Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
zabawa? kiedyś tak, oczywiście w pozytywnym sensie.. walka? nigdy, co niby miałoby to oznaczać?278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakręcaj się, bo nie zaśniesz. Ja jestem grzeczniutka i maszeruję spać. Po raz ostatni dziś- dobranoc :p :) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była od Ciebie dużo silniejsza. Energia, która wyszła odbiła się jak bumerang i wróciła we właściwe miejsce. Oby tam została jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=3bINmmNpViM Widziałem gdzieś już ten wzrok, Twoje spojrzenie jak otwarte drzwi Za długo żyłaś tym wszystkim Ktoś musiał Cie wprowadzić w błąd Ale któregoś dnia słońce zaświeci także dla Ciebie Zamieni twoje łzy w uśmiech Pewnego dnia wszystkie Twoje marzenia się spełnią Któregoś dnia słońce zaświeci również dla Ciebie Widziałem to spojrzenie tak wiele razy, Znam smutek w Twych oczach, Twoje zycie jest niczym dobre życzeniel Dokąd prowadzi, na to odpowie tylko czas Któregoś dnia słońce zaświeci także dla Ciebie Zamieni twoje łzy w uśmiech Pewnego dnia wszystkie Twoje marzenia się spełnią Któregoś dnia słońce zaświeci również dla Ciebie Pożegnaj się z samotnymi nocami, Pożegnaj sie z północnymi światłami, Pożegnaj zimne, północne wiatry, Pożegnaj jesiennei liście Któregoś dnia słońce zaświeci także dla Ciebie Zamieni twoje łzy w uśmiech Pewnego dnia wszystkie Twoje marzenia się spełnią Któregoś dnia słońce zaświeci również dla Ciebie Któregoś dnia słońce zaświeci również dla Ciebie Któregoś dnia słońce zaświeci również dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była od Ciebie dużo silniejsza. Energia, która wyszła odbiła się jak bumerang i wróciła we właściwe miejsce. Oby tam została jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=h5cVH3Hmp0Y Nigdy nie wiem czy masz zamiar przyjść Kiedy czekam na ciebie, mogę spodziewać się najgorszego. Nigdy nie wiem czy to spóźnienie Czy to ja wymyślam historię Czy możesz zrozumieć drogę, która jest oczekiwaniem Czy możesz poddać się tak jak ja Kiedy nigdy nie ma cię gdy czekam Dopóki to jesteś Ty Od początku do końca Albo ktoś inny kto zawsze będzie czekał Dopóki to jesteś Ty Iść w kierunku drugiego Nie ma znaczenia, ile czasu to zajmie Dopóki to jesteś Ty Nigdy nie wiem czy się nie spieszysz Lub czy niepotrzebnie tracisz mój Myślisz że mam żałować Ten męczący bieg Czy możesz zrozumieć drogę, która jest oczekiwaniem Czy możesz poddać się tak jak ja Kiedy nigdy nie ma cię gdy czekam I jeśli będziesz się bać że będę mieć wątpliwości Że się mylę co do miejsca i czasu Że są wątpliwości, ale jest już za późno Dopóki to jesteś Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna od  dawna
23.23.nie masz pojęcia jak bliskie mi jest to co napisałeś,kocham kogoś takiego od 5 lat..i TO COS,zakorzeniło się w moim sercu i umyśle.On jest częscia mnie Kocham go do szaleństwa.myślę o nim w każdej sekundzie,czasem czymś się zajmnę by na chwilę stłumić ból rozłąki ale to nie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie lubię tą kanadyjkę.. akurat :p 278 kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezbarwna, wiele jest podobnych historii, czasem myslimy że to tylko nam się zdarzyło.. ale wystarczy napisać na kafe.. i okazuje się że do razu zgłasza się kilkanascie naszych połówek :-) 278 nie możecie byc razem? jesteś zajęta, czy z innych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna od  dawna
