Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zulka ..ale cierpienie kobita zafundowała mamci ał :O dmucham na palusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wchodziłam rano, bo odsypiałam noc. Dzisiaj była koszmarna, położyłam się o 5. Upiekłam ciasto marchewkowe, wrzuciłam do gara. Zapraszam na popołudniową kawę i ciacho. Jest słodsze od fasolowego bo dałam rodzynki. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! Terixiu! to ciasto wygląda tak apetycznie że ślinotoku dostałam :classic_cool: Wg Ciebie które jest lepsze? które mam dzisiaj upiec? wklej przepis na marchewkowe i podpowiedz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ I znowu muszę przepraszać :-( ❤️ za długą nieobecność👄 ale jak zawsze mało czasu no i też dużo problemów :-( tak jak każda z nas ma coś tam zawsze jak nie choroba to inne sensacje. Odnośnie witaminy D3 to powinnyśmy łykać mi nawet lekarz zalecił żebym zażywała ją, bo działa też uodparniająco na organizm i jedna kapsułka w dawce 1000 raz dziennie powinnyśmy brać nawet jak byśmy się wystawiały na słoneczko to i tak jest mało dla organizmu;-) Daisy te choroby to może skutek naszego klimatu moja córcia i ja mieliśmy taki okres, że antybiotyk za antybiotykiem brałyśmy, bo ciągle były problemy z gardłem:-( nooooo i jeszcze dochodziły sprawy żołądkowe buuuuuuuu normalnie horror 😭 Zuuleczko ojjjjjj to mama musi cierpieć z paluszkiem:-( tak to jest komuś przytrzymała drzwi zrobiła dobry uczynek a tu masz ci babo placek❤️ Bastylko❤️ Dorix ciesze się bardzo, że jesteś szczęśliwa i tak trzymaj❤️ Orsejko u Ciebie widzę, że też choróbska nie odstępują :-(❤️ Teklunia dba o śniadanka jak zawsze;-) ❤️ no i już po wizycie u gastrologa, ale najważniejsze, że doktorek dał leki i na pewno będzie wszystko ok❤️ A ja rozpoczęłam wizyty u stomatologa :-( robię ząbka kanałowo także kasiorka znowu pójdzie noooo ale jak mus to mus. Pozdrawiam WAS wszystkie moje kochane czytelniczki ❤️paaaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno, mocno was ściskam mmmmmmmmmmmm❤️ i życzę miłej nocki i pięknych snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> Tekla przepraszam ale wczoraj byłam zbyt padnięta i już nie zaglądałam:( Ciasto marchewkowe: 1 szklanka płatków owsianych 3/4 szklanki mąki razowej 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1łyżka cynamonu 3 bardzo dojrzałe banany 3 marchewki 1/3 szklanki oleju 1/2 szklanki jogurtu naturalnego 1/2 szklanki owoców suszonych 2 jajka Połączyć suche składniki. Banany ugnieść na miazgę dodać pozostałe mokre składniki, wymieszać i połączyć z suchymi. Piec około 50 minut, do suchego patyczka. Dodałam rodzynki, śliwki i żurawinę, trochę więcej niż w przepisie (około 1 szklanki) i dodałam łyżkę kakao. Porcja na małą tortownicę (23cm) lub małą blaszkę (25x15) Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A toś mi klina wbiła Terixiu! :D:D:D oba ciacha fajne i na oba mam wszystkie składniki :O i co tu wybrać? :D Na obiad mam fasolke po bretońsku... hm... więc chyba zrobie marchewkowe a fasolowe ciacho poczeka. Dziękuje za kawusie Terixiu i życzę miłej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - zrobiłam ciacho :classic_cool: jest pyszne. pachnące, wilgotne i słodkie. Zrobiłam polewe z połowy gorzkiej czekolady i łyżki jogurtu Zapraszam Czytelniczki na podwieczorek (__)? (__)? (__)? 🌻 (__&&&&&&&&&_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki Już po uroczystościach jubileuszowych, goście pojechali, wszystko się udało na 100%...no, Jubilatka troszkę osłabła ;-) ale bardzo szczęśliwa :-). Jutro postaram się nieco opowiedzieć bo mieliśmy też własne przeżycia :-) - syn przywiózł swoją sympatię. Jeśli to będzie nasza synowa to już się cieszymy :-). Buziaki posyłam i idę odpoczywać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzza
Hej, a ja czekam na marzec :D Już nie mogę doczekać się premiery zbioru opowiadań Ricka Riordana :) Uwielbiam Percy Jacksona, Annabeth oraz Sadie i Cartera Kane’ów - a tam wszystko znajdę :) Rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ostatnim tygodniu lutego ;) Jestem jakaś nieswoja :( Weekend miałam zarobiony sprzątaniem i gotowaniem. Tak mam, że jak w jednym tygodniu wyjeżdżam to w drugim muszę nadrobić . Syna rozłożyło choróbsko, ma ponad 39 st. gorączki a osioł chodzi do pracy bo nie chce brać L-4 by nie podpaść ...oh, czasy.... Stawiam kawunię i biorę się za biurowanie. Miłego dnia kochane :) Acha...Zulko, jesli ja wyjeżdżam to domowym kierowcą jest drugi syn (ten mlodszy zrobił prawko zaraz po osiemnastce :)). Całuje wszystkie.....👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix dzięki za biurową👄 Syna pogoń do lekarza jak najszybciej, teraz z gryp nie ma żartów, czasami nie wystarczą domowe sposoby. U mnie pada od północy i nie widać końca:( Tekla obydwa ciasta są pyszne i dietetyczne. Cieszę się że tobie smakowało :D Bastylka tęsknimy❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko poniedziałkowe👄 Pogoda i u mnie hi,hi normalnie szał! Wiatr wieje jak wściekły i raz po raz przynosi równie wściekłe opady,wszystkiego.Raz deszcz,raz grad raz śnieg.A mogłoby być tak miło bo temperatura całkiem wysoka. Ja już kilkakrotnie zabierałam się za pieczenie ciast marchewkowych ,ale się nie udało jakoś.Zatem tylko sobie popatrzę i się obliżę,muszę kiedyś dojrzeć i samej upiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No i jaki z całej historii morał wynika?. Nie trzeba być uprzejmym;):p hi,hi. Kurtka przytrzaśnięte paluchy tak bolą,miałam i ja razy kilka ale nigdy aż tak aby trzeba było wyciskać krew?!. No w sumie nie wiem hi,hi bo nigdy nie byłam z nimi u lekarza.Kiedyś sobie przytrzasnęłam w drzwiach autka,przez moment myślałam że sobie obcięłam,autentycznie:p.Ból rozdzierający.A opowiadałam Wam jak mnie mój M w podstawówce potraktował skrzynią gimnastyczną?. Pewnie opowiadałam hi,hi zatem drugi raz nie będę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedziałek u mnie od wczoraj prawie non stop pada deszcz:o nie lubię, bo w taką pogodę panna F brudna wraca ze spaceru:o Orsejko ile czasu tak opatulony małżyk będzie? Teklo widziałam ciacho, wygląda pysznie:) apropo;s gorzkiej czekolady - nie lubię takiej, ale ostatnio nabrałam smaka na gorącą czekoladę i zrobiłam - w szklance i ciut mleka rozpuściłam tabliczkę 77% czekolady - ależ wyszedł napój bosssski. trochę ciężki, ale filiżankę można popełnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale Twój małżonek znalazł sposób na podryw;) a widziałam tego nieszczęsnego kciuka mamy - masakra, słabo się robi:( Terix bezsenność wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka widziałam jakie kwiaty dostała Jubilatka, powiedz czy robiliście jakiś prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mnie też stomatolog lubi, niestety;)jutro mam wizytę o 20. nie lubię tak późno, ale co zrobić, jak nie ma innej wolnej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jak się czujesz? nie zaraziłaś się grypskiem od syna? a jak on sam? poszedł do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już sobie pogadałam, muszę spadać. trzymajcie się cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ kawusia zaparzona - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Wczoraj w mojej wsi była wiosna - ciepły wiatr mmmm bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - też nie lubie gorzkiej czekolady, drażni mi gardło. Ale jest niezastąpiona w wypiekach lub deserach. Ulubiony deser mojej małżowiny: grillowany banan z sosem z gorzkiej czekolady (czekolade rozpuszczam z kilkoma łyżeczkami chudego mleka) - bez cukru wszystko a słodziutkie i pachnące. Do picia na gorąco? super :D pycha. Robie raz w roku zawsze na Nowy Rok i zjadamy do tego "kakałka" włoską "panettone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam dzięki Teklo za śniadanko. Syn zaliczył wszystkie egzaminy był w domu ale już pojechał do tej dużej wsi jak mówią Zulka i Orsejka , od jutra drugi semestr zaczyna. Dziś jadę po m na lotnisko. Mama po wizycie i mus operacja na kolano będzie czekała dwa lata może być szybciej tak jej lekarz powiedział. Zulka zdziwiłaś się ,że sale na studniówkę tak wcześniej trzeba klepać za dużo lokali koło mojej wsi nie ma a te co sa to nawet na2 lat przed już klepią. Tekla daleko masz do Chrzanowa? Zdrówka wszystkim życzę i miłego dnia❤️ Bastylko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×