Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Plotka współczuję ci bo sama miałam w zeszłym roku złamaną kość promieniową w lewej ręce. Wyciągane miałam też druty, ale nic nie bolało :D U mnie szaro, buro i ponuro, jak trochę podeschnie to znowu pada deszcz, albo mżawka Można nabawić się deprechy :P Ja chcę słońca :D Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Może tak przy sobocie kawusia i jakiś drink za nas za święto które miałyśmy. Moja młoda to teraz już na jedne 18 była teraz się szykuję druga. Tatuś wąsem kreci ,bo do córci od wakacji kręci z chłopakiem, a to córusia tatusia. Tez walczymy z anemia u niej bo za mało miała musimy dojść do 12 tak doktor powiedział, że jej wtedy grzechy odpuści ,a dobrego mamy lekarza. Wiecie ,że w przyszłą niedziele już palmowa ,jak ten czas leci strasznie szybko. Już będzie nas trójka, a po młodego może pojedziemy a jak nie to go odbierzemy jakby przyjechał pociągiem. Siostra się trzyma, babcia czasem nas wyprowadzi z równowagi ,mamę kolano boli będzie miała endoprotezę wstawianą. Ale trzeba czekać na termin. Pogoda to rożna raz ciepło raz zima ,a raz wieję. Syn radzi sobie dobrze na studiach .Ta duża wioskę już zna każdy kąt. Mężuś będzie ,ale zaraz po drugim dniu świąt leci. Terminy przed urlopami dlatego tak krótko. Siostra w czerwcu 10 rocznica ślubu.Wiecie co garnek mi się odblokował jak na długo nie wiem. Wszystkim życzę dużo zdrowia mało stresu bo za dwa tygodnie święta szaleństwa z umiarem:)Trzymajcie się .Raz jestem na pod wozem raz na wozie trochę życiowych zakrętów dlatego nie zawsze mi wychodzi pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham łapką.Żyję. W biegu. Coraz więcej biorę na siebie, muszę wyhamować. Jutro wyruszam na trzy dni do Przyjaciela. Spadam szybko w poduchy bo pobudka o 6.00 rano by zawieźć syna do pracy. Całuję 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieć
zajeebac ci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ - poźno, ale lepiej późno niż wcale :) Vanilko ❤️ przepiękny wpis zrobiłaś kochana. I o to chodzi. Tego mi brakowało. Ciesze sie że odblokował Ci się garnek, dziwiłam sie, że nic do gara nie wrzucasz. Trzymacie się razem ❤️ i w tym trudnym polskim świecie to wartość wielka. To jest Twoja zasługa Vanilko. To od nas Kobiet zależy jak wygląda dom i rodzina. Życzę Wam wielkiej radości, rodzinnego jazgotu i pięknych świąt razem we czworkę ❤️ Buziaki i proszę o takie wpisy częściej ❤️ Dorixiu - fajnie że jedziesz. Niech będzie miło, nastrojowo i bezpiecznie. Ładuj akumulatorki i bądź jak zwykle po niedzieli na kawie: we wtorek? we środę? ❤️ Nic nie jest ważne - tylko MY. Czerp z życia ile tylko wlezie ❤️ 👄 Fruwająca :D Ty sie nie dołuj :D Ty se zrób kawy i pomysl, że we wtorek będzie słońce. Pragniemy go wszyscy bo rzygamy ołowianymi chmurami ;) Pogodę ducha masz wrodzoną Fruwajko :D - życzę Ci pogody nad Twoją dolinką ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 A my odbyliśmy miły wieczór u Przyjaciół. Było tak fajnie, że mogłabym tam zostać jeszcze tydzień. Ale małżowina nie chciał zostawać na noc. Zulko ❤️- jutrzejsza imienniczka dostała od nas książkę zamówioną w empiku a pan domu butelke armeńskiego koniaku. 