Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam Przychodzę z kawusia by się dobudzić,zapraszam U mnie pochmurno,słoneczka jeszcze nie widać ,ale to dobrze,odpocząć od upałów tez trzeba choć rankiem. Nie wiem co się dzieje śpię od kilku dni.Wczoraj przespałam całe popołudnie i w nocy też nie miałam problemu ze spaniem. Bardzo sie obawiałam jak z tym będę bo musiałam odstawić hormony,na razie jest OK.Ostatnio na wizycie u ginekologa dowiedziałam się takich rózniastych rzeczy jakbym była u internisty a nie u ginekologa.Przy chorej watrobie trzeba w miarę posiadania czasu od 14 do 16 godziny leżeć,w tym czasie wątroba się regeneruje.Jakieś to wszytko dziwne jest na swiecie.Moze i cos jest w tym bo od jakiegoś czasu w tych godzinach własnie chciało mi się spać. Zuleczko odnosnie moich pomidorów,nie sa jeszcze podwiązywane,owoców mają duzo,przywiozła mi ich corka i troszke pózno były posadzone do ogrodu.Musimy jakis palików poszukac,bo nie mamy . W tym tygodniu robiłam dżemy z moreli,bardzo obrodzila.Niestety musimy ją ściąć bo połowa drzewa uschła. Zrobiłam juz 22 słoiki ogorków konserwowych. Teklo fajny spiący F io. Zuleczko u mnie jak na razie nie ma muszek,ale może warto kupic takie lampki. Zyczę spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nic nie piszesz,czyw tym roku nie przyjechały Dziewczynki na wakcje,co powiedział endokrynolog? Teklo czy masz skierowanie na kol? Orsejko widzialam twoje ogórki,ile dajecie soli na litr wody do ogórkow kiszonych? Ja daje prawie 2 łyzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla dzięki za zdjęcia, cudownie wyszła c... z F... Bardzo pięknie wykonane zdjęcia. Dziewczynki trochę dochodzę do siebie, ale jest ciężko😭 Ja muszę się trzymać i jeszcze do pionu stawiać M. Bardzo przeżywa bo Cezar odszedł na jego rękach:( Plotka dobrze że odstawiasz leki, bo to one najbardziej uszkadzają wątrobę. Też nie podwiązałam jeszcze pomidorów, bo nie mam kiedy. W ten upał nie ruszam się z domu, a skoro świt nie chce mi się wstać:P Zulka poleć coś ciekawego do czytania. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczynki 🖐️ u mnie 34 w cieniu - rano rowerkami pojechaliśmy nad jezioro. Zrobilismy 25 km (800kcal) a potem już zaszyliśmy sie w chłodnym mieszkanku i nikt nas stąd nie wypłoszy :D:D:D Jedynie telefony bo młodsze moje dziecko ma urodziny ;) Ploteczko ❤️- dostałam skierowanie na kolono. Mam tylko zgłosić sie celem zaklepania terminu, może być telefonicznie. Lekarz zasugerował termin na pourlopowy czas. Terixiu ❤️ moje pomidorki mają dużo owocków - fajnie będą wyglądały w sierpniu :D A jeżyna obsypana owocami w połowie czarne - sfocę je dzisiaj i ugotuje :D Uważajcie na burze -idą od Zulki w dół. W Sławie zginęła podczas nawałnicy jakaś kobieta. Wczoraj u mnie było grzmiąco ale krótko. W Mikołowie duże straty a i w lasach mojej wsi nowe wiatrołomy są :O Czekamy na naszą Bastylke ❤️ mam nadzieje że to już jutro (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Tekla wczorajsze i dzisiejsze burze narobiły bardzo dużo szkód. Szczęściem u nas jak na razie są bardzo łagodne. Właśnie wykorzystuję przerwę między burzami:P Byliśmy z młodym po południu na uroczystościach z okazji 70 lecia klubu sportowego i zdążyliśmy wrócić przed deszczem. Wrzucę na @ kilka zdjęć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po upalnym i burzowym