dba ale chodzę regularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miałam zakręcony tydzień, ciągle coś, przyjechał wujek- ten miesięczny wdowiec, a w pracorze koniec wakacji, więc było co robić:P Orsejko mnie też się podoba u Twojej córci:) a w kwestii lodówek - zdecydowanie wolę bez zabudowy,za często otwieram, na bank w końcu obudowa by nie wytrzymała;):P Terix taka heparyna na pewno nie zaszkodzi jak napisała Bastylka, ale też uważam, że powinnaś dostać skierowanie na dopplerowskie usg żył, ono jest najbardziej wiarygodne. wiem, bo mój m miał zakrzepicę mimo, że był w trakcie brania takich zastrzyków jak Ty teraz:o w jego przypadku ta dawka heparyny okazała się niewystarczająca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo 10 weszła migiem, ale nie mogę ustawić strony startowej:o może podpowiesz? a moja mama też zmieniła swoją 8 na 10 i przestał jej działać głośnik:o cholera wie o co kaman, gościu z serwisu powiedział, że powinna przywrócić stary system, bo może komp nie jest gotowy na ten nowy. a przecież mama ma całkiem - jak na jej potrzeby wypasionego laptopa, który ma zaledwie rok. może chodzi o jakieś sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do strony startowej, przyzwyczajona byłam do tego, że od razu otwierały mi się dwie zakładki wp i onet. a teraz dupa, pokazuje się strona z zapytaniem: gdzie chcesz teraz przejść? i pod spodem pasek do wpisania jak w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 10 czekam na Teo, sama nawet nie ruszam...nawet nie wiem czy chcę, przecież już mam cegiełki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Na kawe zapraszam (_)? (__)? (__)? (__)? u mnie w nocy popadało i mimo 22 stopni o 7 rano jest świeżo. Mimo pełni księżyca spałam jak niemowle. Zulko nie wiem jaką masz przeglądarke. Gdybyś miała Mozillę (chociaż nie sądzę, pewnie masz Operę) to powiedziałabym, że strone startową ustwia się w : górne menu-narzędzia-opcje-ogólne-strona startowa-i wpisujesz adres strony którą chcesz mieć jako startową Opery nie znam (choć mam) bo pozostałam przy starych aplikacjach do momentu zainstalowania 10-tki. Radzę poprosić innego "migusia" w sprawie dźwięku u Mamy. Można ściągnąć sterowniki karty dźwiękowej ze strony producenta tego laptopa i zainstalować. Nie podejrzewam, że po prostu ma dźwięk wyłączony - na pewno to sprawdziliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pieke drożdżowe z nutellą - jedziemy do Zwardonia do znajomych i ich letniego domku na Skalance. Będzie wieczorna nasiadówka, grillowanie i gadu-gadu ;) A teraz maleńkie weekendowe śniadanko: http://www.przepisykulinarne.info/wp-content/uploads/2014/11/jajecznica-z-kurkami-4.jpg i http://img3.oferia.pl/9b365fc60f60381654cacc701ee562a8_1000_1000_0_1.jpg 🌻 miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 ach zapachniały grzybki:D:D:D Przyjemnie spędzonego czasu życzę❤️ Właśnie zrobiłam hennę i teraz posiorbię kawę:D Tekla a jak twoja henna, musiałaś odnawiać? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Betulko ups, znów nie podejrzewając, że ktoś zajrzy, nie odświeżyłam stronki i nie zauważyłam Twojego wpisu, przepraszam❤️ Teklo mam dwie przeglądarki, mozillę - tej używam do naszej kafe i explorer i w tej miałam te dwie strony startowe ustawione ale pyszniutkie śniadanko naszykowałaś dzisiaj, zwłaszcza ta jajecznica na kureczkach, mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko narzekasz na głośną lodówkę, jeśli masz non frost (a pewnie taką masz) to ona tak ma, że od czasu do czasu musi tak strzelić, jakby coś głośno stuknęło, ale poza tym chodzi cicho. też mam samsunga i jedyne na co narzekam to kiepskiej jakości materiał, z którego jest zrobiona obudowa - tzn. jest zbyt delikatny, nie wiem jak, ale na zamrażarkowych drzwiach mam już takie wklęśnięcia jakbym w nią delikatnie kopnęła:o a przecież nie zamykam jej kopniakami:P i to mnie irytuje strasznie:o już myślę, czy nie kupić czegoś takiego i zakleić to w cholerę:P http://oklejaj.pl/pol_m_Maty-magnetyczne_Maty-na-lodowke-164.