Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

No ja jako ostatnia mam prawo oceniać czy jesteś zła ;) Tak Cię przedstawili "goście". Stąd moje pytanie. Raczej pochlebnej opinii o Tobie nie mają jak i zresztą o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci goście tak siedzą 24h na dobę na Twoim temacie czy przez przypadek znalazł się tu kolejny podważający moją "nowość" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, że założyłam tu konto a może za to że najszybszy w mieście odpisał w moim temacie jak sądzą co niektórzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole dwie kvrffy się zebraly :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że rok urodzenia. Niby duży,ma prawdziwą sikawkę,a mamusia dalej gacie pierze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinniejestemtylko
21.11 dlaczego wyzywasz? Weź mi to wytłumacz. Wchodzisz z buciorami na czyjś temat i wyzywasz... Co się dzieje z tymi zazdrosnymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jesteś zazdrośnicą i zabiegasz o popularność. Bynajmniej tak to zrozumiałam. Że boisz się, że ktoś Cie wygryzie z erotycznego ;) Więc napikalasz z niezalogowanego na wszystkie babeczki, które pojawią się na forum ;) Aj niegrzecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pewnaa to zazdrość o dwie baby które robia się na forumowe boginie sexu i siedza w sobote wieczorem na kafe promując swoja perwersyjna zayebistosc :-O dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo;) jak dla mnie to te " osoby" co tak o mnie piszą mogą sobie zabrać.każdego i każdą..nooo tak nad Jackiem sie zastanawiam:P spoko mnie zazdrość i wyzwiska nie rajcuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna to dzivka ... :O ale to że ta nowa tu wpadła to już przeszło samo siebie... Sami tej idiotce nakręcacie popularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta nowa :-D a to dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry widze ze Pani worek nosi tutaj moge pomóc ? k*****a jak bym widzial oczy to bylo byu latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×