Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

no jak majówka bez choćby jednego grileczka ?? Być nie może, na bank bez względu na pogodę jakiś się rozpali. Piweczko do tego to również obowiązkowa sprawa ;)Tak czy inaczej zawsze jeden dzień wolnego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie tu ominęło w międzyczasie. Jakaś aferka teraz dla odmiany Koke_ koJot i coś tam coś tam. Aferki szpiegowskie widzę nie nudzą się niektórym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani tak ani tak PS ;) Wiecie ja mam wrażenie, że te afery nakręca 1, góra 2 osoby. Wypluwa z siebie jak karabin maszynowy te bzdury i sama się nimi nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wszystkiemu winny jestem ja czyli nas trzech Gromiś...a Ty już słodziaku spakowana jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może być. Tak poczytałam sobie troszkę i bardzo mnie dziwi, że to nie nudzi się tym ludziom zupełnie. Po co to komu tego nie rozumiem. Ale jeśli muszą w ten sposób sobie (bo wątpię żeby komuś) tym coś udowadniać to trudno niech produkują te swoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was trzech i Ty jeden co tam zamiarujesz porabiać prze tą krótką majóweczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...ja na szczęście będę miał długą majówkę i jutro wylatuję na urolp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato;) Witaj, i miło że jestes;) Moje plany na majówkę? W piątek praca, w sobotę grill i może jakieś tańce, trzeba się wyladowac.. A w niedzielę, coś tak odlegle nie planuje, gdyż jedyne czego możemy być pewni to śmierć;) a pogoda? A cóż pogoda może przeszkadzać? Zawsze taniec w deszczu miło mi się kojarzy;) wszystko fajnie i Ciebie? Dzicz Cię nie pochłonęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorze i jaką diagnozę postawisz? W związku z anomaliami na forum?;) && Jacku, wybacz, że Cię nie zauważyłam. Od chwili chodzi za mną piosenka o pewnym tytule zespołu Lady Pank;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobię chyba jak Jarek Kuźniar z TVN 24...wszystko kupię na miejscu a na koniec oddam i powiem, że mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie uderzam w dzicz, las ognisko jeśli pogoda pozwoli a jak nie to będzie grill. Słońce mnie wygania z domu i z forum również ale czasem znajdę chwilę żeby tu zajrzeć jak np. dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×