Kiedyś 5 l.temu On był wolny ,ja byłam zajęta.teraz oboje jesteśmy zajęci.widziałam go 2 lata temu i jego obrączka rozerwała mi serce na milion kawałków.Kiedys gdy jeszcze nie wiedzielismy o swoim istnienu -On zadrwił z mojej obrączki -jakby wtedy przewidział i czuł,ze moje małżeństwo to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie Cię nie rozumiem.. czy twoja obrączka oznacza coś innego niż jego obrączka.. jeżeli fikcja to odejdź, nie rozumiem cie to mocne słowo, ja nigdy bym tak na przykład o swoim nie powiedział.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna
Tak fikcja,,nigdy nie zrozumiesz bo nigdy tego nie przezyłeś.To długa i straszna historia.Mąż nie nosi obrączki,nigdy jej nie nosił-dla niego nie istnieję,dla niego liczyły sie tylko pieniądze mojego ojca.On mówi ze moi rodzice zmusili go,a ja widząc ból w jego oczach dałam mu wolny wybór.Ja nie zmuszam nikogo.potem wrócił,ale dobrze nie było nigdy.Szkoda o tym w ogóle pisac.;-(ale nie to jest w tym najgorsze,były gorsze rzeczy na długo przed a potem i po ślubie.fikca -bo oparta na kłamstwie i przekrecie,nigdy mu tego nie wybaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie odejdziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna od  dawna
Chcę ale dokąd?,zresztą nie będę mu ułatwiać przyprowadzenia ździry do naszego (mojego i dzieci )domu,bo żadna na ten dom nie zasługuje.Budowałam go dla dzieci.,ojciec wiele mi pomógł..finansowo przy budowie.gdyby nie ja to tego domu wcale by nie było,bylibyśmy w jednej zagrzybionej klitce 3/4 m.u niego .Musiałam postarac sie o warunki dla dzieci i osiągnęłam swój cel-prawie sama -bo mąz nawet nie chciał sie budowac ..nic nie chciał dla nas.* lat zyliśmy w ubóstwie u niego.Czy teraz mam mu zostawić zyciowy dorobek.wszystko w tym domu jest praktycznie moje,wszystko wg.mojego gustu,jestem związana z tym domem emocjonalnie.Chcę by dzieci to odziedziczyły po nas.Ale wiem co napiszesz ze czym są rzeczy materialne wobec miłości??-niczym są to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cor33
Pozdrawiam Was wszystkich:) milego dnia :) ps kolejna noc w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki cor33. Ja również pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. Nie wiem, czy dam radę posiedzieć dzisiaj dłuzej. Jakby mnie nie było to od razu życzę dobrej nocy :) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś smutna, ciągle czekasz, tęsknisz, pragniesz, pożądasz? czy ten smutek to rezygnacja, apatia, zdałaś sobie z czegoś sprawę i wiesz że nic z tego nie będzie? :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278 wiem już kim jesteś wielkie dzięki za zdemaskowanie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem wszystko żebyś wiedziała kim jestem gdybyś tu weszła, nie wiesz tylko kim jest ONA!!! czyli nie wiesz kim TY jesteś.278 miłego wieczoru, gra złudzeń toczy się dalej, jest nas tutaj co najmniej 278, pomyśl czy na pewno TY to TY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, wszystko naraz to co wymieniłeś :( pc2 A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278 ale nie napisałam że jestem tą twoją tylko że wiem kim ty jesteś nie mam pojęcia kim jest twoja big love :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno tu na kogoś trafić, kogoś kogo lubi się bardzo, dużo za bardzo. Nie ma szans. Już w to nie wierzę. On tu nigdy nie zajrzał, ani nigdy nie zajrzy. Wątpię by któraś z Was była TĄ jedyną 278. Takich historii są tysiące. Niestety. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, watpię szczerze, że ktoś Cię rozpoznał. Tutaj jest studnia bez dna. Ludzie mają podobne historie i szczegóły. Nie ma szans. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pc2 przecież piszę że nie jestem NIĄ ja tylko wiem kim jest 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13, 18:37 blefujesz wesoła mordko, niby po co miałabyś mi dziękować, nie uważasz na słowa.278 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×