Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiiikkkus

Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii

Polecane posty

Gość peefka
Fiiikkkus Wg kart tak : 3 osoby- Mezczyzna , prowodyr calej sytuacji i wykonawcy, uzaleznieni , opetani jego wizja mlodszy mezczyzna i kobieta. Nie napisalam jeszcze tego : ten glowny to osoba z otoczenia , ktos , kto znal Wiktorie, upatrzyl ja sobie, moze sie w niej zakochal. Karty oznaczaja, ze to bylo zaplanowane, to ktos z bliskiego otoczenia. Duzo w tym zla, okrucienstwa, sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 13y
Niedaleko Lasowic Wielkich jest miejscowość Jasienie w której mieszkała Samanta Pędziwiatr .Była ruda i miała 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peefka a ten guru to moze byc ktos aktywny spolecznie w sensie np popularny w szkole lub znany w dyskotece?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
gość 22.01 tez pomyslałam o dj-u ;) ale on młody jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiiikkus ja nie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAVIK 24LATA co robisz na tym temacie ? ty kaleko umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
gosc z godz.22.01 Pewnie tak, karty opisuja takie dane, jakie napisalam. Ktos aktywny spolecznie to szeroki wachlarz zawodow, ale na pewno ktos, kto sie nie chowa, tylko udziela w okreslonej spolecznosc i jednoczesnie ma stalowe nerwy,jest wyrachowany, nie zdradza sie niczym. Ja nie mam wizji, postawilam karty,ktore maja okreslone znaczenie. Chyba juz wszystko co przyszlo mi do glowy opisalam. Najgorsze jest to ze to byc moze stek bzdur, a moze trafny przekaz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
gościu a o kim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiikkkus, skojarz z maluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
gościu no też możliwe... a te dwie pozostałe osoby? no i motyw...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikkuss , nie wiem. Ja tak tylko skojarzylam szukajac kogos takiego kogo opisala peefka. Poszlam za samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
Wlasnie motyw jest najwazniejszy , jak poznamy motyw to do zabojcow bedzie prosta droga Zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Pravik Daj juz spokoj. Mozesz sie nabijac,opluwac, niezgadzac, negowac, ale tu chodzi o mloda dziewczyne, ktora ktos pozbawil zycia . Moze pisze glupoty, ale nie chce nic zlego. Jest tyle bzdurnych tematow, gdzie mozesz sie przeniesc i uswiadomic piszacym zajmowanie sie p*****lami, ale prosze, tutaj daj spokoj. Gdyby Ciebie dotknela podobna sprawa i jakies gnoje bestialsko zamordowaly kogos, kogo smierc wstrzasnela by Toba, pewnie tez szukalbys roznych odpowiedzi, rozwiazan, nawet najbardziej abstrakcyjnymi i absurdalnymi drogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
adc albo strach o własną dupę... jeśli to ktoś na pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
fiiikkkus taaaa to jest mega motyw jakie inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAVIK 24LATA prawiczek morda psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Jeśli mowa o 'ukaraniu' to to co się wydarzyło zakrawa bardziej na psychopatyczne zapędy, niż na ukaranie. Chyba, że miało być ukaranie/przestraszenie, a że trafiło na wykonawcę/psychopatę, który dołączył do tego swoje 'upodobania' to wyszło jak wyszło... Generalnie sytuacja mogła nabrać nieoczekiwanego/niezamierzonego obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
Bym poszla dalej: sadystyczne zapedy , odcieta stopa za zycia zapewne , obciete wlosy Ukaranie za co? sportsmenka , z ladnymi wlosami jakby podpis zabojcow juz nie bedziesz grala w pilke i nikt sie za Toba nie obejrzy Podobno tez cialo bylo zmasakrowane Psychoza czy tez odwrocenie uwagi od prawdziwego motywu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo
Proszę Was albo z sensem albo ciszej nad tą trumną. Wy tarota stawiać. Czy Was już doszczętnie p***********o!!!!!! Dyskutujmy jak to się stało, kim była ta osoba. Ale nie wróżby! !!! Ta śmierć ta film, była naprawdę i jestem oburzony!!!!! Nie piszcie żeby coś napisać, sny tarot przecież to nie ma żadnego oparcia w rzeczywistości i w faktach. Nie sprowadzajcie ludzkiej ogromnej tragedii Wiki i jej rodziców do próżnego roztrząsania własnego wróżenia z fusów bo to jest ohydne!!! Rozmawiamy o faktach i o możliwościach a nie o Waszych fantazjach, chyba że już nic nie macie do napisania. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrra
ten maluch rzeczywiście może być wskazówką mógł podwieźć wspólnika mordu ,podobno niejaki ochroniarz takim jeździł Wiktoria miała do czerwonego malucha sentyment nawet raz pisała że żonaci sa nawet fajni coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo
Himis i Ty nawet ?!?! Miałem Cię za zrównoważonego i wnoszącego coś nowego z sensem i uzasadnienieniem. I co Ty komentujesz to że ktoś sobie postawił karty. Niech sobie każdy Polak postawi karty i zobaczymy ile z tego wersji wyjdzie. Was p****ało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo
I przepraszam za literówki ale piszę z telefonu. I słownik tak mi zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
mrrrra, czy Ty widziales tego karka na fejsie?przeciez ten koles wyglada delikatnie mowic okropnie , wgl sie dziwie iz jakiekolwiek ma rwanie wsrod dziewczyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrra
do adc może ma coś w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi nie odpowiedział! Kiedy Rutek będzie miał jakąś konferencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Zapewne właśnie kark jest źródłem zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Opo nie postawilam " sobie" kart. Rozumiem, ze mozna w to nie wierzyc, ale mozna rowniez zignorowac jak mase innych hipotez. Nie upieram sie , ze mam racje. Mialabym, gdybym widziala cala tragedie naocznie. A nad smiercia tej mlodej dziewczyny mam ogromny szacunek , ktorego zadnymi slowami nie jestem w stanie opisaci i w mojej intencji nie ma ani odrobiny bezecenstwa Jej pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam sen, widziałam sprawę Wiktorii tak z gazet, tv ale potem we śnie zobaczyłam chłopaka tak około 25 może więcej lat, jasne włosy jakby w kierunku jasnych rudych, przed komputerem siedział i usłyszałam że to on. Pisze to bo wiele razy moje różne sny okazały się prawdą, choć nigdy przedtem nie dotyczyły zabójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś jeszcze pamięta sprawę tych chłopaków co się utopili? Ci bracia? Ciało tego młodszego znaleźli, a drugiego do dzisiaj nie. I co? Ja nadal się tym przejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Sen, wróżenie z kart, wymyślanie hipotez. Czy to tak naprawdę ma znaczenie w jaki sposób interpretuje się tą zawiłą zbrodnię? Osobiście nie mam nic przeciwko wróżbom, nie są dla mnie niczym gorszącym w obliczu tragedii. Ot po prostu 'wiara-niewiara'. Równie dobrze można by krytykować wszystkich snujących jakiekolwiek domysły, bo przecież nie mają żadnej podstawy dowodowej. Czasem jednak te wróżby rzeczywiście potrafią naprowadzić na choć maleńki trop. Dlatego jeśli chodzi o moje tego postrzeganie, to ważniejsza jest nawet wyssana z palca bzdura, która może, ale oczywiście nie musi przyczynić się do rozwikłania zagadki, niż totalna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×