Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość V v v v 86

seks w dluzszym zwiazku

Polecane posty

Gość kiko123
No to ja mam własna firme transportowa wiecznie na telefonie itd praca 24 na dobe ale potrafie znalezc czas jeszcze dla rodziny zabrac zone na kolacje itd albo zrobic jej niespodzianke wiec tez chcialbym jakis seks miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.43 - na bank to Ty! Dolores:) potrafię jednym rzutem oka Cię wynaleźć. jak będziesz tu gdzie masz być to Cię znajdę w tłumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że muszę prosić się o sex! :O nie wierzę, że to napisałam, ale muszę się wygadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ponad 7 lat po ślubie,a seksu z żoną mam jak na lekarstwo.Były takie lata,że seks był 3 może 4 razy wROKU,więc nie narzekajcie.Moja żona nienawidzi seksu.Zazdroszczę facetom,którzy mają żony lubiące częsty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V v v 86
odwraca sie pomarudzi i idzie do pracy apozniej mowi mi ze nie jest szczesliwy i ze sie stalam oziebla woow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory, ale nie jestem Dolores. Musiałeś się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry marudki:) u mnie ok 10 lat po zaobrączkowaniu, spadek libido o 100 pkt u partnerki. sex raz na ok 2-3 tygodnie. raz na ok 2 miesiące sex namiętny. kwiaty, sraty, rozmowy wszystko to o h*j rozbić bo nie chce i już:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmysł węchu mnie zawiódł, w takim razie przepraszam Cię nieDolorez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki1233
No to powiem Ci ze u mnie tak samo, jak się trafi seks to trzeba korzystac poki zona nie zmieni zdania ;/ bo bardzo zadko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V v v 86
hmm chyba dam poczytac mojemu wasze komentarze moze przestanie na mnie narzekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja stara ,,daje,, po 32 latach,, niewoli,, raz na 3-4 miesiące i co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest opcja na brak sexu w domu: bzykanie na mieście:) kochanek / kochanka to idealne rozwiązanie - zawsze chce, zawsze pomoże:) kto za łapka w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem Dolores
Nie ma za co ;) Wracając do tematu.... Często wmawia sobie , że nie można mieć wszystkiego, że sex nie jest najważniejszy. Oszukuje sama siebie , ale cóż. .. szkoda mi 7 letniego związku. Poza tym nie mam ochoty zaczynać wszystkiego od początku. Za stara jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee, nie ma za starych! zawsze znajdzie się amator. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romanse ... Nie ,dziękuję . To się może źle skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedziec z kims bo tylko siedziec to bez sensu;/ ja jak zaczynam rozmowe ze swoja partnerka ze czemu nie ma seksu tak czesto jak na poczatku to ona mi odpowiada ze nie ma ochoty nie potrzebuje tego itd;/ i zawsze klotnia;/ ze mi tylko na seksie zalezy itd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konstruktywne narzekanie musiałby się skończyć planem eliminacji partnera, a tego chyba nie chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też muszę moją prosić. Jest chętna tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem Dolores
Ja musze prosić o zrobienie loda swojemu facetowi ! Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech kobiety,które lubią częsty seks,a partner im tego nie daje spotykają sie z facetami,którzy też lubią często,a ich partnerki im tego nie dają.ktoś się ze mną zgodzi?ja bym poszedł na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, nie wierzę że są faceci, którzy loda nie lubią!! dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V v v 86
mnie moj nigdy nie prosi , nigdy sie nie klocilismy o to, po prostu moie mu ze nie mam ochoty to albo idzie spac albo "zalatwia sprawe sam" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem Dolores wygrałaś ;) Ja znam sytuacje wręcz przeciwne, z minetką znaczy, no ale mimo wszystko to nic przy tym co Ty masz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłem młodziakiem, bzykałem się z dziewczyną zawsze i wszędzie. wystarczyło, że było kawałek miejsca i czasu i grzmociliśmy się jak króliczki:) lubiła wszystko, łącznie z dostawką w postaci koleżanki. prawdziwy qrwiszon:) dziś takiej nie znam... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 latach i przy 2 dzieci kilka razy w tygodniu i jest dużo lepiej niz na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobieralam się do jego rozporka w nieodpowiednim momencie Z dla tego usłyszałam odmowę . Nie 1 i nie ostatnia . Nie miał czasu, zajęty był :O O spontanicznym sexie też nie ma mowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam , że nie mamy dzieci. Praca po 8 godz . dziennie. Weekend tylko dla siebie. Mamy po 31,34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie odmówił żadnej kobiecie seksu,gdyby chciała już teraz,natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×