Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Magdalena jest piękna

Polecane posty

Gość gość
Magdalena jest piękna Już maj ,spotkam Cię znów za długą chwile dziś czekam i tęsknię wypełnisz pustkę ,przestrzeni sobą ukoisz ból , niedostatek ,gestów. słów, uśmiechniesz się ,umocnisz na nowe dni Twój pazur, grymas, zamienia mnie w pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grymas i pazur to jakaś zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna bez względu ,co o Niej myślę i piszę spocona ,rozczochrana, w podartej koszuli bez guzika na końcu świata, w tłumie i w samotności zastygła w zamyśleniu, krzycząca z podniecenia Jej powieka drgając ,wywołuje we mnie efekt motyla Dobra kobieta, niedaleko odbiegła od anioła Najwyższy ,Jedyny stworzy algorytm na Magdalenę by mój świat lepszym się stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne, pisz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wyobraźni to i pasztet może być piękny "bez względu co niej myślę i piszę" :D:D to dopiero hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się zakochał w Magdalenie ale której!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu się nie zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna biegnąc boso pośród łąk i pól, przy kuchennym stole z dłońmi w mące, przy Niej nie kończy się nigdy niedziela pozwala trwać i trwać tej chwili słodkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem,zakochał się i to bardzo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej to. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak biega boso po polu to sobie stopy pokaleczy bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna jest również szczęśliwą mężatką Ona ma męża, ja swoje okienko , na kafe.. i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze ma męźa napisz do niej i powiedz jej Że ją kochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogórkowa to jakiś matoł w spódnicy w ogóle mimiki nie ma a gada jak robot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna tak jak wcześniej pisałem , znamy się od jakiegoś czasu ,spotykamy się regularnie, i dalej będziemy (sprawy zawodowe). Nie jestem zaborczy, Magdalena mnie fascynuje ,porusza ,i wszystko co o Niej napisałem, jest szczere ale i troszkę przekorne. Dla mnie wystarczy, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o mnie ? wszak na drugie mam Magdalena ,chyba ? och , to ja jestem piękna a już myślałam ze tylko inteligentna, mądra,elokwentna, cudowna,oczytana, energiczna,spontaniczna, kochana, bogata i utalentowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna bez stanika ,w tańcu w parku ,na ławce pod czereśnią z kroplami deszczu na skroniach, z burzą włosów na ramionach. Idąc na wprost mnie i przechodząc obok, w powitaniu i w geście- do zobaczenia Magdaleno, pomyśl o mnie ciepło czasem, zapragnij jak słońca, w grudniowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna , anglezujac i w cwale codzienności . W szaleństwie ,zabawie do rana. W szczerym śmiechu . Powadze Mulezyny wieszczacej niesforne jutro. Gdzie znaleźć sens istnienia, gdy Jej zabraknie. Jak się odnaleźć, bez Jej blasku ,w mrok Nie stracić ,a zyskać przychylność Miłości. Tu nic ,nie jest oczywiste,proste i łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna Bez namysłu, bez wątpliwości W każdym geście spojrzeniu Dostrzegam kobiecość i ciepło To czego mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna przy kuchennym stole , z łyżka w ręku wpatrzona w niego, swą miłość która miała być na zawsze i za nic gdzieś się zagubili, pośród płatków niepodarowanych róż zabrakło słów, dotyku , muśnięć ust pozostał żal i obojętność najpiękniejszej niech szczęście przy Niej trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego dla Magdy,z okazji imieninŻyczę dużo miłości dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś są imieniny Magdaleny Magdy były w poniedziałek Ja tak tylko dla porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna Widzę ją Siedzi tyłem do mnie W czarnej mini Promienna, z radosnym uśmiechem Z wlosami w uroczym nieładzie Siedzi i słucha Ja na nią patrzę ukradkiem To moje chwile z nią Jutro znów się spotkamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena jest piękna och i ach tu nie wystarczy obłęd w oczach , iluzja raju to dziś kim i gdzie Ona będzie za tysiąc lat? wspomnieniem ,chwilą ulotną , bytem ogrodu wiecznego szczęścia ? to pytania nie znam na nie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam tu, gdy nie mam dokąd pójść Przez chwilę być myślą przy Niej Magdalena i Magdalena Teraz są dwie Jedna piękna, Druga niepoznana, jak tajemnica na końcu świata Dlaczego do Ciebie biegną myśli ? Choć nie czuje Twego zapachu ,w wietrze z południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie Magdaleny to juz poczatek kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś to czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×