Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Bastylio, mogę wysłać tobie moją nieuśmiechniętą fotkę na @ - tak wysłałam Zulce - w garze nie ugotuję za chiny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio! Już nie zapuszczaj włosów! Tak wyglądasz :classic_cool: A fascynator jest w kolorze kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bastylka to jest to co powinnaś włożyć. Jak pięknie się nazywa Fascynator:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bede zapuszczac wlosow. Chociaz zawsze dobrze sie czulam jak mialam przykryty kark. Betula fotki niet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki późno się robi, pora spać. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wiekszy nie jest wyprofilowany tak jak powinien. Jego trzeba nagiac do formy bo wykonczony jest drucikiem. Ale bratowej nalezy sie wiekszy nijako z urzedu. Wszak to matka pana mlodego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix :-), mnie też zafascynowała nazwa. Fascynator! I Bastylia wyglada super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest! Jest Zdjecie Betulki. Dzieki🌼 Betulka czy to sa Twoje naturalne wloski? Choc pisalas ze nie masz siwulcow. Ale jestes odwazna! Sa o wiele krotsze jak moje. Musze sie przyzwyczaic do Ciebie w takim kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix dobranoc Bastylko co racja to racja;) Betulka wyręczyłam Cię, Bastylko sprawdź @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapuściłam sobie długą kitę, ale takie krótkie mnie nęcą;) tylko odwagi brak, bo mam cieniznę na głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), nieco przyciemnione. Podobno coś tam siwego na czubku znalazła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Ty też pisałaś, że ścięłaś się bardzo krótko, może jutro się nam pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie krótkie włosy wymagają zdecydowanego koloru, żadnych pasemek, balejaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, ja mam naprawdę cieniznę - moja kitka to było jak ogon myszy :-p. Ja nie namawiam - sama długo się miotałam. ale jestem teraz bardzo zadowolona. Tym bardziej, że moja nowa pani fryzjerka jest baaardzo zadowolona z moich włosów i wciąż je chwali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zulke chcialam polozyc juz do lozka:P Zulka nie opowiadaj bajek ze masz cienkie wloski bo to nie prawda. Betulka teraz pewnie wloski sa juz troszke dluzsze. Dlugosc jest dobra. Moze tylko ciut wiecej trzeba je "napuszyc" na gorze. Wydaje mi sie ze wtedy by bylo jeszcze lepiej. Choc na zdjeciach zawsze inaczej wyglada jak na zywo:O A co ty narzekasz na swoje brewki:P Sa ladne i symetryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak mi powiedziała pani f. Zdecydowany kolor! I przyznaję się, ze miałam już włosy na zapałkę, strzyżone maszynką :-) - byłam wtedy też "zapałką" z dużym brzuchem ;-) - w ciąży z Piotrem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko właśnie moja kitka to mysi ogonek:P Betulka odważna byłaś z tą zapałką na głowie. takie jednak niekoniecznie mi się podobają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam dwie Betulki:) Zdjecie doszlo🌼 Betulka czy kolor Twoich oczu jest wiernie oddany na zdjeciach? Zawsze myslalam ze masz bardzo ciemne brazowe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), teraz mam jeszcze krótsze a pod koniec lipca jeszcze skrócę i nałożę nowy kolor bo już wychodzi moja naturalna mysza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, przyszedł czas na mnie. pożegnam się, dobranoc dziewczyny, buziaki 👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam oczy piwne ;-) - czasem było to jasne pełne albo porter - w zależności od oświetlenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×