Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Ploteczko Trzeba nam jutro mocno trzymać kciuki.Fakt łatwo nie będzie ale zawsze trzeba spróbować zwłaszcza że wszystkie wiemy że renta Ci się należy👄 Teekla Takiego tosta podałaś że mimo pełnego brzuszka dostałam ślinotoku.Muszę kiedyś takiego wyprodukować,musi być mmmm smakowite,to połączenie smaku i wyglądu ;) Orsejko Siostra nadal się boczy?. Może ja hi,hi powinnam ciut wnerwić swoje,przydałby mi się choćby chwilowy spokój:p;):D Zulka No to kamień z serca autentycznie miałam lekkie wyrzuty sumienia.No a jak chodzi o upały i gorące noce to całe szczęście że urlopujesz.Zawsze można wszystko z siebie zrzucić i biegać po mieszkaniu na golasa;) Betulka👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się odmelduję bo tradycyjnie mam coś tam do zrobienia.Ach szkoda że nie jestem wielką panią i nie mam pomocy hi,hi domowej.Oczywiście nie za młodej i nie za ładnej żeby chłopa nie kusiło>:p.A co tam pójdę w fantazjach w drugim kierunku.Teraz jest równouprawnienie więc będąc wielką panią zatrudniła bym se mężczyznę do pomocy:p.A co?,takiego pracowitego 22 latka z kaloryferkiem na brzuszku i buzią Casanowy,najlepiej małomównego( nie lubię jak mi ktoś nadaje:p).Niech by chłopak pracował w milczeniu a ja bym sobie z boku cieszyła oko.I postępem prac i widokiem he,he całościowo a przy takim upale byłoby na co popatrzeć>:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że otworzyłam nową stronkę wyślę mojego pomocnika po drinki.Nie tylko dla mnie oczywiście dla wszystkich w czytelni.Zapraszam zimne z kosteczkami lodu aż oszroniło szklaneczki.W środku pływa cytrynka UUUUUUUUUUUUUUUUUU.Nie wiem co za drinki,pomocnik he,he szykował.Mam nadzieję że nas nie spije i nie wykorzysta:p;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy życzę 👄 jutro rano w trasę do szpitala - mam stracha, bo zapowiadają znów jakieś burze :-(. Dam znać po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przed podróżą wpadam do czytelni dać Wam po buziaku ;) Zostawiam kawusię, inkę, herbatkę i fajne fluidy na cały weekend. Cieszę się, że będę mieć romantycznych kilka dni i chyba w ciekawym towarzystwie. Nie wykluczam, że może coś się z tego wykluje ;) Trzymajcie kciuki za mnie, żeby było po mojemu :P. Buziaczki zostawiam i serdeczności. Wracam w niedzielę wieczorem ;) Papapapapapapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! I jest kawa zaparzona przez Dorix :D:D:D Trzymam kciuki Dorixiu coby było po Twojemu :classic_cool: 👄 👄 👄 Baw sie dobrze - od tego sa urlopy i wakacyjne wypady. Nie zdradziłaś gdzie wyruszasz i teraz ciekawość mnie będzie zżerać :P:P:P:D Terixiu Kochana - sporo przeżyliście ostatnio. Ciesze sie że pogodziłaś sie ze stratą ❤️ ❤️ ❤️ Orsejko jak sobie poradziłaś z wiśniami w tym upale? żyjesz jeszcze? :D ❤️ Będziemy miały co degustować w zimowe wieczory :D Daisy :D:D:D takie mięśniaki może i dobre pod warunkiem że pracować potrafią :D Pomyśl tylko że musiałabyś gotować takiemu :P Jesteś na to gotowa? :P ❤️ Wypiłam wczoraj Twojego drineczka z cytrynką ale nie wpisałam sie bo miałam pilną rozmowe. 🌻 Wcześnie położyłam się spać bo byłam po nieprzespanej nocy. No i niestety opryszczkowe wirusy dawały mi do wiwatu. Miałam tak silne bóle głowy że była to kolejna ciężka noc. Tyle tylko, że dzisiaj mogłam dłużej pospać więc jest nieźle a ból głowy się przytłumił. W nocy za oknem w mojej wsi było 30 stopni. Nad ranem zeszło do 26-ciu ale teraz jest już 30. Podlałam "ogród" i moge żyć. Powoli zabieram się za plan wyjazdu na urlop. Za BeTulkową podróż trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo dołączam do klubu "nocnych drapaczy";) zaczęło się wczoraj od łupania w czaszce, a potem zaczął pobolewać mnie jajnik, a na dokładkę tak jakby nerka (ale, że to po tej samej stronie, to myślę, ze ból promieniował na tyły), bolało, ale tak do wytrzymania, a w nocy myślałam, że się skręcę:o nie śpię od 3:o o 7.30 łyknęłam aulin, ale jakoś marnie działa, a raczej nie działa, bo dalej boli. że też zawsze jakaś cholera musi się przyplątać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj więc w klubie Zulko :D ja łyknęłam aspiryne i dopiero potem