łykendzie 🖐️ na kawusie proszę (__)? (__)? (__)? (__)? Terixiu - ❤️ ❤️ ❤️ dziękuje za zdjęcia :D Super fotki, jesteś na nich pełna życia i radości. Widze uśmiechniętą elegancką Dziewczyne :D Wyglądasz świetnie! Masz piękną sylwetke Terixiu! a ciekawe ile masz wzrostu. Ile razy patrzyłam czy patrzę na Twoje zdjęcia to wydawało mi się że znam Cię od zawsze. No i jesteś fajną Babusią bo Twój dorastający Wnuk chętnie spędza z Tobą czas mimo, że w tym wieku faceci już nie za bardzo garną się do babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Dzięki za miłe słowa❤️ Właśnie pożegnałam wnuka na 2 tygodnie😭 Wyjeżdżał ze łzami w oczach. Nie wiem dlaczego ale lubi u nas być:) Cieszy mnie to ogromnie:D:D:D Tekla mam 166cm wzrostu, miałam wcześniej 167, ale się zdeptałam:D:D:D U mnie dzisiaj przyzwoita pogoda w granicach 20 stopni. Czasami trochę pokapie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :) Teklo dzieki za kawunie :) Terix....dzięki za fotki pieknie wygladasz , jesli chodzi o wnusia to tylko się cieszyć :) U mnie wczoraj było okropnie dośc dlugo prądu nie było ,ale nalało wody to nalało ,przyszło od strony Zulki , ale dzisij jest czym oddychać :) Daisy ..ja nic nie pisałam jedynie zapytałam Tekli co się dzieje ale nić zwrotnego nie otrzymałam :O więc nie wiem o co chodzi . Vanilka ..melduj czy już jesteś ? Plotko ..sole tyle samo co ty :) no nić biegusiam dalej buziam wszystkie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Przepraszam ale u nas wciąż sytuacja napięta, własnie dowiedzielismy się, ze teściowa została przewieziona do szpitala. Stan bardzo ciężki... Czekamy na wyniki... Całuję i jesli tylko będę mogła to dam znać 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wróciłam w nocy byliśmy w Łebie w ostatni dzień zaklepałam pokój 170 zł za dobę od nas czwórki młodzież miała swój my swój z łazienką.Teraz piore . Życzę zdrowia wszystkim.Syn dostał się ZG jedziemy w tygodniu ogladać stancję. Pozdrawiam wszystkim❤️ Drogę mielismy nie ciekawą jechaliśmy tam gdzie była trąba powietrzna i błyskało się strasznie.Nam udało się byc juz po niej w milego popołudnia tym miejscu.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 Orsejko Ja sobie tak żartowałam,sorki że poczułaś potrzebę by się wytłumaczyć.Fakt byłam bardzo zaniepokojona ale czekałam cierpliwie na rozwój sytuacji.Jestem wygodnicka he,he i nauczyłam się że zawsze ktoś przejmie inicjatywę.Tak wiem nieładnie z mojej strony ale tym razem nawet próbowałam założyć wątek.No i właśnie to pokazało mi ze to awaria całościowa.Żeby nie być gołosłowną to link do mojego wątku: http://f.kafeteria.pl/temat/f19/zatoka-syrenek-ktore-lubia-czytac-i-kiedys-mialy-rajska-wyspe-p_6287266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Jak to jest że wnuk Ci się starzeje a Ty młodsza z każdym dniem?. Ja poproszę o tą receptę na wieczną młodość bo także tak chcę👄. Mam nadzieję że Wasze relacje z wnukiem nigdy nie ulegną zmianie,łączy Was cudowna więź i dobrze by trwała na zawsze❤️ Wanilko Zatem wypoczynek był udany i spokojny za to powrót bardzo nerwowy.Najważniejsze że już po wszystkim i jesteście cali i zdrowi.A ja witam w czytelni👄 Betulka Kolejny raz niepokój:(. Przytulam mocno i życzę siły❤️ Ploteczko Tak dziewczynki są u mnie ale o dziwo już chcą wracać i w tym roku wyjątkowo krótko będą u nas gościć.No chyba ze tato nie zechce