Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet facetowi

Polecane posty

Gość gość
Bierzcie go jest sztywny i nabrzmiały. Chcę Was wszystkich zadowolić :) Mój tyłek aż się prosi by kobietka lub ktoś coś tam zasadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Chcę będę patrzeć i czekać a później skończysz w moich ustach i ja się z Tobą podzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ale mi na wyobraźnię wjechałaś, gość a Ty co dziś masz na sobie? jedyna, chcę Cię nadziać na mojego niedopieszczonego k*tasa... chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna ubierasz się bardzo sexi taki styl lubię. Podoba mi się kobieta o 100% kształtach wiesz o czym myślę. To mnie kręci podwójnie :) Noga szpilki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość Wezmę Cię od tyłu i bliżej poznasz mojego przyjaciela aż będziesz wil się i kręcił z podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę tego zaznać od Ciebie jedyna :) Chcę tak bardzo, że zaraz pojadę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedzę w slipach w domu i bokiem majtek mam swoją 20-tkę wypuszczoną na powietrze sterczy jak szabla ułańska. Masuję go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 Tak chcę nadziej mnie i pasuwaj mocno i szybko a będę szaleć na Tobie Gość Dziękuję z racji figury mogę sobie na to pozwolić: ) styl sportowy zostawiam innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
wiele bym dał, żeby masować go za ciebie. klęcząc przed tobą, co chwilę biorąc go do ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Przyjedz wpadnij przelec mnie a ja pokaże Tobie kto jest na górze i nie zamierzam szybko kończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jedyna, może jednak na rozbudzenie wyobraźni sprzedaż choć jedną fotkę na nasz @? podzielę się fotką mojej pałeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie ! Spódniczka i do tego jeszcze mogą być pończochy bez majtek :) nie wiem chyba bym zwariował na Twój widok. Masz tam włoski czy nie :) Wylizał bym Ci Twoje Krocze po same uda nie omijając nic po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
lizanie dupki !!! kto chętny? gość - walę ci konia i liżę już rozepchaną dziurkę... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób mi tak :) Ja zajmę się jedyną oj jak ona mnie podkręca. Dał bym Ci jedyna na mnie pojeździć do woli ile tylko byś orgazmów mogła przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Ani pół włoska ani nawet jego cebulka nic totalnie gladka delikatna pizdecka czekająca na mego K...a bo nie lubię się zastanawiac w trakciepieprzenia czy jest już w środku czy nie oraz domyślać co by bylo gdyby był wiekszy: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Uwielbiam jazdę konną Być na górze i znecac się do woli ah cóż za chwilę mogłabym tak robić sobie dobrze bez końca Gość 1545 Wystaw mi się a zrobię to po mistrzowsku z paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20/15 czy to było by dobre na wypełnienie Twoich pragnień :) Więcej nie mam i nie będę miał oprócz chęci na Ciebie. Masz motylka czy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jedyna, jak najbardziej lubisz się kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Chęci nie tylko na mnie w moim towarzystwie? ?? Motylek mały zgrabny delikatny choć diabła ma za skórą: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam taką ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
uwielbiam stan gdy uwalniają się demony, pierwotne instynkty dają o sobie znać, żądza posiadania, oddania, spełnienia krąży wraz z dreszczami po całym ciele... na bok idą wszelkie normy, a każdą dewiację przyjmuje się jako cel do zdobycia... na co dzień spokojny, ułożony mężczyzna z zasadami staje się zabawką w rękach innego, poddanym niewolnikiem obcej kobiety, gwałcicielem jej ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Panowie a ja uwielbiam Was Nie mam ulubionej pozycji Lubię wszystko i wszędzie Od tyłu na górze 69 na stole lubię dominować ale i lubię być zdominowana to w trakcie akcji wypływa: )kto gdzie jest i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
czyli generalnie lubisz się pie*dolić:) kocica!! mało o Tobie wiemy... ale chcę Cię poznawać.... chcę żebyś mnie zadziwiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie układam scenariusza sam się tworzy. Lubię spontan :) I na stojaka od tyłu i na poprzek. Na stole podłodze i gdziekolwiek by dać kobiecie radość i sobie również. Mam często fantazje o byciu z facetem, ale to chyba w najbliższym czasie nie jest realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Dokładnie tak lubię i potrzebuje jak ryba wody A najdziwniejsze jest to że z czasem coraz bardziej Poznajemy się Pytajcie Bo nie można mieć marzeń a cele: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz swoją budowę trochę. Ja jestem wysoki i nie ważę za wiele. Mąż Ci nie wystarcza ? No ale to mnie bardzo nie dziwi. Ja mam też wielkie potrzeby i ciągle bym się ... :) Wziął bym Ciebie teraz na stojąco i rżnął w ten wypięty tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
170 cm szczupła budowa ciała ale umiesniona nogi mam mocne a rozmiar xs Piersi małe ale na miejscu wcieta talia i proporcjonalne pośladki Nic nie ukrywam nic nie uwidaczniam ciało mowi za mnie ze czuję się w nim dobrze i to widać Chodź weź od tyłu, tylko ostro proszę: ))) łagodny królik to ha raczej nie jestem Partner mi nie wystarcza zresztą mamy różne temperamenty mój dopiero się rozwija a jego cóż jak norma w małżeństwie z 15 stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jedyna, zaczyna się ciekawie. ja mam 180 cm wzrostu, lekko łysiejący niestety - ale to wina testosteronu, mam 30 lat, ważę ok 83 kg, uwielbiam biegać, pływać, ćwiczę trochę na siłowni. mój temperament wyrwał się spod kontroli, wiosna mnie przerasta, bo dookoła tyle pięknych, pachnących niewiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XS i 170 to jesteś jak patyk :) No nie gustuję w takich chudzinach. Nawet pisanie nie wyjdzie mi bo będzie nie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
nie znasz się gość:) lekka pani, którą można spokojnie podrzucać w łóżku:) jedyna, wybacz, że podbijam temat fotki, ale może jednak skusisz się na przesłanie choć jednej, pragnę zobaczyć Cię, w lub bez ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×