Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie dlaczego boję się mieć chłopaka?

Polecane posty

Gość gość
to go nie miej nikt ci nie kaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nobody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facetem i cieszę się że są takie kobiety. Jeżeli będziesz cierpliwie szukać takiego faceta(porządnego, patrzącego na intelekt) to wierz lub nie, ale go znajdziesz. Kobiety robią błąd, bo one patrzą na najlepszego(najsilniejszego/najładniejszego/najlepiej ubranego/ naljepiej zadbanego/ itp) faceta. Reszta się dla nich nie liczy. A jest cała masa facetów, którzy doceniają intelekt. Ja sobie naprzykład nie wyobrażam aby moja przyszła żona była pustakiem. Niech będzie ładna, ale mądra być MUSI. Tylko i wyłącznie porządna i mądra kobieta się liczy. Reszta trafia do worka "kobiety do ru***nia" a z tego worka wyjść trudniej niż z tego waszego friendzone. Moja rada : Popatrz sobie na facebooku chłopaków którzy mają mniej znajomych(introwertycy) i czytają książki. Nie ma bata, żebyś żadnego nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boj sie. Kiedys kogos znajdziesz i zapomnisz o lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwóch facetów, jeden mnie zdradził. Nigdy więcej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie punkty pasują i do mnie :O no ale nie zamierzam pokazywac wyników z matury bo i po co? w związku co innego powinno sie liczyć,a jak ktoś ocenia po maturze to sam jest dziwny. wykształcony nie oznacza mądrzejszy,a już na pewno nie jest to ktoś,kto lepiej sie nadaje do związku. Może tak byc,ale chodzi o to,ze to nie są cechy,które to określają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×