po nie przyjechać bo jakoś nie za bardzo puki co deklaruje chęć odebrania pociech..Jak chodzi o endokrynologa to dostałam lek za pół roku mam zrobić znowu wszystkie badania i pojawić się na kontroli.Zobaczymy co potem? Teeklo No masz ostatnio burzliwe klimaty co nawałnica to wszystko rozwija się w Twojej okolicy.U mnie ostatnio odpukać w niemalowane w miarę spokojnie.Fakt było kilka burz ale szły bokiem,zatem z bezpiecznej odległości obserwuje liczne wyładowania atmosferyczne.Ma to i złe skutki,ciągle mam suszę:( A jak chodzi o Bastylkę to chyba pojechała na cały tydzień.Jak nic nie pokręciłam to zdaje mi się że wspominała coś o 7 dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No to sorki bo zdaje się że wynudziłaś się okropnie nad tą nieszczęsną,,Ręką mistrza,,. Widać nie do końca mamy wspólne gusta i czasem coś tam nam się he,he rozjedzie na boki.No ale należy Ci się pochwała bo wytrwałaś do końca,nie rzuciłaś w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz czytam drugi tom ,,Bezcenny,,Miłoszewskiego ale już nie będę hi,hi polecała choć fajnie się czyta.;) No nic teraz się pożegnam bo jestem potrzebna.Udanego wieczorku bez burz,wiatru i tym podobnych ekscesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Betulka ❤️ Vanilka dobrze że szczęśliwie wróciliście. Daisy dzięki, mam nadzieję że młody długo jeszcze będzie przyjeżdżał:) Ja właśnie skończyłam Bezcennego, możesz śmiało polecać. Teraz czytam Martwą strefę Kinga, w zasadzie już kończę. Też mogę polecić. Przeraża mnie perspektywa czwartku i nadchodzących burz. Czy u nas ju nie będzie normalnej burzy i deszcze, tylko trąby powietrzne i nawałnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dzisiaj troche grypowo :O Wszystko mnie boli: plecy, brzuch i cała cieplutka jestem Przed południem umyłam okna, zrobiłam obiad potem ułożyłam bielizne w szafach ale całe popołudnie przelezałam - eeehhhh :O Daisy a mnie sie wydawało że Bastylia na 5 dni Ugotuje fotki z niedzielnego rowerowania ;) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla może cię zawiało w czasie rowerkowego spacerku. Dobrej spokojnej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawunia podana zapraszam :) u mnie pada :( troche za wiele tych opadow .. Daisy ..to nie potrzeba wytłumaczenia się nic z tych rzeczy :) ja nie mam a czego się tłumaczyć .:) bo tak naprawde nie wiem o co chodziło :O Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kolejny piękny dzień, póki co mamy poranny miły chłodek Zaparzyłam kawusie - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Terixiu ❤️ - dzisiaj rano stało sie jasne skąd to moje obolałe samopoczucie. Atakował mnie wirus - nie mam pojęcia jaki ale wstałam z opryszczką. Będa miała przez tydzień pipe na górnej wardze :O Z dwojga złego wole taką piczke niż grype albo inne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! nie zauważyłam, że kawusia zaparzone przez Orsejke:D ❤️ Miłego dnia Orsejko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - znowu zaczynają mi się sypać włosy 😭 Zaczęłam od wczoraj brać revalid - ale nie wiem czy tym razem pomoże. Gdzie pojechał Wnusio? wcale sie nie dziwie że wolałby z Wami zostać ❤️ ❤️ ❤️ Vanilko małżowina już pojechała? czy razem w ZG załatwiacie stancje? Jutro jade rano do Siostry - pobędziemy razem ale celem jest komputer. Musze jej poczyścić torche i