Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Orsejko auć, jak musiało boleć to liczenie schodków:o pewnie stłukłaś sobie zdrowo kość ogonową:o a wiesz, że i ją można złamać? jak za długo będzie boleć, to nie czekaj leć do lekarza. a urlop właśnie rozpoczęłam i przez trzy tygodnie będę się lenić ile wlezie;) Teklo dzięki za fotki ze słodziakami. dzieciaczki są przeurocze:) a jaką F ma bombową fryzurę:) faktycznie mało co widać wnętrza, ale spoko, kiedyś, jak już się urządzą i będzie okazja to nam pokażesz:) córcia zawsze była szczypiorkiem i skoro wyniki są spoko to nie ma co lamentować.taka widocznie jej uroda (swoją drogą zazdraszczam szczupłości bez morderczych wysiłków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka siostrzeniec wyjeżdża z dziewczynami? jeśli tak, to dygot sis i babci wcale mnie nie dziwi, to tak daleko, będą tęsknić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zajrzyj na @, napisałam jak się wabi bohater zamieszania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, obejrzałam filmik z przepisem na ciacho, śmiałam się z filmującego i autorki, że nie wkurzały ich te odgłosy domagającego się uwagi malucha:P Terix podaj proporcje na farsz z sera, bo nutella mnie nie przekonuje, a z dżemem czy marmoladą na pierwszy raz boję się ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu Kochana tak bardzo mi przykro :( :( :( 👄 Wiedziałysmy że coś sie kluje i że Cezar nie będzie wieczny a jakoś „to” zawsze zaskakuje :( Ściskam Cię, przytulam i razem z Tobą płacze nad pustką po Cezarku 😭 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Orsejko - no kurna teraz dopiero doczytałam Twój wpis bo rano śpieszyłam sie i F dokuczliwie miałczał. Toś się poturbowała Dziewczyno kochana no :O:O:O - mam nadzieje, że kość nie jest złamana. Orsejko smaruj maścią końską - tak robiłam jak stłukłam ogonową :O Jest skuteczna ❤️ ❤️ ❤️ Zulko ❤️- pierwszy raz jak odsłuchałam nagranie (zależało mi na przepisie) to byłam nawet troche zniesmaczona tym „brakiem profesjonalizmu”. A potem pomyslałam sobie: naturalna i bez retuszu dziewczyna. Świeża i bez kompleksów. Z pozoru prosta ale tylko z pozoru. Babka mieszka w Monachium i bynajmniej prostaczką nie jest, gwarą posługuje sie świadomie i konsekwentnie. Ma na swoim profilu YouTube kilkadziesiąt filmów kulinarnych i swój krąg kulinarny w Googlach. Ja robiłam dwa razy - oba z nutellą ze względu na maluchy, żeby mogły bułę do łapek wziąć i ciamkać bez obaw, ale z serem też spróbuje i z makiem :) Licze na uwagi Terix albo będe szukać przepisu na farsz u wujcia Googla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko ❤️- melduj kto wyjeżdża na umowe: siostrzeniec z żoną i córeczką? czy tylko on sam? Chodźcie na kawe Dziewczyny (_) (_) (_) (_) będzie raźniej ❤️ Męczy mnie niepokój :O:O:O kurna :O i nie wiem co jest? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawuni;) Witajcie kochane. Przede wszystkim..Terix...wyrazy współczucia. Z racji zawodu zajmuje się bezdomnymi zwierzętami. Bywa, że powypadkowe trzeba uśpić...jak ja wtedy przeżywam decyzję doktorów - weterynarzy! A swoje zwierzątka przecież sa bliższe sercu! Bardzo Ci współczuję, próbowałam nawet się dodzwonić, ale pewnie nie mam aktualnego telefonu.... Co do wnusia...to już naprawdę kawaler!!! Betulka...fryzurka obecna naprawdę :classic_cool:, zresztą u