Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet facetowi

Polecane posty

Gość ja jedyna kobieta
Ciagutek Mam podobnie obrazy pojawiają się a ja czuję ze dziś przyjaciel na baterię będzie miał duże zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
więc droga jedyna, oczekuję na deklarację otrzymania zdjęcia Twojej ci*ki! :) drogie nowe Panie, co z wpisowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Chcę w tym lekkim oszołomieniu zostać,więc nie każ wysilać się na opis sensowny.Marzę o takim sex-party,żebym nie wiedziała co się dzieje ze mną.Potoki spermy,języki świdrujące mnie wszędzie,zapinanie we wszystkie dziurki...mmm...chyba będę potrzebować palców gdzie indziej.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ja generalnie sam nie wiedziałem, że ku*tasy są moją fantazją, ale uwolniłem się z więzów przyzwoitości i pozwoliłem sobie przyznać się, że ich pragnę. o, mialem wizję - ja na kolanach i kilka ku*tasów do obciągnięcia i wszyscy spuszczają się na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Ja jestem wlasnie sam w domu i sie zastanawiam cz sobie go nie wsadzic w dupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
intrygujesz mnie xxo... bardzo... jedyna co powiesz o wpisie xxo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSzklanka31
Jedyna hej ;) Pozostań jedyną, byłaś pierwsza, zatem masz szczególne prawa :D gość 1545 widzę, że jestes samozwańczym liderem i na szybko ogłosiłeś regulamin? ;) Chyba jesteś typem samca alfa ;) Co mi się marzy? Kurcze, powiem Wam, że im jestem starsza, tym coraz bardziej wyuzdana, coraz bardziej spragniona..Życie seksualne kwitnie bardziej niż za czasów nastoletnich :P Chociaż pewnie na codzień też by nikt tego po mnie się nie spodziewał...jakie mam fantazje ;) Matka, żona i...A wulgarna kochanka... W swoich fantazjach widzę siebie w grupie, myślałam głównie o dwóch facetach, moze jeszcze kobieta. Bawimy się wszyscy razem, chciałabym poczuć dwa k***sy w sobie...ciekawi mnie smak kobiety, dotyk - nie zaznałam go do tej pory... Gdy cały taki scenariusz odgrywam w myślach szybkko dochodzę posuwając się mocno wibratorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Xxo Fajne trzeba jeszcze dodać do tego pół mrok albo noc, opary...czegoś tam i niech świat się kręci: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Z***biście.:-DUwielbiam anal,więc wiem,jaka to przyjemność już samo lizanie.:-p Dobrać się do takiej chętnej męskiej to po prostu w myślach już powódź....gdybyś mnie jednocześnie sam pieścił językiem...ssssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jesteście niesamowici! na co dzień spokojni, cisi, pewnie tak jak ja. a w głowach aż dudni od pragnień. ciągutek, chcę cię! drogie panie bądźcie przy tym!! zapach spermy, przekazywanie sobie spermy z ust do ust - ostre rżnięcie bez opamiętania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Chce k***skow!!!!!!! Gosc 1545 tez bym tak chcial : kilka kna raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Anka powinnaś mnie wylizać.Jakbym o dobie czytała.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ciągutek - bierz przyjaciela, nasmaruj się dobrze i pisz jak ci jest, ile weszło, opisz co czujesz? ja nie mogę teraz a bardzo chcę. uwielbiam te uczucie gdy wibrator przechodzi najgrubszym momentem przez moją dupcię i wibruje, i gdy jest już na tyle luźno, ze mogę się nim po prostu gwałcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
gosc 1545 moze 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 Cóż mogę dodać jedynie podanie ze jeśli taka orgia nastąpi to my jesteśmy na nią proszeni. I taka myśl ze jest się pół przytomnym ale czuje się wszystko jak ktoś posuwa ktoś inny pieprzy wolniej delikatniej by za chwilę poczuć w sobie sumę pragnień i emocji..ale najbardziej mnie kręci myśl ze jeśli ktoś dozna foniszu nie będzie to oznaczać ze p...e się skończy At takie kobiece zachlanne pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Chciałabym siedzieć obok w fotelu,masować cipkę...ale umarłabym już tylko patrząc na was na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
odnoszę wrażenie, że dziś wieczorem w kilku domach dojdzie do gwałtów na partnerze:) strasznie mi stoi, nie bardzo wiem jak wybrnąć z sytuacji, jestem w pracy, jest sporo ludzi, mogę sobie ulżyć w ustronnym miejscu, ale szkoda mi tej ekscytacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość z wielką przyjemnością chciałabym się nadziać na Ciebie oczywiście nie zapomniałabym O klapsach z paluskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
gosc 1545 chcialbym zobaczyc twojego k****a tak samo jak cipki naszych pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
to która pani mnie zgwałci? chcę mocno, głęboko i bez pytania czy boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
1545 Pozwól mi dobrać się do ciebie.Moje usta chcą ostrego j****ia...ale chcę sama się postarać o jazdę bez trzymanki...patrz jak się ciagutek posuwa,jak jęczy,a ja cię wyliżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSzklanka31
Ciągutek bardzo chętnie...zerżnę Cie w tyłek. Mogę zacząć najpierw od palca? Zawsze tak robię najpierw mojemu facetowi...nawilżam, wpycham palec a potem on chce więcej...Potem on mnie posuwa raz w jedną dziurkę, raz w drugą... Masz wibro pod ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
xxo - proszę zerżnij mnie w d*pę!!! błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
mam juz wszystko i wkladam sobie najpierw paluszek. wyobrazam sobie Anka ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam litości...i wiem jak reaguje się na delikatne okrążanie naoliwkowanym,ślizgającym się lekko palcem....będę się znęcać...odchodzić i wracać coraz intensywniej cię stymulując...w końcu liżąc jaja włożę czubek palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
a panie wzajemnie też się pieszczą? przecież tego chcecie! Ania jedynek liże szparkę, a jedyna obciąga mi:) ciągutek przy okazji zapina Anię, xxo penetruje moją dupkę:) i wszyscy szczęśliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Podnieciłam się...nicka zapomniałam....Anka gdzie jesteś?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
chcę was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ciągutek, dawaj, zostaw palec idź na całość, wsuń go !! poczuj go, to ja cię teraz pie*dolę!!! ty szmato!!! lubisz to przecież!!! a Ania siedzi ci na twarzy - liż ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Cieknę...jeśli jesteś spragniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×