uporządkowac. Daisy - i jakie plany na urlop? zapadły jakieś decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babolki... Ja jak zwykle zarobiona i zakołowana. Nawet nie mam jeszcze zaplanowanego urlopu...ehh... Organizuję festyn rodzinny, dożynki powiatowe, normalne obowiązki księgowe w biurze, gdzie sezon urlopowy i trzeba zastępowac koleżanki...No i w domu ciągle jak nie jedni goście, to drudzy....grillowanie, gotowanie, sprzątanie, idzie oszaleć . Ale nie marudzę. Przede wszystkim...Terix...zaskoczona jestem Twoim wyszczupleniem ;) Wyglądasz olśniewająco !!!...i tak trzymaj :) Widać na zdjęciach Twoją wyjątkowa więź z wnusiem...oj, widać :) Teklo...jestem po leczeniu opryszczki...polecam maść z apteki bez recepty HERPEX...już drugi raz mi baaaaardzo pomogła w walce z tym dziadostwem. Betulko...przytulam 😍. Pozdrawiam Was wszyściutkie bardzo serdecznie....Buziolki zasyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorixiu 👄- zapisuje sobie i ide do apteki. Miałam zawsze Zovirax ale skończył sie :O No i dawno już (pare lat) nie miałam piczki na wardze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wszyscy czytają bo lubią, jeżeli to nie są lektury szkolne to nikt nie jest do tego zmuszany :) moja ostatnia pozycja zchwytana w księgarni Matras "Czarny świt" Cilla Borjlind, Rolf Borjlind - literatura sensacyjna / kryminał / horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Ja dopiero teraz ale od razu z obiadem, dzisiaj klopsiki drobiowe w sosie pomidorowym, kasza pęczak i ogórek małosolny. Od rana szlajałam się po urzędach, załatwiałam sprawy. Wszędzie trzeba swoje odstać:( Nawiązując do wcześniejszego wpisu , to Czarny świt jest autorstwa Caine Rachel, i oprócz tego napisała jeszcze 5 ciekawych powieści z tej serii. Dorix ❤️ Zapracujesz się zanim pójdziesz na urlop:( Może planujesz urlop we wrześniu:D Tekla też mam problem z włosami, właśnie dzisiaj zakupiłam specyfiki. Jako że nie mogę brać leków, kupiłam szampony : Joanny Rzepa wzmacniający z odżywką i Power hair wzmacniający. Oprócz tego kupiłam jeszcze Eliksir ziołowy w sprayu do stosowania po umyciu.Tekla wnusio pojechał do domu, bo w sierpniu mają wesele w rodzinie synowej i muszą mu kupić jakieś "wyjściówki" Przyjedzie na początku sierpnia:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Teeklo No chyba miałaś jakieś bliskie kontakty z moim M on także ma opryszczkę:p. Jak chodzi o urlop to planujemy coś na 1 sierpnia ale na razie luźno bo nie wiem co wymyśli mama.Na razie jest obrót o 360 stopni,nie idzie do szpitala nie leczy się bo już ma dosyć życia.Coś tam się spięła z tatą i teraz jest bunt.Często wojują ze sobą z braku innych zajęć a cierpimy na tym niestety my:(.No ale puki co ja się na mediatora nie piszę co innego jak wrócę;).;O ile oczywiście pojadę z moimi rodzicami nudy nie ma i cały czas coś się dzieje,to wojenki jakieś,utarczki,choroby no spokoju nie ma. A jak chodzi o dobre kontakty z młodymi to tak sobie myślę że i ja mam podobną wieź jak Terix z wnusiem ze swoją córką.I dlatego tak bardzo lubię,lubimy razem jeździć.Nie ma to jak dwie baby na wakacjach,mamy takie same lub bardzo podobne zainteresowania.Dogadujemy się bez słów i żadna nie marudzi że chce to a nie tamto.Jednym słowem co dwie baby to nie jedna:p.;) A chłopy to najlepiej zostawić w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×