🌻 🌻 🌻 Wieczór był gadatliwy, dość nostalgiczny ale tego mi było potrzeba. Kiedy wracaliśmy - myslalam w ciemności o życiu, a tym że po fajnym okresie drugiej młodości mamy teraz oboje etap zgryzot i zmartwień (bo ogólnie nie ma sie z czego cieszyć), który powoli przechodzi w etap łagodnego smutku, potrzebnego bo dającego ukojenie. Ukojenie daje muzyka, uścisk dłoni, kontakt z mądrymi ludźmi, uśmiech pani w zieleniaku, uprzejmość kierowcy na drodze i kwiaty w wazonie. Dzieje się coś czego się nie spodziewałam: z upływem czasu smak życia jest coraz bardziej intensywny i wyrazisty. Dobrze jest smakować każdą chwilę :) Jutro zamierzam spać do 9.00 a potem wlóczyć się po domu w ciepłym szlafroku do południa :P:P:P I tym miłym planem żegnam się i zyczę wszystkim miłego łykendu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po cichutku na palcach, by nikogo nie zbudzić, stawiam kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Tekla podziwiam cię, zawsze jesteś pełna optymizmu❤️ Mnie przez ostatnie tygodnie odechciewało się wszystkiego, na nic nie miałam ochoty:( Zulka boli mnie od kręgosłupa lędźwiowego, przez lewe biodro, udo i kolano. Już występuje zanik mięśni w udzie:( Nie mogę brać żadnych przeciwbólowych, zostają zastrzyki, czopki i zabiegi (nfz- za półtora roku) Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry to ja do Terixowej kawki dostawię earl greya z cytrynką i małe co nieco: kiełbaskę z cycków kurczaka na gorąco, jak ktoś nie lubi to serek wiejski, do tego chlebek z ciemnej mąki i pomidorek ze szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo współczuję dziewczynkom cierpiącym na rwę - Terix i Betulce. sama takiego zapalenia - odpukać - nie doświadczyłam, ale pamiętam jak moją mamę chwytało szły w użycie czopki i zastrzyki, a żeby dojść do wc musiała posiłkować się szczotką do zamiatania, która służyła do wsparcia. Teklo małżyk Twój powolutku się rozkręca, przyjdzie może czas, że zechce przenocować po fajnej imprezce na miejscu;) chociaż nie ma to jak własne łóżko;):P my dziś idziemy na urodzinowy obiad do mojej rodzicielki - co prawda świętowała wczoraj i wczoraj podjechaliśmy z życzeniami, kwiatami i prezentem, ale dziś będziemy się gościć;) chociaż raz mam wolne od gotowania;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca u mnie też szaro, buro i ponuro, trzeba dużo samozaparcia żeby się nie pogrążyć w kiepskim nastroju:o ale pocieszam się, że jeszcze trochę, słonko w końcu przygrzeje i wiosna wybuchnie feerią kolorów. za chwilę będę sadzić kwiaty w skrzynki, nadejdzie maj i zakwitną kasztany. a później... a później przyjdzie skwar i będziemy narzekać, że zdychamy z gorąca:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja na kawuni Terixia :) Ploteczko.. bardzo ci wspólczuje wiem jak to jest na łasce no ale masz bardzo dobrego M i dzieci ..będzie dobrze ..musisz jakoś wytrwać nie ma rady ..nie załamuj się prosze bo to szkodzi zdrowiu takie zamartwianie ..nóżka się zrośnie i będzie dobrze 👄 Zulka ..u mnie też ponuro i buro ale ja byłam w wielkiej wsi na zakupach bo caly tydzień M buszuje jak nie w pracy to w domu :) Teklo ...i ja podziwiam cię za całość ..zazdraszczam ci 👄 fruwająca ..👄 Vanillko.. dbaj o córcie sok z buraka koniecznie ..anemia musi byc pilnowana :O Bastylko.. jeśli czytasz i jestes w domku ..bardzo prosze pomachaj nam nie zamykaj się bardzo prosze cię i przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorix... baw się dobrze 👄 wydaje się mi że Majka ma jutro urodziny :) Daisy ..a jak się Buffy ? Beatulko... jak tam przeprowadzka ? na swięta już czy jeszcze nie ?👄 Wszystkim miłej niedzieli 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po łykendzie 🖐️ słońce wstało!!!! :D śpioch jeden :P choć zero na termometrze ale szybko sie zmieni Nie wiem czy nowa stronka jest - na wszelki wypadek robie kawe (__)? (__)? (__)? (__)? Zapraszam A dla naszej Majeczki najlepsze życzenia urodzinowe: żyj nam Majeczko w zdrowiu i radości 100 lat! 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 I śniadanko: http://www.przepisykulinarne.info/wp-content/uploads/2014/12/bagietka-z-jajecznica.jpg 🌻 http://apetytnasport.pl/wp-content/uploads/2015/05/IMG_20150501_132900.