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawiam się i zastanawiam, bo na środku drzwi mam panel z wyświetlaczem (zapala się tylko jak są otwarte drzwi), na którym ustawia się temperaturę i inne bajery, ale w związku z tym trzeba byłoby w tej macie wyciąć okienko i jak to będzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzisiaj sie zle czuje. Najpierw mialam za wysokie cisnienie. Wzielam tabletke a teraz mam za niskie. Ratuje sie kawa. Zulka alez ladne sa te maty na lodowke. Nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest. Do nowoczesnego wnetrza kuchni bardzo pasuje. Zabudowana lodowke mam od 25 lat. Wczesniej byl lepszy patent na zawiasy. Teraz ida na latwizne. Ja nie narzekam bo mam inne powody do narzekania. Lodowka to pestka:P Ale zawiasy skrzecza straszniejak otwieram. Kupilam nowe zeby wymienic, ale wezwany fachowiec powiedzial zeby poczekac. Na razie drzwi nie powinny sie urwac. Lodowka ma ze 3 lata. Stara chodzila ze 12-14 lat i nic sie nie dzialo. Betulka problemy z malzykowa pieta to nie jest kosmetyczny problem ktory zalatwi gabinet. To niestety cukrzyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilam kawe powinno byc mi lepiej. Zjadlam klejace- gotowe ciastko. Zaraz bede wyruszac. A gdzie? Podlewac kwiatki na cmentarzu:( Znowu jest 35 stopni. Nie bylo mnie tam tydzien, choc w miedzyczasie padalo. Ciekawe co zastane? Na razie dziewczyny..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja kochane :) Zulka .. świetne te naklejki ..nie wiem jak to u ciebie się dzieje z tą lodówką :O ja mam dwie samsung i ani jedna nie ma ani rysy ani też żadnego gniecenia obudowa jest bardzo twarda ..jesli chodzi o prace to na początku owszem tam pukało pierdziało itd. ale teraz już pracują obie ładnie i cicho ...a jesli chodzi o wyswietlacz to trzeba wyciąć ale jest jeszcze napis a z tym to już nie wiem co zrobić :O Beatulko... ciesze się że domek rośnie a czy uda się gaz do zimy pociągnąć ? ... Daisy .. bardzo się ciesze że budowa ruszy ..małyzki już tak mają że ciągle stękają ..przeliczają :O ale my musimy twardo trzymać się swego .oni lubią łatwizny:) najbardziej ciesze się że i twoje dziecie będzie blisko ciebie ..mamy jedynaczki 👄 Terix.. zdrowiej bo urlop czeka :) ja biore cały czas detralex a tam jest heparyna ale coś tam porobilo się że wycofali więc najwiecej jest heparyny w Diosminex ...ale swoją drogą muszę też zrobić badania bo dawno oj dawno nie robiłam :O a kto ci robi zastrzyki ? to wazne bo potem są straszne zrosty ja miałam w szpitalu robione i zależało kto robił ..teraz wiem że jak boli po bardzo to w zle miejsce bylo dane ..teraz wyczuwam zgrubienia i to bolesne jest :O Bastylko... już za mom ma się ochłodzić wiec buty konieczne dla M ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo.. miłego spotkania :) Wanillko... troche kijowo z tymi wolnymi dniami już pisałam ci że to jest bardzo męczące na dłuższy czas a my nie powinnyśmy się przemęczać i tak jak Bastylka myślę że nie musisz :) .. Dorix.. juz pewnie sukienke prasuje na dożynki :) Plotka .. przepadła nam w L..nie :) Fruwjąca .. w siedlisku zabawia :) Miłej niedzieli kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na moment. Żyję. Uprasowałam strój ludowy na jutro. A na wieczór spodnie czarne w białe grochy i białą bluzkę. Mam gości w domu, przyjechali na dozynki. I jestem padnięta na pychol. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Tej nocy księżyc był ogromniasty, ale spało mi się zupełnie dobrze:D Orsejowa PHLEBODIA zawiera dużą dawkę diosminy i jest już dostępna bez recepty. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny gorący niedzielny dzień👄 W zasadzie nie mam o czym pisać no ale przyszłam bo komputerek wolny to jak nie skorzystać?. Odnośnie nocy są piękne❤️. Zwłaszcza ze bez komarów,nic tylko wyjść z krzesełkiem przed dom,na balkon i patrzeć patrzeć na łysego.Napisać miłosny wiersz,czy coś w tym guście.;). Trzeba nam się cieszyć tą piękną pogodą bo jesień już tuż,tuż.Jakby to było cudownie gdyby i jesień była ciepła,długa i sucha.Gdyby tak było może coś by się udało zrobić koło chałupki.Coraz bliżej zima a murarz ciągle na budowie,tyle że nie mojej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×