Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

Gość gośćinniejestemtylko
;) Wciąż próbuję zrozumieć jaki mają cel wyzywać. Szczerze to mi to lata czy zaczną mnie wyzywać :) Swego czasu i na mnie nie zostawiali suchej nitki ;) Długo długo mnie nie było tutaj. Kibicuję Tobie i nie daj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ;) O to mi chodziło. Zamienić 2-4 zdania i basta. ;) Powodzenia i już skończ być niedobrą dziewczynką, bo klapsa od któregoś dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie widzicie że to pewna napier/dala na ta perwersje z pomarańczy :O ? Kimkolwiek ona jest ... to widać z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoże Pan? Miło z Pana strony:) [ patrzę się na Ciebie brązowymi oczyma, uśmiechając się życzliwie].. Kurde, ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyzywaniu Jacuś nie ma sobie równych. Ja tylko stwierdzam fakt. Z mojej strony nie padł ani jeden epitet. A forum jest publiczne,nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewna boi się, że jej ktoś jej hołotę zabierze :D A idiotka cały dzień tu siedzi, od rana do wieczora 🖐️ Zero życia towarzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo, z mojej strony niczego zlego się nie spodziewaj, gdyż iż ponieważ, jestem miłą, kulturalną kobietą, a zazdrość? Jest mi obcym uczuciem- podkreślę paskudnym uczuciem;) jakby co, dawaj do mnie to pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z niebieskiego jej słodzi a z pomarańczy po niej jedzie bo się boi ze już żaden pajac jej do popisania nie zostanie a przciez to wszystko co ona ma :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacusiu nie wątpię ;) Każda jest dobra tylko w niektórych trzeba to dopiero znaleźć i otworzyć ;) Pewna... jak ja mam Ci dziękować? Czy kawka/herbatka/winko do łóżka wystarczy? Mogę też coś ugotować. Zupka chińska to moja specjalność :D Ojj pomarańcze mnie teraz zniszczą, chyba że załapią żart z zupką chińską, ale to może trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perwersja ty się jej nie daj :O Przecież ona tak zawsze... Jedzie po tobie z pomarańczy a teraz słodko miła aż mdli.. Gdzie się podziała ta dziewczyna z poprzedniego tematu? Nie daj sobie w kasze dmuchać, bo skończysz jak ta prostytuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinniejestemtylko
I uciekam już :) Odwykłam od tego co się wyprawia i wypisuje na ero.Od wyzwisk i ubliżań.Trzymaj się Pewna twardo ;) Jesteś ponad tą sfrustrowaną bandę i to ich boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za przypadkowy nick na zupełnie przypadkowym forum erotycznym :D buhahahaa i masz tu ludzi za idiotów którzy w to uwierzą?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie dziękuj Perwersjo:) a że "niby" ja Ci jadę z pomarańczy,jak ktoś to stwierdzil, to cóż pochylam głowę nad głupotą:O pisz śmiało, masz moją aprobatę w tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ostatnia szansa na normalne ero legła w gruzach ... :O Przylazła do pewnej i będzi kolejna gwiazda jeśli pewnej ci/pkę wyliże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to ERO dla ciebie to jesteś z czasów Wilka ciotko :-o i spierrrdaalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propo punktu G... zastanawiał się ktoś czy istnieje takowy u mężczyzn? Czy im wystarczy goły tyłek do pełni szczęścia? Jakoś mało to sprawiedliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś mnie to nie przekonuje... Patrzcie jak ona pisze. Jakoś do żadnej cz dwojgiotki mi nie pasuje.. No i umie skleic poprawne zdanie... A to już coś.. Z dwojga złego wolę pewna, głupia to i mniejsze zagrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te "nowa" perwersjo z przypadku a ty jaki miałaś nick? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×