Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Gość daisy duck
Witam serdecznie w nowym tygodniu👄 Teeklo Mnie także bardzo zaciekawiłaś tym ryżem kokosowym.A co jakby go lekko osłodzić i bez jabłek podać tylko z tartą czekoladą.Albo nie słodzić tylko polać obficie sosem czekoladowym.mmmm.Rozbudziłaś moją wyobraźnię i chyba poeksperymentuję z mleczkiem;).Dzięks👄 Zulka Sorki że tak wypytuję o tego gina ale zapomniałam hi,hi że to pod koniec kwietnia prawie,miało być.U nas przynajmniej do ginekologa można się dostać prawie z marszu więc myślałam że i u Ciebie nie ma z tym większych problemów.Jak chodzi o wołanie to będę wołała hi,hi głośno i natarczywie ja także lubię gdy Wam mnie brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego jestem pomarańczowa hi,hi pewnie się zawstydziłam troszeczkę;):p Ploteczko No pewnie nie prędko usiądziesz na rowerek nawet taki na trzech kółkach.Ale nie przejmuj się bo spacerki są także bardzo przyjemne.Ja na przykład wcale nie jeżdżę rowerem,choć mogę.Nie lubię roweru.Za to spacerować mogę całymi godzinami.Gdybyś mieszkała bliżej wzięłybyśmy się pod pachy i poszły przed siebie w dal..... Orsejko Sama wiesz jak to jest z wiekiem przychodzi czas gdy stajemy się coraz słabsi.Nie da się tego uniknąć,czeka to każdego z nas:(.Mam nadzieję że jeszcze bardzo długo będziesz mogła cieszyć się obecnością swoich rodziców,życzę dużo zdrówka nie tylko Im ale Całej rodzince👄 Dorix A niech się patrzą!. Pewnie wcale nie mają żalu tylko wypiękniałaś po tej chorobie;).I tak się gapią i kombinują,,na co ona chorowała że tak dobrze wygląda?,, Jak chodzi o liska to ja wiem że mogą przenosić wściekliznę,ryzyk fizyk hi,hi jak to się mówi:p.Nie da się całkowicie zabezpieczyć podwórka bo jest spore,masa różnych dziur w siatce,pod siatką.A i przez można się normalnie przejść bo dziury się w drzwiach porobiły.Zanim jedno się naprawi to z drugiej strony dziura,normalnie niekończąca się opowieść.A zdrowia do roboty coraz mniej😭o kasie nawet nie wspomnę.U mnie hi,hi jak w puszczy ekologicznie nie ingeruję w naturalne procesy które zachodzą w przyrodzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Spokojnie,spokojnie wiosna dopiero przyszła wyleczysz się i zdążysz nacieszyć i słońcem i robotą:p w ogrodzie. Betulka W kiedy przeprowadzka, kiedy urządzimy parapetówkę?. Terix No martwię się coraz bardziej:( Majka🖐️ Fruwająca🖐️ Bastylko👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kończę bo nie mogę się skupić na pisaniu jak nad moją głową rozgrywa się armagedon.Dzisiaj panowie rozebrali resztę dachu,mam nad głową huk,stukot,wiercenie,walenie i licho wie co jeszcze.Mam wrażenie jakby mi tam co najmniej czołgami jeździli i raz po raz walili z grubej rury prosto w mój sufit.Jak w pancernych odłamkowym ładuj,pal! No nic dziewczynki trzymajcie kciuki za mój domek,by nie padało zanim powstanie na nim nowy dach.Oj ale w kiedy to będzie jak jeszcze nawet nie cała murarka wykonana😭 Miłego dnia i dużo,dużo słońca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś też cieplutko u mnie. Życze miłego popołudnia wieczora. Ja jestem trochę wkurzona ,dziś podkorcilo mnie zadzwoniłam do teściowej i teściowa okazało się była w szpital ma zchwiniety bark lewy miała nastawiany ,wiecie co można się na gniewać mieć muchy w nosie ,ale teściowa też młoda nie jest i oczywiście nie zostawaliśmy po informowaniu my bratowa z mężem ze śląska tez nie wiedziało nic, tak jest jak powiesz prawdę w oczy.A 1,5 roku temu miała złamane biodro prawe.Jak tu nie mieć nerwa. Stawiam herbatkę inkę i kawusie. Wszystkim zdrówka fizycznego i duchowego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. U mnie