Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet facetowi

Polecane posty

Gość gość 1545
chcę cię zlizać, całą!!! proszę, daj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Ciezko sie pisze z takim czyms w tylku. Anka przejmij go ode mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ja za chwilę nie wytrzymam, muszę sobie zwalić bo wybuchnę!!! mam spić całą spermę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSzklanka31
xxo jestem :D Ciągutek, może być moja cipka? Jest gorąca i rozchyla się nad Tobą... jedyna gdzie zniknęłaś? 1545 - pięknie to zorganizowałeś - masz chłopie dar :) I jak radzisz sobie z nabrzmialym k*****m? Wsunełam palec do cipki...ale mokra...przeniose trochę tej wilgoci do tylka i wsunę go delikatnie...Ale chciałabym by to byl palec kogoś z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
Ania, ku*as stoi okrutnie. ciągutek daj obciągnąć!!! muszę cię poczuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Leżysz na wznak,a ja ujeżdżam twój język w tempie jaki lubię...rozcierając śluz po twojej twarzy....sporo go...ciagutek chcę twojego k****a do ust...skoro Anka nie chce się mną zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
i dziękuję za komplement, chociaż wolałbym Cię pier*olić zamiast słyszeć komlpementy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Jestem Gość 1545 Nie rób mi tego Noe kończ tak Daj trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Twoja cipka to czysta poezja slodziutka tam jestes. Chce siegnac jezykiem jak najglebiej w twoja cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxo ja nie chce?? bardzo chcę twojej cipki...Che ją wąchać, smakować, pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
a ja chcę wam wszystkim wylizać dup*i !!! każdej i każdemu, wystawcie się dla mnie, później będziecie mnie mogli wszyscy gwałcić w moją dup*ę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
xxo bierz go po same jaja jest caly twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 Więc przestań mietolic godz w spodniach daj mi a ja dam dla ciagutek a dla Ciebie też coś mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSzklanka31
uwielbiam lizanie dupki...wiec moją 1545 już masz...wyliż ją mocno i dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Jakbym sie wam oddal caly co byscie chcieli ze mna zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
liżę i wsuwam język do środka - uwielbiam to!!! Ania tobie spermę ciągutka z ci*ki wylizuję!!!! ciągutek masz smaczne nasienie!!! daj oblizać bo już się stęskniłem za twoją pałką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
przywiązać i gwałcić, wsuwać ci do pyska, podsuwać c***achnące ci*pki naszych pań pod nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Bede troche zadziej pisal bo zona wrocila ale nie chce was opuszczac. Przezuce sie na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Ja się napaliłam na męską pupę,a 1545 swoim wariactwem mnie bardzo dopinguje....Anka wyliże cię zachłanniej gdy ja dobiorę się do niego od tyłu jednocześnie...dojdę zaraz bez dotykania nawet.,.chciałabym k****a poczuć mocno i do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
1545 podniecasz mnie niemożliwie.Chciałabym cię do bólu i ponad...oddać siebie całą i wziąć tyle samo....pieprząc się cały czas z innymi,tak by korzystać każdy układ...👄ślę pełne spermy,soków innych kobiet...pobudziłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
xxo, brzmi to trywialnie, ale to może się ziścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
dziewczęta uciekły? czyżby gdzieś w zaciszu dochodziły do orgazmu? xxo tylko Ty zostałaś? moja dupcia czeka na Ciebie. żadna kobieta mnie jeszcze nie gwałciła.... chcesz być pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Jarzysz taką ustawianą imprezkę gdzieś w spa?Zjeżdżamy się anonimowi,ale tak samo napaleni i głodni by spełnić fantazje o orgii...mało słów,jeśli już to plugawe wyzwiska,teatr pożądania,zapach żądzy...utrata tchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
w Twojej wypowiedzi jest więcej erotyzmu i pożądania, niż ktokolwiek kiedykolwiek wypowiedział w mojej obecności, do tego tak pięknie opakowane! prawdziwie mnie intrygujesz... jesteś mężatką, że pozwolę sobie zadać te pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Wycieka ze mnie smakowity płyn.Przy was tu,przy tobie 1545 :-) nie zdążyłam się napięciem przed nacieszyć...zwolniłam,bo ów płyn drażni rozgrzane palcami płatki i...i mnie to zwalnia.:-p Chcesz oblizać moje palce?Czy wolisz,bym takie lepkie wsunęła ci w pupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
i tak, widzę taką opcję - nie znamy się do ostatniej chwili, a wraz z zamknięciem drzwi od pokoju wchodzimy w inny świat. bez wymiany słów zaczynamy jazdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Xxo Ale pamiętaj aby zaprosić nas Proponuje aby jedynym obowiązującym strojem była maska Żadnych pytań odpowiedzi tylko to co każdemu w duszy gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
w dupcię kochanie, po dupci też obliżę!!! jesteś gdzieś blisko, wyczuwam Cię. mam dziwne przeczucie, że jesteś blisko mnie!!! proszę powiedz że jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
drogie Panie i Panowie, ponieważ temat powoli cichnie, zapraszam do kontaktu na @ jesli najdzie Was ochota: gosc1545@wp.pl, ale kontynuujmy rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxo
Wiedziałam czytając wątek,że chemia powstanie,jeśli napiszę.Dla takiego wariata jak ty mogłabym wszystko.Jesteś idealnym odzwierciedleniem moich najbardziej wyuzdanych pragnień.I bez kitu piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×