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/_HyoH43yde2A/S-GQZuBV47I/AAAAAAAABTA/KPd8ICHTS5g/s1600/IMG_4101+copy.jpg Wszystkim miłego dnia życzę, bez trosk, bez bólu, bez zmęczenia ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Majka ...WSZYSTKIEGO NAJLESZEGO 100LAT!!!!!!!!🌼🌼🌼 dziękuję za kawunie i śniadanie ..:) Miłego tygodnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :-) Piękny dzień dzisiaj nas powitał :-D Sto lat, sto lat Majeczko🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowo :-), przeprowadzkę planujemy na maj. Święta jeszcze na starych śmieciach :-p. W sobotę zamówiliśmy łóżko do sypialni i kupiliśmy lampy do 3 pokoi i garderoby. Pokoje mamy na gotowe tzn sypialnie i 2 gościnne. Czekamy na kafelki do reklamowanej łazienki i to nas trzyma. No i oczywiście kuchnia bo w zeszłym tygodniu ustalałam z wykonawcą projekt. Teraz jak zwykle klikam opinie a na 14 idę do fryzjerni :-) Do zobaczenia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Bastylia macham lapka na pomaranczowo bo nie chce sie logowac na obcym komputerze. Dziekuje Wam dziewczyny za dobre fluidy wysylane w moja strone. I prosze dalej trzymajcie za mnie kciuki. Sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Przyszłam do czytelni bo pasuje dać znak życia.Sorki dziewczynki ale mam dzisiaj skopany nastrój dogłębnie.Dokładniej rzecz ujmując jestem wnerwiona jak sto diabłów.Tak wiem ze miałyśmy w czytelni o polityce nie rozmawiać ale tym razem sprawa dotyka mnie osobiście i normalnie nie umiem milczeć i przejść nad tym wszystkim ze zrozumieniem i tolerancją. Na usta cisną mi się bardzo ostre słowa a wiem że za szczerość hi,hi przychodzi nam drogo zapłacić, całą sprawę przemilczę.Powiem tylko że czuję się tak jak za czasów komuny,jestem wściekła i bezsilna. Sorki ale to tyle w tym i każdym następnym dzisiaj temacie:( Dziękuje z całego serca wszystkim wyborcom Pisu!!!!!!!!!!!!!.I mam nadzieję że to dobro zostanie podzielone równo pomiędzy nami,w końcu ma być sprawiedliwie. A teraz idę .Sorki za moje zachowanie ale jestem normalnie w🌼 k🌼 u🌼 r 🌼w🌼 i 🌼o🌼 n🌼 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko No i zepsułam Twoje święto.Nawet nie mogę usunąć wpisu bo mi się normalnie hi,hi nie wyświetla. Majeczko Najserdeczniejsze życzenia,bądź zawsze szczęśliwa,zdrowa i uśmiechnięta.🌼👄🌼Dużo,dużo buziaczków👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️👄 Bardzo, bardzo dziękuję za piękne życzenia i pamięć👄👄 Orsejko👄 Teklinio 👄 Betulko👄 Ploteczko 👄 wybacz, że nie mogłyśmy pogadulić :-( ale krtań odmawia mi posłuszeństwa dziękuję za życzenia❤️ Przyniosłam tort śmietankowy z czekoladą %%%%%%%% i serniczka ########### stawiam też szamana i winko wiśniowe Y Y Y Y Y Y Y YY co kto lubi i woli ;-) proszę się częstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️👄 Bardzo, bardzo dziękuję za piękne życzenia i pamięć👄👄 Orsejko👄 Teklinio 👄 Betulko👄 Ploteczko 👄 wybacz, że nie mogłyśmy pogadulić :-( ale krtań odmawia mi posłuszeństwa dziękuję za życzenia❤️ Przyniosłam tort śmietankowy z czekoladą %%%%%%%% i serniczka ########### stawiam też szamana i winko wiśniowe Y Y Y Y Y Y Y YY co kto lubi i woli ;-) proszę się częstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuleczko👄 a usg też coś wykaże ? czy wystarczy tylko tsh ? Daisy👄 Dorix👄 Vanilka👄 Bastylka👄 Terix👄 Fruwajaca👄 Betulko widzę,że mieszkanko już coraz bliżej końca nawet szybko wam poszła ta budowa a teraz najlepsza część jaką ja osobiście uwielbiam zakup mebelków ;-) i wyposażenie domu. Zapomniałam postawić na