Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

jak się macie? objedzone, czy dałyście radę oprzeć się świątecznym smakołykom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w tym roku najbardziej smakowały moje japońskie rybki;) przebiły nawet ulubione makówki:P nie jestem fanką ryb, ale w takim wydaniu, jak dla mnie rewelacja, mniam. jakby któraś chciała przepis służę, w necie jest pełno różnych wariantów, ja dostałam przepis od koleżanki i tego będę się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie🖐️ Dużo szumu u roboty, a święta zleciały jak każdego roku:P Teraz można odpoczywać. Dzieci pojechały, został tylko najmłodszy do 6 stycznia:D Pogoda okropna, cały dzień pada deszcz i wieje okropnie. Nic nie zaplanowaliśmy na ten pobyt, będziemy się włóczyć po mieście, jak nie będzie padało:P Wczoraj, mimo okropnego wiatru, odbyliśmy popołudniowy długi spacer, mam kilka fotek, to prześlę na @ Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i prawie po swiatech! Tyle szumu , skretu i przygotowan. Najfajniejsze jest oczekiwanie na swieta. Same swiata...nie wiem. W dziecinstwie swiata dla mnie mialy inny urok. Teraz powoli traca magie. Dzisiaj udalismy sie do restauracji na obiado-kolacje:P. Z przyzwyczajenia tam gdzie zawsze. Jutro chce posiedziec w domu. Zwyczajnie tak nic nie robic. Spokojnego wieczoru zycze Wam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix dzieki za zdjecia calej rodzinki w komplecie:) Sceneria do zdjec bajkowa:) Sprobuje i ja poslac moje robione dzisiaj w knajpce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) melduję się poświątecznie:D u mnie ciąg dalszy pięknej aury, słonko i 12 na plusie:) Bastylko a bo to czekamy na nie wiem co:P może stąd to rozczarowanie:o Terix idę na @ pooglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam, dziękuję dziewczyny:) Terix syn cały ojciec, wnusio cała synowa, normalnie skóra zdarta;) super rodzinka:) a ozdoby w tle piękne naprawdę:) u nas też postawili po raz pierwszy nowe świecidełka w kształcie aniołów - jeden gra na harfie, dwa na trąbkach - wyglądają przepięknie, mam nadzieję, że zdążę je sfocić zanim je rozmontują, trzeba się tylko wybrać do centrum:P Bastylko i Tobie dziękuję za fotki, jak zawsze ślesz nam piękny uśmiech:) a na włosach masz balejaż? bo fajnie wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się pożegnam, obowiązki wzywają - muszę lecieć zajrzeć do kociambrów mamy - dziś raniutko wyjechali i ja mam zająć się ferajną:P no to do potem p.s. liczę na podpisanie listy przez wszystkie dziewczyny, haloooooooo meldować się proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sorki dziewczynki za moją nieobecność ale jak pewnie wiecie czas świąt to u mnie czas wzmożonej pracy i gościnności.No i nawet teraz jestem że tak powiem cudem,hi,hi. Zatem dużo nie napiszę bo wprawdzie i nie mam o czym no ale przyszłam dać znak życia. Święta przeżyłam hi,hi,he,he. Jestem zmęczona,autentycznie I tak sobie marzyłam przez całe święta,ach gdyby tak móc wyjechać jak Teekla.No ale tak nie do końca jak Teekla.Tak by nie musieć nic szykować,pojechać na gotowe.;). Nie robić nic,jeść,spacerować,obejrzeć telewizję,potem znowu zjeść itd.