jakoś sie udalo zasnać :O Małe śniadanko http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/014/073/14073683_800.0.jpg/niedzielne-sniadanko.jpg Może jeszcze zimniutka sałatka arbuzowa z fetą http://glodomorek.com.pl/wp-content/uploads/2012/06/25.jpg Smacznego życzę i znikam bo kot już marudzi - nie czesany jeszcze dzisiaj był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix hihi no to zaszalejesz z tymi dwoma dniami urlopu;) żartuję:P życzę Ci udanego wypadu. i tak, jesteś gotowa!!! Terix wiem co przeżyłaś:( czas pomoże. i... nigdy nie mów nigdy;) Betulka szerokiej drogi ❤️ Orsejko a konfiturę wiśniową popełniasz może? Ploteczko wiedziałam, że coś przerabiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas smutek - w nocy zmarła bratowa mojej mamy😭 paliła jak szatan niestety, walczyła rok i.... przegrała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo śniadanko smakowite, jak zawsze, dziękuję👄 a nasza Bastylka może już wróciła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - współczuje Twojej Mamie ❤️ kurna i jeszcze tan upał :O nie jest sprzyjający w takiej chwili Miłego dnia Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczesałam kota i wracam bo sobie coś przypomniałam: na upały dla naszych zwierzaków które w nagrzanych mieszkaniach żyją. Mam taki patent: oprócz głaskania sierści zmoczonymi zimną wodą dłońmi - wyjmuje z lodówki mocno schłodzony napój (woda mineralna, albo jeszcze lepiej puszka np piwa ) i masuje kocią sierść takim zimnym przyrządem. Trwa to tyle co staranne szczotkowanie, kot to uwielbia, pociera sie o te zimniutkie ścianki. Robie to tak długo aż poczuję, że sierść stała sie chłodna. Mój ogoniasty ma wyjątkowo długą sierść jak na dachowca i wyobrażam sobie jak mu ciężko w ten upalny czas 🌻 Zulko - z tym bólem jajnika będziesz coś robić? będziesz konsultować z lekarzem czy odpuścisz? ❤️ Ja mam oba wychlastane ale prawy "pobolewa" mnie często... tzn pobolewają mnie zrosty :D - ale jest to dokładnie taki sam ból jak przy zdrowym młodym jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Ja tylko szybko wpadam na kawę i śniadanie, dzięki:D U mnie burzowo od świtu i dosyć mocno trzaska, aż mnie podnosi na krześle:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek🖐️ melduje sie w czytelni po urlopiku. Wczoraj wrocilam, jestem umordowana trudami podrozy i upalami... ale nareszcie w domu. Bo wszedzie dobrze ale.... Jeszcze nie czytalam zaleglych wpisow, mam nadzieje ze wszystko u nas w porzadku. Musze sobie ciut odpoczac. Zamelduje sie pozniej. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna66
ile to ja już książek przeczytałam oho. ale chciałam się z wami podzielić swoim ostatnim odkryciem. "jak rozmawiać z aniołami" Maria Bucardi. genialna autorka napisała kolejna genialna książkę. Jej sposoby na modlitwy są dość ni to oczywiste ale jednak zawierają to coś... warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie.;) U mnie 35 stopni w cieniu i nie ma czym oddychać.A za oknem właśnie słyszę pierwsze na razie jeszcze odległe grzmoty. Dorix No właśnie weszła rzuciła takiego newsa i poszła.Jak doczekamy w niewiedzy do jej powrotu?. Byłam przekonana że jedzie sama,no z koleżanka może,ewentualnie bratem. Teeklo No coś Ty jeszcze miałabym mieć dodatkowa gębę do wykarmienia,choćby nawet urodziwą.Nie o to chodzi przecież.To pomoc samowystarczalna porobiłby co by było do zrobienia i se poszedł do domu,tam ktoś by go oporządził,przebrał i nakarmił. Betulka Trzymam kciuki za podróż i jej efekty❤️ Ploteczko Za Ciebie również trzymam kciuki❤️ Bastylko No opowiadaj jak wypoczniesz,jak jedzonko,towarzystwo,muzyka,młodzi.....A zdjęcia są?.