Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszukuje odkupie zabawke mc donalds papuga maskotka

Polecane posty

Gość gość
Daliście się nabrać, od razu wielkie dobrodusznice się odezwały, ha ha ha ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. To zaden zart. Jutro tu zajrze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale historia. Dzwonilas autorko do maca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dzwonilam i trwaja poszukiwania w Mc Donalds :-) natomiast temat podnosze moze akurat trafie na kogos kto ma tą papuge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sprawdż sobie jeszcze na allegro. Życzę zdobycia maskotki. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie! Zadzwonila do mnie przemiła Pani z mc donalds z informacja ze znalazla papuge i za 2 dni dotrze do maca w moim miescie!!! Dziekuje za mile slowa wiekszosci z Was a ta pani co za 100 zl chciala sptedac niech sie troche nad soba zastanowi. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Tak poza tym to bardzo fajna z ciebie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Milo takie slowa usłyszec tzn. przeczytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam przecież ze to żart, żadnej głupiej papuga niego mam, chciałam zobaczyć czy pieniądze są ważniejsze dla ludzi od szczęścia dziecka i okazuje się ze dla ciebie tak, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli akcja papuga zakonczona sukcesem. Super tez sie z Wami ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej głupiej papugi nie mam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to są jednak k*****, ja bym autorce za darmo dała gdybym miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dalej swoje od tego niby smiesznego zartu. Taaaa jestes lepsza od autorki tania rozrywka i sianie zametu. Dumna z siebie jestes? Ps tez pomyslalam ze autorka to fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą fakt ze tez bym za zabawkę dla dziecka 100 zł nie powiedziała ale myślę że w takiej sytuacji gdyby moje dziecko rozpaczalo po stracie ukochanej maskotki - a wiem co to dla dziecka znaczy - dałabym i 200 zł, radość dziecka i jego szczęście są dla mnie droższe niż wszystkie pieniądze, autorka to materialistka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak idiotko, zarobić chciałaś na głupie zabawce, tacy podludzie jak ty wszystko przeliczają na pieniądze, to że autorka nie chciała kupić to nie znaczy że swojego dziecka nie kocha, miałaby co dać stówe zarobić?:D dziecko teraz płacze a potem może mu przejść, idz sie wstydz kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może miała ci tysiaka jeszcze dać? w mc znalazła już nową zabawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie skad wyscie pospadali jak najbardziej to autorka jest pozytywna osoba a nie ta co chciala wycenic uczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamcia
To jeszcze ja się wtrące jak juz tak dyskutujecie, moje dziecko też kiedyś zgubilo ukochaną maskotkę, rozpacz była straszna, jak sobie to przypomnę to aż mi niedobrze, cała miejscowość nasza przeszukalismy z mężem i niestety, pamiętam ze wtedy myślałam że oddalabym wszystkie moje oszczędności żeby tylko ukoić ból dziecka, a ta autorka cała niby taka fajna 100 zł zalowala za radość własnego dziecka, w głowie mi się po prostu to nie mieści, chyba dziwna jakaś jestem jak czytam te wasze opinie o autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja z wczoraj baba ma dzieci jest biedna i chce zarobic na nieszczesciu innego dziecka kontra autorka. Oczywiscie ze jestem za autorka jak juz sie taka dyskusja zrodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt ze ktoś za dużo powiedział za zabawkę, to wy byście nie dały 100 zł? Ja bym zapłaciła tyle, mama dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie dalabym tyle. Po pierwsze nie kazdy mieszka w warszawie i ma 15000 dochodu jak to piszecie po drugie autorka miala nastepnego dnia dzwonic do mcdonald i byla szansa ze ja zdobedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dala. Szukalabym tak jak to autorka zrobila , po innych zrodlach. Jak widac udalo sie. Pojedzie do maca, otrzyma nowa zabawke. Ja bym w zyciu nie wchodzila w jakies uklady z patologia z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, ja mam 2000 zł dochodu i dałabym znacznie więcej, smutne te czasy ze kasa ważniejsza od dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej po co prowokujesz. Kobieta sie postarala i zdobyla zabawke, a mogla olac temat. A ci ty bys bila brawa jakby komus zaplacila 100zl i by dostala przesylke albo i nie. Wtedy cudowna matka, glupia ale ofiarna. Gosciu nie kazdy ma tak niski poziom inteligencji jak twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z patologia z kafe... To po co wogole tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiam tutaj z garstka ludzi na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Oj widze ze wzbudzilam wielkie kontrowersje aczkolwiek nie zamierzalam tego zakladajac temat. Nie bede sie tlumaczc dlaczego tak postapilam a nie inaczej napisze tak- jestem donrym uczciwym czlowiekiem i to dobro do mnie wraca. bylam niemalze pewna ze dostane z mc donalds ta zabawke nie wiem takie przeczucie czy intuicja. Mam w zyciu swoje zasady nimi sie kieruje i gardze manipulatorstwem czy szantazem. Nie wiem, moze dziwnie napisalam i strace czesc popierajacych mnie osob -trudno. Po prostu czulam ze zdobede dziecku te papuge w normalny kulturalny cywilizowany sposob. Pozdrawiam dobre osoby:-) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko szacunek zaimponowalas mi. Wiekszczosc na kafe mialaby w d***e zgubiona zabawke i udzielaby sie w temataxh o tesciowych czy o ubieraniu dzieci a nie wpadlaby na to by cos zrobic by odzyskac zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×