naszym stoliczku sałatkę jarzynową i schab ze śliwką (@@@@@@) (&&&&&&&) Smacznego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dziekuję i moc buziaczków👄👄 Nie denerwuj się, bo nie warto i tak tym nic nie wskóramy ja już nawet nie słucham, bo szkoda naszego zdrowia. Coś mi wpisy wcięło :-( Dobra lecę już i jeszcze raz BARDZO DZIEKUJĘ mocno was ściskam mmmmmmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bastylko❤️ Jak dobrze, że się pokazałaś 👄. jesteśmy z Tobą, czekamy i będziemy czekały jak długo będzie trzeba! jeszcze "kilka" głębokich wdechów i wracaj! przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko :-), poczęstowałam się pychotkami i jeszcze raz zdróweczka życzę👄 - pokazuj się częściej, plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy! Szkoda nerwów i słów (łatwo tak powiedzieć jeśli osobiście nie dostaniesz kopa, wiem). Ale mimo wszystko trzymaj pion Siostrzyczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Bastylko .. jak bardzo siię ciesze że odezwałaś się 👄 oczywiście czekamy ale i bardzo proszę nadal nie zamykaj się ..będzie łatwiej razem wspierać cię ❤️ 👄 dobrze że jesteś z rodziną :) Majka ..ciesze się ale bardzo proszę częściej :) a co z krtanią się dzieje ? fruwająca .. nasypało u ciebie ? u mnie jedynie deszcz lał okropnie :) ale ja bardzo się ciesze bo trawnik już po wertykulacji nawieziony nawozem teraz czekam jak sie pięknie zazieleni .. Beatulko.. ciesze się i zazdrosze ci tego nowego domku :) Plotuś ...czytasz troszkę ? wiem że ci cięzko ale proszę nie zalamuj się nie płacz ...będzie dobrze wszystko mnie jak tylko możesz pisz 👄 Terix.. gdzie się zapodziałaś kolezenko ?:) Teklo.. prosimy o sniadanie :) dorix.. wrociła już to choć na kawunie :) Vanilko... pisz częściej co u ciebie ...a może by mama poszukała w innym szpitalu ...czasami jest tak że inne mają lepsze terminy ... Daisy ... ❤️ Zulka miałam pytać jak ma się kolezanka od kociakow i piesa czy leczy się nadal ? Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwabiona zapachem kawy melduje sie 🖐️ dziękuje Orsejko ❤️ Fajnie Bastylko że zajrzałaś. Od razu pojaśniało w Czytelni. Pamiętaj że o Tobie tu cały czas myślimy ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 U mnie biało - w nocy nasypało ale jest plus 5 więc za chwile śniegu nie będzie. Beskidy są pod śniegiem :) Wieczorem jak jechałam na gimnastyke było czarno i nie wierzyłam prognozom. A tu taka niespodzianka :) Dobrze sie spało przy padającym śniegu. 🌻 Majeczko ❤️ - wczoraj wcinałam Twoje smakołyki :D - pyszności przygotowałaś :D :classic_cool: Już dawno nie miałyśmy takiego przyjęcia :D 👄 Daisy ❤️ - rozumiem co czujesz. Ja jestem zrozpaczona tym co się dzieje i jak rujnuje się mój Kraj. Boli mnie obrażanie mnie - obywatela Mojego Kraju. Domyślam się o jaką ustawę Ci chodzi. A jeśli nie o ustawę to i tak rozumiem ❤️ Zamykam się w sobie, chowam się na swojej wewnętrznej emigracji, zajmuję się swoimi małymi sprawami żeby tylko o tym nie myśleć. Ale jak trzeba będzie - zrobie to samo co wszyscy obrażani w tym Kraju :O:O:O To tyle - więcej nie ma sensu mówić. BaTulko ❤️- śledzę Wasze postępy budowlane i inne - podziwiam i ściskam kciuki za powodzenie. Żeby wszystko sie udało, zakupy żeby były trafione no i bez stresu i pośpiechu ❤️ 🌻 Na śniadanie: makrelka http://4.bp.blogspot.com/-ZKJHjZo8BU4/U-PQ-5F3iCI/AAAAAAAAFi8/fHzBjSkTcbY/s1600/nbhg.jpg 🌻 jajka w koszulkach http://4.cdn.katalogsmakow.pl/2014/07/15/0x500/sniadanie-fit-jajko-poszetowe-w-koszulce-z-salatka-z-botwinka.52839.jpg 🌻 i brioszki http://cucinare.pl/media/wysiwyg/czekoladowe_brioszki_3.jpg Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×