dzisiaj piekny,słoneczny dzień,widze ludzi chodzacych z krótkimi rekawami,ale tylko ich widze. Daisy jak nie mozesz wytrzymac w domku, wsiadaj w busa i do mnie,łożek duzo,wrocisz jak bedize gotowe.Dobrze by tak było. A na pewno ze mna jeszcze nie pójdziesz na spacerki,chyba do kuchni i tyle. Orsejko wiek robi swoje,cieszyc sie mozesz,że masz rodziców bo ja nawet tego nie mam.Oj tak pomyśle jak teraz moja mama mogłaby byc choc ze mną.Mogłam zawsze na nia liczyc.Choć na małzyka złego słowa nie moge powiedziec ,tyle tylko ze jest mi z tym zle ,ze jestem tak bardzo zalezna od rodziny. Vanilko uważaj jeszcze z wychodzeniem ,pogoda tez jest zdradliwa,wystarczy ze cos powieje i wszystko się przeciagnie.Odnośnie Twojej rodzinki nie denerwuj sie,tak czasem jest. Teklo przydałaby sie wreszcie wnusia, bo prawie wszedzie chłopaki .No i byłaby parka. Daisy odnosnie Zulki pewnie do lepszych lekarzy sa kolejki,u mnie do takich na fundusz na wizyte czeka sie około miesiaca.Do innych nie ma kolejek. Mam nadzieje ze Zulka przyniesie dobre wieści. A ja mam coraz więcej strachu przed przeswietleniem,mam naprawde duze obawy.Takze w środe trzymajcie za mnie kciuki. milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo tak ten Twój opis ryżu na kokosowym mleku mnie zachęcił, że kupię to mleczko i spróbuję, a co;) Dorix i tak trzymaj, nie przejmuj się ludziskami, każdy ma prawo zadbać o swoje zdrowie, a nie tylko tyrać:P apropos zdrowia, moja mama właśnie wyszła z grypy, teraz jej małż zaczyna:ona szczęście mimo kontaktu (woziłam ją do lekarza, spędzaliśmy razem święta, bo akurat przed świętami się zaczęło) mnie ominęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko i jak pierwsze koszenie? jaką masz kosiarkę? łatwą w prowadzeniu? bo to ważne, żeby nie znielubić tej czynności. Ploteczko rozumiem, że kobiecie energicznej jak Ty trudno znosić uzależnienie wynikające z ograniczeń ruchowych:o ale wytrzymaj, jeszcze trochę, mój małżyk bez kul zaczął chodzić po 3 miesiącach od wypadku i nie chodził na żadną rehabilitację, bo takiego trudno gdziekolwiek zagonić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia tak to czasami z rodzinką jest, samo życie:P Daisy pogoda sprzyja, więc prace dachowe idą naprzód i jak napisała Orsejka pamiętaj żeby pokazać nam swoją chałupkę z nowym dachem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz apel specjalny do Terix. Terix, koleżanko nasza droga, co się dzieje, że do nas nie zaglądasz, nie dajesz znaku żadnego? wołamy Cię i wołamy, jak nie jedna, to druga, a ty milczysz jak zaklęta:o owszem wpadłaś złożyć świąteczne życzenia, ale jakoś tak krótko bez sentymentów... zachodzę w głowę o co chodzi, najnormalniej martwię się:( napisz co się dzieje, a jak nie chcesz z nami gadać to choć rzuć nam podanie o urlop;) Dorix a może Ty coś wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki prezent komunijny zrobić dziewczynce? czy nie myśleć długo i dać kasę? poradźcie proszę. moja starsza siostrzenica (nie jest moją chrześnicą) ma za dwa tygodnie komunię, nie jadę, ale prezent chcę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic zmykam, bo mało teraz nocnych marków w czytelni, właściwie żadnych marków;):P trzymacie się, dobranoc 👄 Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wysłam ci linka @ ja od tej babki już zamawiałam ,bardzo ładne rzeczy robi na różne okazję. I mam prośbę podeślij dziewczyna linka może się któreś przyda.Mam nadziej ,że chociaż troszkę jakiś pomysl podsunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka masz rację, przepraszam. Nie będę pisała podania, bo nie wiem na jak długo. Nawarstwiło się trochę spraw do przemyślenia. Nie