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Oczywiście poproszę przepis na rybę bo japońsku.Kiedyś robiłam ale wyszła mi ciut za kwaśna,Twój przepis na pewno lepszy. Terix Dzięki za fotki,macie pięknie!. Pierwszy raz widzę całą Twoją rodzinkę,jesteście:classic_cool:.Taki spacer całą rodzinką nawet bez iluminacji świątecznych opromienia całą okolicę.Dziękuję👄 Bastylko Ładnie Ci w jasnych włoskach a fakt że jesteś w miejscu odwiedzanym tradycyjnie,miły bardzo.Bardzo się ucieszyłam znajdując na poczcie fotki Twoje i Terix. Ja nie pyknęłam żadnego zdjątka,nawet nie pomyślałam,nie było czasu.:( Betulka Dziękuję za piękne życzenia.tak pięknie to wszystko ujęłaś👄 A teraz zmykam,mam ciągle dom pełen ludzi. Całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dziewczynki 🖐️ Święta święta i po świętach :P Odebrałam fotki od Terix ❤️ i Bastylki ❤️. Fajnie jest Was zobaczyć Dziewczynki. Zawsze to lubie. To tak jakbym mogła Was dotknąć i przytulić się do Waszego ciepłego policzka. I Terix i Bastylke widze w świetnej formie i to mnie bardzo cieszy. Ależ młodzież wyrosła Terixiu! Bastylko? a co zamówiłaś? BeTulka piękne życzenia w Czytelni ulokowałaś ❤️ ❤️ ❤️ Ja już kiedyś pomyślałam sobie, że będe tu obecna nawet gdybym miała pozostać ostatnia i jedyna - choćbym miała snuć monolog… Ale widać monolog mi nie grozi - :D:D:D dopóki żyjemy i to miejsce dostępne jest - będziemy trwać w grupie :D Daisy ❤️ już nie bardzo pisze sie na wyjazdy gdzie musiałabym sie meldować na określona godzinę do stolika :D No i w Boże Narodzenia zawsze lubie wyjadać smakołyki pozostałe z Wigilii :P Odpoczęłam dobrze, nic nie robiłam poza odgrzewaniem kiedy mieliśmy ochote coś zjeść. Dom naszych Przyjaciół dobrze wyposażony i przygotowany na nasz pobyt ;) Było ciepło i słonecznie a za nami spacery po okolicy, wyprawa na Wielką Puszczę i na Żar. No i troche przy sztaludze posiedziałam. Mam taki pomysł na perseidy i powoli powoli nabierają rumieńców. 🌻 Wczoraj na przełęczy spotkaliśmy zakończenie kuligu :D Ludziska bawili sie przy wielkim ognisku, smażyli kiełbaski, wódeczka się lała a do tego przygrywała góralska kapela :D Kulig bez śniegu ale koniki i góralskie fury były tyle że.….na kółkach :D:D:D Było nam tak dobrze, że przyjechaliśmy dopiero dzisiaj i jedziemy tam w czwartek spotykać Nowy Rok :D Ma być mroźno to i stoki się może zabielą. A jak nie - to z butelką szampana pobędziemy troche przy porąbskim centrum, popatrzymy na fajerwerki i pobratamy się w tubylcami ;) Mam pare zdjęć. Nasze wyślę @ a kulig ugotuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla cieszę się że odpoczęłaś, a nawet nabrałaś ochoty na sylwestra w górach:D:D:D Dzisiejszy dzień spędziłam na lenistwie, czytałam książkę i leżałam:P:D Bastylka nie dostałam zdjęć od ciebie, może ktoś podeśle. U nas na starówce zamiast rzeźb lodowych(brak mrozu) jest zrobiony zielony labirynt, bardzo ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - trzeba przyznać że Twoje miasto fajne ma ozdoby świąteczne ❤️ - imponujące. Będą jeszcze fajniej wyglądac jak spadnie śnieg. A jest to nieuniknione bo ochłodzenie przyjdzie nagle i niedługo. Posłałam Ci fotki naszej Bastylki ;) Ja dzisiaj mam leniwe popołudnie - gapie sie w telewizor i zajadam co sie da :P od jutra musli i warzywa na parze :D:D:P hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wlasciwie szukalam innego wykonania. To mi tak wyskoczylo:O Powinno byc trio:o Zaraz znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki, doszło:D Bastylka pięknie wyglądasz, zawsze uśmiechnięta👄 Ja właściwie dopiero dzisiaj odpoczęłam. Następne święta u dzieci, muszą przejąć pałeczkę:P Tekla w sylwestra może pojedziesz na nartach, będą warunki do naśnieżania stoków. Trzeba przyznać że miasto bardzo stara się ubrać odświętnie miasto. Przed ratuszem, obok choinki postawili ogromną bombkę, była kolejka do robienia