Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

witaski kochane :) Teklo dzieki za sniadanie i kawę 👄 Dzisiaj mam zabiegany dzień więc pomacham wam wszystkim 🖐️ Teklo.. u mnie nie pada a miało padać ale widocznie nie starczyło chmurek :D no nic poczekam być może kiedyś na pewno popada :) jest nawet ciepło nie mozna narzekać oby tak dalej .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko piątkowe👄 A u mnie nareszcie pada,ale taka smętna pogoda że nie umiem się z tego stanu cieszyć.No i czuję się jakoś dziwnie.W uszach piszczy w głowie się kręci,mdli na żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dzięki za poczęstunek,mniam,mniam. A tak odnośnie jedzenia,przybyło mi dwa kilosy.Niby nie tak znowu dużo ale mus zrzucić zanim he,he dołączą kolejne. No i w sumie nie mam za bardzo o czym pisać. Ja takie heparynowe zastrzyki robiłam siostrze.Pierwszy to było coś potwornego.Już wolałabym sobie robić.Taki miała pokrojony brzuch a ja jeszcze miałam się pastwić.No ale z każdym kolejnym szło coraz lepiej i w sumie nic wielkiego.I powiem że u siostry w miejscach kłucia nie było,nie powstały wcale siniaki.No ale jak pisałam wcześniej jej brzuch był po wielkiej operacji,pewnie to miało swój wpływ na efekt moich he,he pielęgniarskich zapędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo No i ja czytałam kiedyś że kiszone ogórki można pasteryzować ale nigdy nie praktykowałam osobiście.Wiem jednak że kobitki robią przetwory i przechowują w piwnicach w bloku.Robi tak moja szwagierka,robiła niegdyś siostra zanim przeniosła się na wieś..Jak chodzi o piwnicznych lokatorów i zapachy to te do wnętrza słoików nie dotrą,zawsze można taki słoik po przyniesieniu do mieszkania dobrze umyć dopiero potem otworzyć..W takiej piwnicy zawsze chłodniej jak w mieszkaniu i przetwory dają sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki teraz się odmelduję bo jestem dzisiaj padnięta.Wszystko wskazuje na to że jednak mimo wszystko lepiej znoszę upały jak takie niże i fronty.Papatki i buziaki dla Wszystkich czytelniczek. Jak chodzi o złoty pociąg ach,ech jak to rozbudza wyobraźnię.Mam nadzieję że nagrają na taśmę wszystkie poczynania i eksplorację.Nawet jak znajdą figę z makiem to chciałabym móc kiedyś to zobaczyć. No nic udanego dnia jeszcze raz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia gosc
Denerwuje sie. Nasi dzielni chlopcy powstrzymywani sa wszelkimi metodami. Nawet zolta kartke wpakowal sedzia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Pozdrawiam u mnie leci .Jutro lub w niedziele napisze więcej . Na @ posłałam coś:) Życzę udanego weekendu i dobrej nocy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowalam sie..... wynikiem meczu. Vanilko zdjatko doszlo! Alez Ty masz figure!!!! Zero tluszczyku na brzuchu! Jaka talia! Jak u osy! Szczerze zazdroszcze. Super. Pewnie pojde dzisiaj lekko wnerwiona spac. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni ranek 🖐️ z kawą oczywiście (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie chłodniutko ale ma być słonecznie. Sprawdzałam pogode na 7 dni - cały tydzień mam mieć ok 15 stopni ale słońce z niewielkim zachmurzeniem. Pasuje mi to - we wrześniu słoneczko zaczyna wchodzić do mojego mieszkania. Od listopada mam zalane słońcem całe mieszkanie. To miła rekompensata jesiennych chłodów :) Nasza Terix jak kozica śmiga po tatrzańskich szczytach i zajada się oscypkami - ma dobrą pogode. Terixiu wypocznij i szybko wracaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na do poniedziałku bo dzisiaj przyjeżdżają młodzi z B (z gratami już) i będe zajęta bo i wnusio z K też się tutaj wybiera ;) Ploteczko - pośle fotki z maluchami bo mam fajne ;) A w poniedziałek będe od rana w Och... bo mam kontrolną wizyte u laryngologa. Czy mówiłam Wam że mam już wycofane leki od szumów usznych? :D Miłego łykendu życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo ..miłego weekendu ..:) zjem sniadanie na kolacje :) dziękuje ... U mnie pogoda nie bardzo zimno się zrobiło :Oale nie pada .. Jutro i ja mam gości rodzice na obiadokolacji będą :) Milusiego weekendu kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Teklo ale kompy mojego m i mamy są ubiegłoroczne, czyli całkiem nowe, tylko mój jest starszy, bo ma 5 lat;) ale spoko, nie zniechęcam się, jak już dopracują wsio to się skuszę:P a co do ogórków - całe życie w bloku mieszkam i jak sięgam pamięcią zawsze trzymaliśmy kiszeniaki (niepasteryzowane) w piwnicy i z reguły nic im nie było, więc spróbuj, w piwnicy i tak chłodniej niż w mieszkaniu. Orsejko a u mnie pada prawie codziennie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a ile w sumie lat łykałaś tabsy na szumy? i jak fajnie, że już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko oglądacie razem z m mecze? wiadomo komu kibicujesz, wiadomo komu małżyk, jak się godzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzućcie okiem w gar, takie cudko dziś o 1 w nocy darło się pod drzwiami koleżanki, jej pies zaczął szczekać tak, że musiała otworzyć drzwi i znalazła toto maleństwo... była, wymiziałam, obfociłam, bo trzeba znaleźć małej/małemu nowy dom. najgorzej, że nie potrafimy jeszcze rozpoznać płci:P obie kociary i nijak nie udało się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a jak Twoje dziewczyny? dawno nic nie pisałaś o nich. i przypominam o fotach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie pozno. W dzien bylam zajeta. Wieczorem obserwujemy w telewizji sytuacje na zywo z dworca w Monachium. Hmmm.... juz nie wiem co mam myslec? Ciasek na powitanie uchodzcow nie mam zamiaru piec:O Kamieniami tez nie bede w nich rzucac. Trudne to wszystko. Zulka ja tez napalilam sie na Windows 10. Troche przystopowalam jak poczytalam opinie. Podobno trzeba niektore programy extra wgrywac. To juz dla mniebylo za wiele....:P Poza tym podobno ma jakies luki jesli chodzi o bezpieczenstwo. Jakie nie skumalam:O Chyba tez poczekam bo na moje umiejetnosci wystarcza mi to co mam. Tekla juz nie wiem jak dokladnie jest z Avastem? Avast Premium to przecie platna wersja, dostaje sie haselko i mozna instalowac program:O Ja komputerowy laik nie mialam problemu z wgraniem nawet do starego Acerka:) Zaraz sie wykladam na kanapke i jeszcze ze 2 godzinki posiedze. U mnie juz zimno. Nawet myslalam zeby wlaczyc ogrzewanie. Skonczylo sie na tym ze ubralam dresiki:P Dobranoc dziewczyny. Udanej niedzieli wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie was pozdrawiam i buziaki posyłam👄❤️ Przepraszam ale proszę o chwilowy urlop w czytelni...mam głowę zajętą problemami i trudno jakoś oderwać się od nich. Pozwólcie, ze poukładam sobie w głowie, w życiu i w rodzinie. Obiecuję, ze jesli będzie lepszy moment to kuknę. Jeszcze raz przytulam :-) i do zobaczenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest! To całe szczęście że nie odleciałam w niebyt ;-) a przecież wreszcie jest normalna temperatura i nawet pada u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo urlopu ;-) witam Ponieważ zimno to zapraszam na rosół z kury z przepiórczym makaronem a na drugie ziemniaczki, kapusta kiszona gotowana postna, schab pieczony z kminkiem i mizeria :-). Smacznego!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Betulka zaintrygowałaś mnie tym przepiórczym makaronem, a cóż to takiego? i cieszę się, że się pokazałaś i tak trzymaj, choć na momencik, ok? Bastylko ale masz dobrze z tym własnym grzaniem, mnie pozostaje tylko dresik, póki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pogoda przeplatana, raz pada, raz słonko zza chmur się przedziera. byłam z mamą na cmentarzu, udało się nam trafić w ten słoneczny moment, posadziłam nowe wrzoście, ale niestety kupiłam za mało ziemi i w tygodniu muszę jechać i dosypać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, a widziałaś w garze to cudeńko? jak bozia da i okaże się być koteczką to już mam dla niej dom - u garnkowej koleżanki od seterów i marmurków:) niech to będzie koteczka, niech to będzie koteczka, bo jak kocurek to nie wiem co zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i pytanie, Betulka jak tam wyjazd nad morze? wypali? bo to już termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×