Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie ucha bez bólu czy mozliwe

Polecane posty

Gość gość

Corka goraczkuje od piątku, wczoraj byliśmy u pediatry i płuca oskrzela czyste, gardło lekko czerwone, prawe ucho lekkie zaczerwienienie. Diagnoza zapalenie ucha środkowego, antybiotyk. Tylko że córkę ucho nie boli i żeby było lepiej w drodze do pediatry grzebała sobiepalcem w uchu i czy przez to mogła mieć lekko zaczerwienione ucho? Córka jest alergikiem i kilka razy miała już goraczki przez alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antybiotyk pomógł i nie boli- tak myślę. Jakby miała zaczerwienione od tego grzebania palcem tylko to lekarka dałaby krople najpierw. Albo miała jakieś nieżytowe zmiany i lekarka dała na wyrost silny antybiotyk i już jej nie boli. A jak dziecko tam palcem dotykało to bolało ją pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek tez mial zapalenie ucha,nie bolalo go , a jednak laryngolog po badaniu stwierdzila ze jest zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jej tego antybiotyku jeszcze nie podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być zapalenie ucha bez bólu. Mojego syna też nic nie bolało. Lekarz nie sprawdził. Skończyło się dwoma tygodniami w szpitalu. Od tamtej sytuacji zawsze przy infekcji proszę o sprawdzenie uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, moja córka miała TYLKO takie to było wysiękowe zapalenie ucha, często kończyło się utratą słuchu skończyło się na wycięciu trzeciego migdała i podcięciu bocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak więc podaj antybiotyk - mam duże doświadczenie z bezbolesnymi zapaleniami ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być. Może wtedy boleć tylko głowa. Tak samo ucho może być zdrowe, a boleć od zęba, przy braku bólu zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×