Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

A ludzie pracując i się ubezpieczając przez całe życie powinni mieć takie warunki zapewnione - w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorem Betulka popieram takie "sanatoria" Tam są ludzie przygotowani do obsługi ludzi chorych. Tylko dlaczego trzeba dopłacać? Zulka usunęłam zdjęcie, bo jakaś nawiedzona zaczęła komentować:( Upiekłam kwiat z drożdżowego ciasta z serem, niestety nie mogę zrobić zdjęcia, bo już niewiele zostało:P Bastylka zrób jutro pierogi z borówką, smakują jak z jagodami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, ha, że ostrzygłaś włosy jakiś czas temu, to akurat pamiętam:P i przecież się znamy nie od dziś, więc co to za mecyje;) dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Mam nadzieję, że babcia odnajdzie się w osrodku - wiem, ze jeśli kocha się osobę najbliższą to jest trudna decyzja ale czasem nie jesteśmy w stanie coś zrobić. Ja byłam załamana gdy E. zadzwoniła ze ma dosyć opieki nad matka i chce ją oddać. Natychmiast uruchomiliśmy u nas kontakty. Ale M pojechał do mamy i wyjaśnili z siostrą i bratem wszystkie problemy. Jak na razie wszystko wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tymi opłatami - dopłatami, najgorzej jak własnej emerytury nie wystarcza na opłatę takiego domu opieki i rodzinka musi dopłacać, a co jak nie ma się rodziny?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o opłaty miesiąc kosztuje tam 2,5 tys. Dzieci (teściowej) dopłacają resztę z emerytury + leki+pampersy+inne potrzebne sprawy. jest ich 3 i się składają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka moja mama też była w takim ośrodku, była między ludźmi, zawsze nakarmiona i wymyta. Byłam tam prawie codziennie i nie było dla nich niespodzianką, że wpadałam o każdej porze. Opieka zawsze była taka sama. Chociaż serce bolała, ale pracowałam i nie było chętnego do opieki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, gdyby mama była u nas w ośrodku (co proponowalismy ale nie było zgody) to też bylibyśmy codziennie lub prawie. Byłby mój M, ja wnuki, prawnuk i nawet moja mama. A tam gdzie jest niestety nie ma możliwosci codziennego odwiedzania - 40 km od Sosnowca, gdzie mieszka szwagierka. A brat m mieszka w Koszalinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka starsza pani sama wybrała, miejsce więc trzeba się pogodzić. zaraz lecę na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka :-), dzieci wybrały dla starszej pani ale jak na razie jest dobrze choć pani chimeryczna bywa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka fryzurka :classic_cool: bardzo dobrze Ci w niej:) ja mam do takiej za cienkie włosy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłabyś się jakie ja mam cieniutkie włosy - dlatego moja poprzednia fryzjerka przez parę lat odmawiała mi scięcia włosów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam przerwe . W miedzyczasie prowadze ozywiaona korespondencje z angielskim pszczelarzem. Zamowilam kapsle propolisu i jeszcze nie doszly. Dodam ze nie znam ani jednego angielskiego slowka tylko yes:P Wujek Google tlumaczy:P Ciekawe co wyjdzie z tego tlumaczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Bastylko może być śmiesznie skoro tłumaczem jest google:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja nowa fryzjerka do której od maja uczęszczam powiedziała, ze oczywiście że dla mnie krótka fryzurka - ale warunek! Ciemne włosy...i zgodziłam się i jestem zadowolona. Zulka, moja fotka wyjątkowo niekorzystna ale innej nie mam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka przypomnij trafiłaś do inne j fryzjerki i ta Cię namówiła na krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi wygodnie w krotszych. Juz sie przyzwyczailam choc psioczylam na fryzjerke. A zeby bylo widac ze jestem dziewczynka a nie chlopak na szyi powiesze koraliki:) W poniedzialek pojde zafarbowac wloski. Albo sama ufarbuje:O Nie wiem jeszcze:O Problem jest w tym ze nie jestem zadowolona z koloru ktory robi mi fryzjerka.Zawsze wychodzi mi za ciemny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka super fryzura, bardzo dobrze ci w krótkich i ozdoba ładna, tylko trochę zlewa się z kolorem włosów:D Betulka a twojej fotki nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), ozdoba też :classic_cool: - zapomniałam nazwy :-p A po co tobie propolis? nie jesteś uczulona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlumaczenie na mur wyjdzie smiesznie. Chodzi tylko o to zeby zrozumial ze towaru niet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka - fryzurę omawiałam z synową i ona poleciła mi swoją fryzjerkę. Najśmieszniejsze, że moja kolezanka od lat jest klientką tej fryzjerki i ja zawsze zazdrosciłam Krysi-kolezance fryzurki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propolis jest dla meza zamiast antybiotykow, ja tez czesto lykam. To jest wysoko skoncentrowany propolis. Terix fascynator zlewa sie z wlosami, ale ja wlasciwie chcialam taki neutralny i malo wzywajacy. Wczesniej mierzylam inny ale w tym bedzie sie paradowac bratowa:) Zaraz wrzuce na chwile ten inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×