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Mam nadzieję że nie wyrwało Ci tego krzesełka spod siedzenia;).No i wszystko wskazuje ze teraz i ja będę musiała mocno trzymać swój zadek na czymkolwiek. Wanilko No i jak stancja? Orsejko A jaka pogoda u Ciebie no i co z tą perspektywą wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No właśnie ja także dopytam czy pójdziesz do gina?!. Koniecznie idź bo z tymi sprawami żartów nie ma choć oczywiście nie musi to być wcale nic złego.Ja podobnie mam jak Teekla brzuch pusty a czasem tak boli jakbym okres miała dostać.Ja dodatkowo nawet zrostów nie mam,są to tak zwane bóle fantomowe,nasz mózg to jedna wielka zagadka. No nic wieje coraz mocniej czas wyłączyć wszystko i zacząc odmawiać zdrowaśki.;) Całuski i postaram się zajrzeć potem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka witaj w domu❤️ Odpocznij a później opowiadaj. U mnie na szczęście wypogadza się, czasami jeszcze jakaś czarna, zaplątana chmura pojawi się, ale niegroźna:D Zapraszam na obiad, dzisiaj kopytka, jajko sadzone i nieodmiennie ogórek małosolny:D Daisy ja się pośmieję jak przejdzie u ciebie burza:D:D:D Szczerze mówiąc, do dzisiaj jeszcze nie przeżyłam takich piorunów. Miałam wrażenie że rąbie w to wielkie drzewo, które rośnie na podwórku, co chwila wyglądałam, sprawdzałam czy jeszcze stoi:( Teraz legnę z książką i poczytam:D Oczywiście z kawą zapraszam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko witaj w domu 🖐️ dobrze, że jesteś - możemy być spokojne. Odeśpij podróże, uporządkuj wieści w głowie i potem zrelacjonuj czytelniczkom ❤️ ❤️ ❤️:) Terixiu ❤️- obiadek pyszności :classic_cool: :) zjadłam, wypiłam kawunie i też zległam na kanapie. Miałam nadzieje, że u mnie popada ale pokropiło tylko dla sciemy i nie waliło mi po drzewie jak u Ciebie Daisy ❤️ - dokładnie, mam bóle takie jakbym miała okres mieć - nie lubie tego :O zawsze miałam bolesne miesiączki :O Daisy - łomotało u Ciebie jak u Terix? oprócz zdrowasiek powinnaś gromnice zapalić :P:P:P hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche poluzowało - za oknem mam tylko 28 stopni i jutro troche wytchnienia. Umówiłam sie na zimne piwko z bratnią duszą ;) opryszczka mi sie goi jak na psie :D troche swędzi i musze sie pilnować żeby sie nie podrapać :D Lepiej sie już czuje - grypowe efekty mijają Wszystkim życzę dobrej formy i samopoczucia ❤️ ❤️ ❤️ no i miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wróciliśmy szczęśliwie z Małżykiem - ciężko tak obrócić 400 km w kilka godzin. Przerwa niestety przykra, mama biedniutka. Nikt nie zna dnia ani godziny :-(. Idę spać, w głowie mi huczy 😭 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny rześki dzień i zapraszam na kaweczke (__)? (__)? (__)? (__))? przespałam całą noc, ból głowy zniknął i spoko :D Do przegryzienia zostawiam rogaliki http://1.bp.blogspot.com/-9CAfhtnScrM/U9AHgqA9UKI/AAAAAAAAAYc/ikFVpglOBTI/s1600/rogalik2.jpg i z dżemem http://1.bp.blogspot.com/-aw_V63Ol1qA/UwnDDo-B7DI/AAAAAAAAG2Q/6jamZr5-7eY/s1600/rogaliki+mleczno+-+ma%C5%9Blane.jpg z szynką nie ma ale może z czekoladą? http://4.bp.blogspot.com/-wWiQXQ0uF1c/U2nmPPzyMQI/AAAAAAAACTM/-WUjLsABgyE/s1600/DSC01636.JPG A ja śmigam na zakupki - mus świeże warzywa kupić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Bastylko super,że jesteś:) teraz czekamy na relację i fotki:) Terix wczoraj od rana przestrzegali przed tymi burzami w Twoim regionie i masz sprawdziło się:o sorki, że nie polecam żadnej książki, ale sama nie mam pomysłu:o nie jestem na bieżąco niestety i mam mnóstwo zaległości, ale jakoś ostatnio weny brak na czytanie:P Betulka to maraton mieliście wczoraj, dziś zbieraj siły i nieustająco wspieram❤️ Orsejko pytałaś o Maciusiową magnolię - właściwie ona Maciusiowo-Filipkowa (chłopaki leżą obok siebie). ano odpukać rośnie, miała nawet trzy kwiatki:), a teraz mnóstwo liści, mam nadzieję, że coś z niej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Teklo pójdę, pójdę do gina, pytanie tylko kiedy;) wczoraj cały dzień mnie bolało, przed północą skapitulowałam i łyknęłam nimesil, rano obudziłam się bez bólu, chociaż teraz znów czuję gnojka:o ale pamiętam - już kiedyś tak miałam, robiłam sobie nawet okłady ciepłym termoforem i poparzyłam się tak, że pęcherzy sobie narobiłam na podbrzuszu:o poleciałam do gina i wsio było ok, taka uroda:o teraz muszę się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z Was robi czasami na obiad serduszka wieprzowe? poproszę o przepis. bo robię na czuja, sama tego nie jadam i serca (soc!) do tej potrawy nie mam, ale mój chłop od czasu do czasu prosi o takie danie, więc się poświęcam:P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×