wiem kiedy będę i czy będę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kawnia podana zapraszam (_)(__)(_)(_)(_)(_) Plotuś ..Vanillko..Dorix..Tekluniu :) Ostatnio po zmianie czasu idę spać normalnie itak też wstaje ..i bardzo bym chciała by tak pozostało bez tej zimowej durnowatej zmiany 😠 Wczoraj znalazłam sobie prace ..na zewnątrz ..myłam myjką kostke a właściwie pozimowy mech ,,strasznie mnie wnerwia jak mech obrasta koste objechalam więc troche tego ..dzisiaj konieć będzie ....a słonko swieciło krotki rekawek i słonko opaliło mnie już :D Zulka.. koszenie jak najbardziej udane ..w sobote następne :) mam kosiarkę od dwóch lat Bosch Rotak 32 i jestem zadowolona jest to mała kosiarka i dobrze się prowadzi jest bardzo lekka .. przedtem Parter też dobra ale już emerytura się jej należała ponad 10lat to sporo ..nadal chodzi ale trzeba by dać wymienić łożyska itd. ale tez sprytna i lekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ..gdyby to było bliżej to już bym była u ciebie i kawunie pila ..na balkon cię wyniosła 👄 Vanillko.. nadal proszę ostrożnie z tym tarasikiem.. .powiedz a gorączkujesz ? Daisy ... pogoda sprzyja pracom dachowym to dobrze trzymam kciuki by do końca było bez deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix.. choć proszę na kawunie ..opuśc sobie przemyślenia ..nie warto ..szkoda czasu ..bardzo proszę choć już 👄 Bastylko... ciebie też bardzo serdecznie proszę nie izoluj się proszę ..spróbuj choć coś tam napisać do nas .pomachać itd.. Beatylko.. jak tam przeprowadzka ? Wszystkim życzę miłego dnia ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wtorkowo. Terixiu.....proszę...nie odchodź............. życie bez topiku jest po prostu nie możliwe. Czekam na Ciebie 😍. Kochane. U mnie sezon ogródkowy uważam za otwarty. Wczoraj po południu posiedziałam w truskawkach. Zakwitły juz kurze łapki i forsycja... Jak pięknie wkoło, cieplutko. Stawiam więc kawunię i...do roboty! Dobrego dnia, Dziewczyny kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pracusiu Orsejko...siedzimy po przeciwnej stronie ekranu.... buziolka dawaj 👄......i do zajęć lecimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ melduje sie na kawie - dzięki Orsejko ❤️ dzięki Dorix ❤️ chlipu chlipu :classic_cool: Ale wszystko kwitnie wszędzie! aż miło popatrzeć. Tym razem u mnie najpierw rozkwitły owocowe drzewa - forsycja spóźniona Prędziutko śniadanko - mam pare spraw do załatwienia w centrum wsi http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2013/09/IMG_2398.jpg 🌻 http://www.jastarnia.com/pics/a4e2e1f1e91506dd.jpg Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ależ pięknie na świecie :-). Wczoraj pisałam 2 zaległe opinie - takie które doprowadziły mnie do rozpaczy i chodziłam koło nich jak wokół jeża, nawet nie przyznam się jak długo :-p. Ale udało się! Tak po 15 ten huk który słyszałyście to spadł mi kamień :-D. A później prawie do północy latałam samolotami - startowałam i lądowałam. Najpierw lądowałam we Frankfurcie, później startowałam w Katowicach i lądowałam w Larnace itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn wracał z urlopu z Tajlandii a drugi syn z żoną lecieli na Cypr - rozleciały się moje dzieci po świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem raczej zła i zniesmaczona - przedłuża się termin przeprowadzki. Wciąż czekamy na płytki podłogowe do łazienki, tej reklamowanej. Wczoraj miał do mnie dzwonić wykonawca w sprawie kuchni, nie dzwonił. Dziś będę go popędzała. Mam już zamówione agd, pewnie będzie powoli przychodziło. Ale urodzinowego szampana zamierzam wypić na Polnej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×