Bastylki toże samo...piękności w krótszych włosach... Dziewczęta...my podobnie jak wino...im starsze tym lepsze :D Teklo...obaj Twoi wnukowie jak prawdziwi kowboje...Franio rozklada na łopatki fryzurką... Daisy...nie daj się omamić...zaplanuj i wyjeźdżaj! Twoje potrzeby też są ważne i rodzina powinna je uwzględnić w swoich życiorysach. Pamiętam, przymierzałyśmy się do wspólnego urlopu...ale po 1. -jeszcze nie mam nic zaplanowanego w terminie bo wakacje to dla mnie pracorowo - festynowy dla mnie termin, a po 2....hmmmm...jest ktoś , kto chce mnie zabrać na żagle...z tym, że ja jeszcze nie jestem niczego pewna.... Orsejko....dmucham na Twoją doopcię...fuuu, fuuuu, fuuuu.....takie upadki są bardzo bolesne! A teraz...teraz wybieram się do marketu po zakupy...bo zapasy w domu cieniutkie... Buziolki, koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie na progu nowego tygodnia.U mnie nareszcie pada i na dokładkę jest nawet ciepło zatem jest:classic_cool: Najpierw byłam na poczcie i się bardzo tam ucieszyłam bo tyle pięknych fotek tam na czekało. Tymczasem weszłam na forum a tu taka smutna wiadomość:( Terix Nie wiem czy trzeba było pomóc Cezarowi przejść bez bólu na drugą stronę czy nie ale i tak jest mi bardzo,ale to bardzo przykro.Przytulam Cię mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Serdeczne dzięki👄 Teeklo Nasze wnuki rosną nam na uciechę.;).Obaj są naprawdę rozkoszni a to ze zyja w zgodzie to już unikatowe chyba zachowanie?. Przypominam sobie ze moja córka z rówieśnikami zawsze ale to zawsze darła koty. Były łzy,wyrywanie zabawek i te klimaty.A jak chodzi o córkę to Zulka ma rację.Jak ją zobaczyłam pomyślałam ojej jaka szczuplutka ale kurtka ile bym dała żeby sama mieć taką figurę.Zatem jak wyniki dobre znaczy wszystko okej no i trzeba się z tego cieszyć a nie na siłę dziewczynę tuczyć. Dorix Ja normalnie zauroczona jestem Twoim uśmiechem na pierwszej fotce.Masz taką ładną twarz bez zmarszczek,jak Ty to robisz?. Ja jak się uśmiechnę moja gęba robi się jak pyszczek shar pei tyle że piesek mimo to uroczy ja nie:p.No i jak chodzi o nasze plany nie plany to pomyślałam że nic z nich nie wyjdzie zatem jak córka zaczęła planować byłam,jestem cała ,,za,, .No i nie wiem jak możesz się zastanawiać nad wyjazdem pod żagle,no jak?! .Ja choćby dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulkę W krótkiej fryzurce także wyśledziłam i owszem jest:classic_cool:.Wiecie że i ja się zastanawiam czy sobie nie zafundować takiej wygodnej czuprynki.Krótkie włoski łatwiej ułożyć,uczesać umyć,jednym słowem same plusy. Orsejko Ojej no chyba nie naśladujesz Betulki?;) Śniegu nie ma na schodkach a Ty sobie zjazdy urządzasz:>D i to na schodkach.No dobra to oczywiście żarty a Tobie wcale nie do śmiechu bo pupa boli:(.Orsejko przytulam mocno życzę szybkiego powrotu do zdrowia i sorki za te żarciki to tak dla poprawy nastroju👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam i nie pojawię się wieczorem bo komputer jak zwykle obłożony:(.Przytulaski dla wszystkich❤️ Zulka a nigdzie nie wybywacie z M,całe trzy tygodnie tylko w domku i na działce?