Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Vanilia co racja to racja Betulka porównując Rysia do Maciusia i Filipa to z niego bardzo słaby miziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka, z moim tak samo - bardzo wcześnie wstaje i po tyraniu wcześnie pada. obiecałam sobie, że jak wrócą dzieci z Cypru do firmy to zmuszę go do urlopu/ zwolnienia i poślę na badania...można pomarzyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ty mi badaniami to racja teraz mówie mój, ze nie potrzeba, ale ja go zmuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochamy Lutka ale wciąż pamiętamy Chanel i Szuśka - mądre i przytulaśne kociaramby...niestety wychodzące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, Vanilia, Fruwająca, dziewczyny czas na mnie. dziękuję Wam za towarzystwo. buziam👄 Bastylko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę w niedzielny wieczór u mnie dziś aura dopisała, słonecznych szaleństw nie było, ale nie padało:P spać mi się chce okrutnie, zasnęłam po 23, ale po dwóch godzinach zerwały mnie na nogi wiwaty wznoszone przez uczestników impry zorganizowanej przez naszego sąsiada imprezowicza:P tak darli ryje, muza dudniła, że ok. 2 w nocy trzeba było posiłkować się policją:P zasnęłam może o 4. masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu muszę zrobić badania okresowe:o jak te trzy lata szybko minęły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od piątku przez kolejne 11 dni zaczynam służbę - trzeba zaopiekować się kociambrami mojej mamy, bo ona wraz ze swoim m jadą w okolice Bastylki na komunię. już mi szkoda tych kociaków, tyle czasu będą siedziały same, ale nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×