Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiiikkkus

Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii

Polecane posty

Gość zb
Jak czytałem wypowiedz tego gościa z polskatimes to bardzo prawdopodobne jest że tata, syn i córka, czerwony samochód - ta trójca z browaru. Jak wymieniłem imię Weronika to zaraz ktoś nerwowo zareagował "co za Weronika", widać też taką reakcję na imię Karolina, choć to imię też występuje w tym opisie. Tam gościu nie boi się nawet podawać nazwisk, a więc to z pewnością może być prawda. Ciekawa czy mają to niby działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***o zj****a w*********j do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pravik24 ma malego malutkiego wiec frustacja swa zalewa wszedzie gdzie sie da.wybaczcie niedorozwojowi bo natura tak go pokarala ze nawet smiac sie nie wypada.wstyd mu zagadac do laskiw realu ( i slusznie), bo widzac takie mikro dostalaby zawalu. prawik24,sluchaj swego Pana- ja nim jestem i rozkazuje ci trollowac tu od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zb a może to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAVIK 24LATA dziś prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
peefka a ty jesteś w stanie "wyczytać z kart" o jaki samochód mogło chodzić? jestem kompletnie nieświadoma jak to jest z tarotem więc proszę się nie śmiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
zb dziś Odnośnie wątku o czerwonym aucie: Po mojemu to nie nazwała Felicji 'maluchem'. Maluch to maluch, koniec kropka. Na fb wiedziała jak go nazwać, to i pewnie w SMS też nazwała rzecz po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się dziś śniło że mógł to być zb ale niekoniecznie a może jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
A tak poza tym, to proponuje wrócić na stare miejsce pisania, bo tu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikkkus proponuję lepszy sposób idź się p*****lnij młotkiem to może zobaczysz samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o zb? Karty tak jakoś mi się ułożył w z a za chwile w b. Może to nie był przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Fikkkuuus-nie, nie ma takiej mozliwosci ( Chociaz moze jakis mega doswiadczony tarocista...)Po prostu jest Karta ,ktora mowi o mobilnosci, o poruszaniu sie pojazdem i ona wyraznie sie zaznaczala dajac nacisk na wage kierowcy w moim pytaniu .Ale takich szczegolow jak kolor, marka...to chyba niemozliwe do odczytania. Chyba, ze podczas wizji jakiegos jasnowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Co goście zabolała prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiikkkus
aha... rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zb jaka prawda, ona nawet nie leżała obok twoich chorych wyobrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to co pisze zb o dziewczynie którą odprowadzała to podłe insynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrra
komuś zależy aby nam przeszkadzać aby nie dojść prawdy czyżby to morderca lub wspólnik.mam nadzieje że go czy ich złapią .to morderstwo na pewno było w domu lub w jakimś budynku ,samochód też był potrzebny do przewiezienia ciała tam nie brała udziału jedna osoba ,możliwe że ten maluch tam nie jechał przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
do wrrra Dokładnie jak są jakieś prawdziwe czy nieprawdziwe o nich informacje zaraz włączają się malkontenci, znajomi itp chcą sprawą wyśmiać oraz skierować w innym kierunku Uderz w stół a .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Może jestem w błędzie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby morderca pisał na takich forach. Co mu z tego, że komuś tam zakłóci dyskusję, skoro te nasze dywagacje są tylko czczym pisaniem. Przecież nie my prowadzimy śledztwo i co my mu możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Mam jeszcze jedno do powiedzenia i wracam do swoich spraw. Zadziwiajace, ze niektorzy ludzie deklaruja tu, na forum zaangazowanie w sprawe Wiktorii, bo chca pomoc, ich rzekoma wrazliwosc nie pozwala im pozostac biernym...Ale juz ich wewnetrzny kodeks moralny nie obejmuje oluwania drugiego czlowieka czyli tym samym robienia komus krzywdy. Pod tym wzgledem taka osoba niewiele rozni sie od mordercow Wiktorii. Zlo to zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam wizję. Jakiś blok,jasna elewacja, kilka pięter. Widzę mieszkanie, w nim pokój. Widzę leżącą kobietę, na niej mężczyznę. Jakby uczucie spełnienia, pojawiają mi się liczby 1 i 4, co to może znaczyć? 14 dni? Może 14 dzień cyklu? Peefka będziesz mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peefka
Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfefka choć na polskatimes.pl art 3798595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem... Zgłoś Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i zadziwiła lekarzy! Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i zadziwiła lekarzy! gość dziś Zgłoś gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychwalane uroki braku moderacji  Zgłoś gość dziesz u nas. Sprawdź! Wygodny sen z IKEA Poduszki dopasowane do tego, jak sypiasz znajdziesz u nas. Sprawdź! himis dziś Takich to w kaftan i na siłę. Sam nie pójdzie, bo mu się wydaje, że jest z nim jak najbardziej wszystko ok  Zgłoś gość dziś himis dziś No i to są właśnie tak wcześniej wychwalane uroki braku moderacji  Najlepiej założyć tematyczny pokoik na jakimś czacie i tam trzymać porządek. Zgłoś gość dziś himis dziś Takich to w kaftan i na siłę. Sam nie pójdzie, bo mu się wydaje, że jest z nim jak najbardziej wszystko ok  Zgłoś zb dziś Jak czytałem wypowiedz tego gościa z polskatimes to bardzo prawdopodobne jest że tata, syn i córka, czerwony samochód - ta trójca z browaru. Jak wymieniłem imię Weronika to zaraz ktoś nerwowo zareagował "co za Weronika", widać też taką reakcję na imię Karolina, choć to imię też występuje w tym opisie. Tam gościu nie boi się nawet podawać nazwisk, a więc to z pewnością może być prawda. Ciekawa czy mają to niby działkę. Zgłoś PRAVIK 24LATA dziś Adres WWW: [strona glowna] [usun cookies] Adres IP jest zmieniony! Ustawienia: Szyfruj adres WWW Szyfruj stronę Pokaż górną belkę Zezwól na cookies Nadpisuj cookies nowszymi Usuń tytuły stron Usuń skrypty Usuń obiekty flash itp. Kafeteria.pl PRAVIK 24LATA | Wyloguj DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Dyskusja ogólnaZapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii Poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj kladac. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×