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Terix jest mi bardzo smutno z powodu cezara,wiem co przezywasz bo sama tez straciłam P... usia,teraz tez czesto mysle o Grzecznocie bo coraz starsza,ma około 14 lat,to duzo.Ale zyc trzeba dalej. Terix jak mozesz napisz jakimi lekami leczylas nieprawidłowe próby watrobowe/? Teklo chłopcy fajni Betulko dobre rozwiązanie dla T Orsejko wspólczuje upadku i zycze zdrowia/ Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilke wybywam na wieczorny spacerek, ale odpowiem Ci Daisy.... Po ostatnim związku ryczałam i odchodziłam od zmysłów przez 8 miesięcy. Już chyba nie chcę nikomu ufać i wchodzić w damsko - męskie relacje. Z jednej strony brakuje mi wsparcia i męskiego osądu na niektóre sprawy, ale nie wiem jakbym przeżyła następne rozczarowanie.... Dobrze mi samej, ale o wiele lepiej, gdy sympatyzuje mi pewien pan...i w tej sytuacji sama nie wiem czego chcę :D. Poczekamy - zobaczymy ;) Dobranoc, dziewczyny 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Terix, tak mi przykro, jakoś mam teraz tak, że jestem bardzo wyczulona na świat zwierząt i płacze mi się przy każdej okazji...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo! Wnuki wspaniałe:-), masz miodzik na serce! Też tak mi się zrobiło w niedzielę, gdy Olunia wyciągnęła łapki, objęła mnie za szyję i robiła "miziu, miziu" - jakby wiedziała, że długo nie bedziemy się widziały i pewnie mnie zapomni :-(. Nie lubię tego uczucia niepokoju :-o - nie masz problemów z cisnieniem? Przecież tak o siebie dbasz, może za mało się wysypiasz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, siostrzeniec ma kontrakt na 2 lata i wyjeżdża ze swoimi dziewczynami. Właśnie jest teraz w Berlinie i czeka na samolot do Abu Dhabi i tam przesiadka już do Bangkoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko! Ło matko! Współczuję bardzo! Mam nadzieję, że nic nie uszkodziłaś ale potłuczenie i tak boli 😭❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki❤️ Jest mi bardzo smutno😭 Cezar odszedł w domu, w otoczeniu najbliższych. Ryczeliśmy jak bobry. Teraz jest bardzo pusto😭 Dziewczynki dzięki za zdjęcia. Tekla i twoje chłopaki niedługo będą kawalerami. Dorix, jak zwykle uśmiechnięta, tak trzymaj ❤️ Orsejka kładę balsam chłodzący na bolące miejsce❤️ Zulka wzięłam 2 kostki sera, do sera dodałam rodzynki i cukier waniliowy. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunie podaje mocną bo u mnie pada od wczoraj .....przechodzą takie ulewy co jakis czas ,,ale jest ciepło ..co do mojej pupci to boli oj boli choć już nie tak jak pierwszej nocy po ladowaniu ....wczoraj uwidocznily się sińce od lopatek w dół :O najbardziej balam się ze nie wstane pomyslałam o moich rotacyjnych kręgach ale udalo się widocznie sadelko zamortyzowalo zjazd :O mam dostarczone masci ..ale te co ponoć mają najlesze dzielanie cuchną a fuj .. ..mam nakazane isc do lekarza ..zastanawiam się co ona mi da ? Terix... bardzo bardzo przytulam ....jest mi przykro i bardzo wspolczuje wiem co oznacza ta pustka :O ❤️ Zulka ... caly czas mialam na mysli to pęknięcie bo w nocy strasznie bolalo ...zresztą te schody nie tylko ja zaliczylam ..zaliczył M jakies dwa miesiące temu zaliczyla Tesciowa nie wiem co w nich jest nie tak ,,,juz zmienione sa plytki na antyposlizgowe z hamulcami ale widocznie trzeba zmienic na plytki taki chropowate a jest ich troche ja zliczylam pierwszy zjazd jak zreszta wszyscy 10stopni ....zatrzymalam sie na poreczy :O juz dobra nie przynudzam .. Dorix.. no super ..pięknie wygladasz a co najwazniejsze myslisz pozytywie i tak trzymaj ❤️serduszko ci powie co dalej i jego sluchaj ..ale ostrożnie by już więcej tak nie bolało 👄 Daisy ...jedz może w innym terminie ale do konca nic nie zdradzaj ..mama widocznie boi się zostać sama jak ty jesteś czuje się bezpiecznie ale jedz odpocznij ciut zyczę z calego serca 👄 Ploteczko ,,, a jak twoje zdrowko ..robilas już cos do sloikow ?ja wczoraj z M ogoreczki kiszone :)ugotuje w kuchni :) Bealulko ... dobrze że razem cala rodzinka ...ale smutno bo wiadomo malenstwo dawalo duzo radosci dla Mamci i siostrze a i pewnie tobie .....czas predziutko leci może przyleca na świeta albo tak w odwiedziny do Prababci :) Teklo ...podawaj sniadanie zaraz Zulka wstanie na urlopie jest to trzeba ją dopieścić ...zulka a jedzisz gdzieś ? u mnie pojawila się nadzieja na maly wypad :)ale boje się przyzwyczajać do tej mysli :O Bastylko .. co wczoraj robilas masz nieobecnośc w czytelni :)prosz,e się zameldować ❤️ fruwająca co u ciebie ? Vanilka odpoczywa w Ustce ciewa jestem czy ma pogode ..Vanilka jesli masz intenet w komorce ?to napisz nam :) Wszystkim milusiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana Orsejko za kawusie dziekuje ,ale ja dzisiaj tylko wode, na 15 godzine mam usg jamy brzusznej,więc nic nie jem tylko zostaje woda niegazowana. Orsejko by nie przynudzac napisze tylko nie jest dobrze,wyniki co tydzien robione i jest gorzej,co tydzien wszystkie sa duzo gorsze.Mam znowu skierowania na moc badań,zrobie w nastepnym tygodniu,musze troszeczke odczekać Moze dzisiaj cos mi lekarz powie na usg.Jutro musze do ginekologa iść,jestem zapisana,byłam niby 2 tygodnie temu ,ale rodzinny mnie wysyła czy to pogorszenie nie jest od plastrów. Teko i tu pytanie do Ciebie,Tobie lekarz ginekolog zleca ze wzgledu na plastry robienie prób wątrobowych? Orsejko stosuj mascie,ale moze naprawde trzeba przejść sie do lekarza? Daisy napisze tak zawsze bylas i jestes dla rodziny i jest Ci cięzko wyjechac akurat wtedy jak mamy nie bedzie,rozumiem to.Jeszcze jest troszeczke czasu,moze mama zmieni termin. Dorix fajne zdjecia z wyjazdu,ladnie wygladasz,teraz tylko oby utrzymac te wage Jakos ostatnio nie jestem komputerowa, nie jestem rozmowna w kazdej postaci,przepraszam,moze to kiedyś minie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko niezawodnie kawusie zarobiłaś - siorbie od razu ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuje za pozdro od Vanilki - mam nadzieje, że odpoczywają fajnie - Ustka ma piękną promenade. Dorixiu ❤️- dzięki za zdjęciuszka. Ciesze sie, że nastąpił zwrot. Uważaj bo jesteś łakomym kąskiem dla facetów :D. Wyglądasz świetnie. To co wypłakałaś to Twoje a teraz odrywaj kuponiki, ciesz sie życiem ❤️ Tak jak mówi Orsejka - uważaj tylko żeby więcej nie bolało. Dziewczynki :O kurcze - starość jest trudna (delikatnie mówiąc) a najgorsze jest to, że nie można się kontrolować i ludzie starzy często nie mają świadomości że marudzą i zrzędzą a w przypadku np demencji nie wiedzą, że są dla siebie i innych zagrożeniem. Gdyby się to wiedziało - można by sie starości nie bać. Ale życie takie proste nie jest :O Trzeba wielkiego wyczucia w postępowaniu ze staruszkami. Daisy ❤️- wierze, że znajdziesz właściwy sposób. Myślenie o sobie i swoich potrzebach grzechem nie jest. Twoja Mama wolałaby Córke silną, zdrową i pogodną niż zabieganą i zrzędzącą. To jest wystarczający argument którym możesz