Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Moja mama ma fioła na punkcie porcelany. Dostała 3 filiżanki, dzbanuszek na śmietankę i 3 "okapki" - podstawki pod torebki herbaciane. Filiżanki cieniutkie ozdobione pięknymi, secesyjnymi elementami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Betulka, na chwilkę weszłam do gara i przepadłam;) dzięki za info prezentowe. i dalej jestem w kropce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie filiżanki to prawdziwe cacuszka:) a mama rozumiem koneserka porcelany a lubi w niej serwować kawę czy herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam, że dostała też okapki czyli serwuje herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniłam się:o więc se;) pójdę. a tak poważnie śpiąca jestem, w weekend późno szłam spać i b. wcześnie się budziłam - nienormalna jakaś jestem:o teraz padam na pycho. trzymajcie się ciepło i meldować się proszę Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś:) a ja się pożegnałam:P dla mnie w filiżankach jest za mało picia i za szybko stygnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filiżanki są współczesne, nie z czasów Klimta. Ale równie piękne i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma takich filiżanek z Muchą? tzn. z jego grafiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko, też się zbieram powoli do łózia. Czekam jeszcze na łazęgę Lutosława. Najbliższe dni i tygodnie mam napięte bo zaczyna się ostatni etap wykańczania domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może są i z grafiką Muchy. ja nie byłam w tym sklepie, moja synowa to jest poszukiwacz :-). Trzeba sprawdzić w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymaj się Betulka i życzę wytrwałości na tej ostatniej prostej w wykańczaniu domu. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta - kawusia zaparzona - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? za oknem szaro-buro ale nic to :P Wczoraj wróciłam przed północą, spotkanie z dziewczynami odbyło sie we wsi mojej Siostry więc trzeba było te 15 km dojechać i przyjechać. Ale byłó fajnie - jak zwykle. Mamy plany na czerwiec, chcemy włączyć w te plany nasze małżowiny ale czy się to uda to dopiero sie okaze. Śniadanko: http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/sniadania/jajka_z_prosciutto_i_szczypiorkiem_bo_jakie_sniadanie_taki_caly_dzien/3360517-1-pol-PL/jajka_z_prosciutto_i_szczypiorkiem_bo_jakie_sniadanie_taki_caly_dzien_popup_watermark.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie widzę wpisu znaczy nowa stronka się zaczyna i jest szansa że nie tylko Wanilka pojawiła się w czytelni w ten wtorkowy dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ale fajne bułeczki parówkowe upiekłaś.Koniecznie muszę takowe skopiować,tylko trzeba poszukać jakichś zjadliwych paróweczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle nie widać wpisów chyba jednak tylko z Wanilką wtorkowo zaczytane w czytelni jesteśmy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie,nie jest i Teekla ze śniadankiem! Sorki dziewczynki że nie było mnie kilka dni ale zaczęły mi się prace i zajęcia liczne jak to wiosną na wsi.No niby jeszcze nie wiosna,zwłaszcza u mnie ale prace i zajęcia hi,hi już się rozpoczęły. Ploteczko Jakoś mnie to nie dziwi że noga napuchła u Ciebie zawsze wszystko przebiega tym gorszym scenariuszem:(.Już myślałaś że jesteś przewrażliwiona a tu opuchlizna wywołała te odczucia pod gipsem.Ploteczko ja już naprawdę nie wiem co napisać?!.W głowie się nie mieści że te wszystkie złe rzeczy trafiają się jedna za drugą i znikąd nie widać ratunku:(/Przytulam mocno i równie mocno życzę zdrówka👄 Terix A jak Twoja rwa?👄 Bastylko👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula i Betula posiedziały wieczorkiem w czytelni:D Orsejka gdzieś znikła,mam nadzieję że nie na długo.Majeczka pojawiła się jak jaskółeczka i jak pierwsza wiosny nie czyni tak i pojawienie się Majeczki nie oznacza że będzie bywać częściej.Fruwająca także walczy z liskami i innymi kłopotami z dala od czytelni. No mamy przejściowe kłopoty z czytaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz idę szykować obiadek,chciałam napisać,,pyszny,, ale kto to wie co tam upichcę i co mi z tego wyjdzie?!:p Zatem udanego dnia bez deszczu.Ja ma ciągle deszcz,może komuś mało to go podeślę?!;):p No nic zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz jest zbawieniem Daisy (Ty najlepiej to wiesz ❤️ ) - niech pada a najlepiej niech mży często i na tyle długo żeby nawilżyć ziemię, która zimą śniegu jak na lekarstwo miała :O inaczej znowu susza będzie i znowu problemy. Niech mży, nawilża tak, żeby powodzie nikomu nie zagrażały ale zebyście z wężem po ogrodach i polach latać nie musiały ❤️ A słońce i tak się przebije jak pora na to przyjdzie - bez obaw. Napawajmy się chłodem miłym i wilgocia bo niedługo kwękać będziemy że upały i że wolimy zime :P:P:P Dzisiaj pare razy u mnie przedarło się słońce i zrobiło się prawdziwie wiosennie. A ja na wiosne budze sie z niedźwiedziego snu i czuje się tak jakby coś pięknego miało się za chwile wydarzyć :) 🌻 🌻 🌻 Zawsze na wiosne tak mam Jest to fajne uczucie, ekscytacja której Wam wszystkim życzę ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem już po zastrzykach, do końca tego tygodnia mam lasery a od poniedziałku zaczynam masaże. Czuję się jakby walec po mnie przejechał. Tak mi ta małpa dopiekła, że gotowa byłam poddać się operacji, ale dzisiaj już nie:P Plotka wiem jak to jest być skazanym we wszystkim na inną osobę, bardzo ci współczuję i trzymam mocno kciuki, byś jak najszybciej z tego wyszła❤️ Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Moje Kochane serdecznie was wszystkie witam👄;-) Daisy duszyczko dobra jaskółeczka przyleciała :-)❤️ mam jak zawsze multum spraw :-( a czas nie ubłagalnie leci ale cieszy mnie to, że zawsze o mnie wspomnisz👄 Ploteczko życzę Ci kochana zdrówka i żeby nóżka już wracała do sprawności. Dziś jest nasze ŚWIĘTO więc składam wam najserdeczniejsze życzenia uśmiechu, radości a przede wszystkim zdrówka❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×