zdjęć:D We wtorek ma być ładna pogoda, pójdę w dzień porobić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu w tych bombkach, kapeluszach i labiryntach można sie schować a nawet zgubić :D:D Bastylko zrobiłaś mi wielką przyjemność tą kolędą w tym właśnie wykonaniu - uczta dla ucha 👄 W tym roku po raz pierwszy nie słuchałam i nie spiewałam kolęd :Onie stroiłam choinki :O nie schrupałam moczonego w miodzie opłatka :O a karp nie bardzo mi smakował mimo że robiłam go tak samo jak od 35 lat :O Samo życie Ale "Lulajże Jezuniu" w wykonaniu wielkiego Trio posłucham kilka razy ❤️ ❤️ ❤️ - dzięki Bastylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :)i po swiętach ..bardzo dobrze ....choć w swięta nic nie musiałam.... .jedynie wigilia ...u mnie pogoda była cudna więc była okazja się dotlenić podczas lesnych spacerów codziennie dawalismy sobie dobrze w kość :D kawa podana zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Terix..Bastylko ..dziękuję za wasze cudne fotki ...Terix.. faktycznie syn bardzo do taty podobny ....a wnuk do synowej :) a ty wyszczuplałaś widać po buzi ..ładnie .. Teklo... zaszczepiłaś mi pomysł wybycia z domu na święta ..poważnie już mamy plan by wyjechać na swięta i jesli się uda to święta wielkanocne opoczne tak jak lubimy .:) Beatulko ...cudna choinka mam rownież jodłe :) miłego tygodnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po świętach. Już biuruję. Poza tym co musiałam robić...prawie nic więcej nie robiłam więc wyleżana jestem i wybita z rytmu.Dziś prawie zaspałam.... I pewnie tak będzie do Trzech Króli, będę wstawać rano i zastanawiać się czy dziś leżycho czy arbait :P Z gorszych wiadomości...mama coś mi narzeka , dostała jakiejś przykrej wysypki, byłam z nią u doktorów przed świętami, ale smarowidła raczej nie pomogły ;( No i dobra wiadomość....moje sprawy spadkowe ruszyły z kopyta. Czekam tylko na uprowomocnienie postanowienia sądu, że mama jest jedyną właścicielką wszystkich dóbr... Po uprawomocnieniu jedziemy do notariusza i mama mnie obdaruje... Terixiu...na początku, na zdjęciu, który robił Twój mąż to byłam pewna, że stoisz obok męża zamiast syna i zastanawiałam się co ten facet robił, że tak odmłodniał. No taka ze mnie pierdoła ... Wszyscy wyglądacie prześlicznie, usmięchnięci świątecznie, Ty dalej wylaszczona :D...a ja nie mogę doczekać się jakiejś dziewczyny u swoich chłopaków...Bastylko...Ty naprawdę coraz młodsza i w dobrej formie! Przebojowa kobietka.... No to spijam kawunię z Orsejką i biorę się za biurowanie, pewnie za chwilę zjawi się Tekla ze śniadaniem... Witaj codzienności.... Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewajcie i grajcie mu... Dzieciątku małemu............ No i zostałam uwidoczniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenobia
Bez czytania, jak dla mnie świat by nie istniał :) Moim ulubionym autorem jest Rick Rordan - uwielbiam jego fantasy :D Miecz lata, czy ostatnia premierowa książka Greccy herosi według Percy'ego Jacksona wymiata - zachwyca, a dusza się raduje :) Dla mnie genialne książki, choć okładki moim zdaniem mogłyby być bardziej intrygujące, ale jak dla mnie liczy się treść, a treść jest wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dziewczynki w normalności i codzienności 🖐️ jeszcze będzie pare świątecznych dni i długi polski łykend ale teraz będzie z górki. Zawsze po nowym roku wypatrywałam wiosny a dnia szybko przybywało :) Dziękuje Orsejko za kawusie ❤️ 👄 fajnie że czuć było jej zapach kiedy wstałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×