sie posłużyć bez wyrzutów sumienia. Musisz odpoczywać również z troski o Mamę ❤️ Terixiu Kochana ❤️pozdrawiam Cię - trudne dni przed Wami. Czas leczy smutki i rany - przyjdź na kawe i śniadanko ❤️ Zulko ❤️ - dla Ciebie zaraz urlopowe śniadanie :D - wypoczywaj i leniuszkuj ile wlezie - bez skrupułów :D Plotko ❤️- daj sobie czas - nikt nie robi Ci wyrzutów. Ale dawaj znak życia choć jednym zdaniem. BeTulko ❤️ - odetchnęłam z ulgą że cała Rodzinka jedzie. Gorzej byłoby gdyby sam Tata. 2 lata to niedługo a potem sie zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko - kiełbaska w roli głównej http://www.zwidelcem.pl/wp-content/uploads/2013/01/DSC_0159.jpg w towarzystwie jajek https://www.winiary.pl/image.ashx/salatka-z-biala-kielbasa-i-jajkami.jpg?fileID=210682 dla Terix twarożek i szpinak ;) http://2.bp.blogspot.com/-ecn6Fq1_J6c/VC7IAD9MLvI/AAAAAAAAB-Q/As8HaWe1jOo/s1600/DSC04646.JPG a kto chce - może być na słodko http://kobieco.pl/wp-content/uploads/2014/11/tumblr_lku7cxNSTS1qfpcnio1_1280.jpg Miłego dnia życzę - śmigam pod prysznic a potem do rodzinnego po recepty - poprosze też o skierowanie na krzywą cukrową. Też chce wiedzieć jak u mnie z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 współczuję bólu, maści może trochę złagodzą ból, ale może lepiej zasięgnąć porady lekarza? Tekla dzięki za śniadanie, twarożek jest super:D Plotka nie miałam specjalnych leków na wątrobę. Mnie odstawiono te leki, które można było odstawić. Z 16 zostały tylko 4 na nadciśnienie, arytmię i tarczycę. Na dolegliwości wątrobowe miałam ostropest po śniadaniu i silimarol po obiedzie i kolacji. Biorę cały czas. Piłam dużo herbatek ziołowych z rumianku, koperku i mięty. Na czczo biorę jeszcze len. U mnie pochmurno ale ciepło. Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie urlopowo ajajaj jakie pyszne śniadanko:D dziękuję za dopieszczenie;) Orsejko dmucham na bolące plecorki i ich przedłużenie. Teklo jak w tym roku organizujesz opiekę nad F? ja wciąż się zastanawiam co będzie lepsze i wciąż jestem w kropce:o Dorix dzięki za fotki:) promieniejesz dziewczyno i o to chodzi:) dla mnie jesteś kobietą, która potrzebuje męskiego ramienia. nawet nie po to by Cię wspierał (chociaż to ważne), bo sama świetnie sobie radzisz, ale po to, byś kwitła pełnią swojej kobiecości:) to się wymądrzyłam:P ale chodzi mi o to, że jesteś stworzona do życia z mężczyzną u boku i basta:) i nie broń się przed uczuciem, raczej przed deklaracjami, typu nic na siłę, nie będziemy się angażować, ble ble ble. jak jest dobrze w związku, to nie da się nie zaangażować, prędzej czy później to nastąpi i guzik mamy do gadania:P życzę Ci z całego serca faceta godnego Twojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko to mnie zmartwiłaś tymi wynikami:o mam nadzieję, że doktor znajdzie przyczynę tych złych wyników. a plasterki na pewno mają wpływ na wątrobę (brałam kiedyś hormony i próby wątrobowe musiałam robić co pół roku), ale i te multum leków przeciwbólowych, które musiałaś łykać też pewnie nie były dla wątroby obojętne:o kurcze, że zawsze musi być coś za coś - na jedno pomoże, na drugie zaszkodzi:o trzymam kciuki, żeby zaczęło się poprawiać, no bo w końcu musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix pewnie pusto w domu i wciąż rozglądasz się za C? przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×