Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

No pomyślałam inaczej :P Jednak jestem zboczona :P Gdzie mi tam do Częstochowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silena...będziesz musiała w Częstochowie chyba do środy zostać x Pewna Ty tak nie lataj tylko może się prześpij bo nam padniesz dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromowładna
Udanego wypoczynku Kojotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Im się bardziej zmęczę, tym odpoczynek jest milszy dla umysłu i ciała. Udanego urlopu, baw siwe zacnie ale ostrożnie;) && Sil, i wzajemnie, może jeszcze wypijemy kawkę z wkładką?;) && Gromi, a Ty szafę spod pache i z Kojotem łapać słońce we włosy;) Pozdrowienia dla wszystkich:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Pewna ale jutro się jeszcze zobaczymy, jutro jeszcze kilka godzin pracuję, wylot mam wieczorem Gromi...pojechał bym Z Tobą w Bieszczady ale się obawiam że jedyne co byśmy tam zobaczyli to sufit w pokoju a ja potrzebuję odpoczynku i zresetowania się więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacus a co ty tak sam tu siedzisz? gdzie sa wszyscy? ktos wie kiedy kojotek z urlopu wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna czytaczka
gość dziś jacek trochę odstaje od gwiazd tego temaciku intelektualnie to doskonale dzialające tryby miedzy które czasami się tylko dostaje błoto fenomenem tematu pewnej jest to że skupiła tu takich ludzi ktorzy świetnie sobie z tym radzą razem sie wspierają i są za sobą niebiescy z innych tematow też do nich wpadają z serdecznością zobaczcie dzisiejszą sytułacje kiedy pojawil sie kojot poszło w niego kilka petard na ktore ze stoickim spokojem odpowiedział i wszystko na cały dzien ucichło pamietacie jakie pociski szły na pewna? jak ją zwyzywali i poniewierali i nagle jak kojot wygłosił mowe wszystko ucichło czasami tylko ppojawiaja się niedobitki wiecie wszyscy o słynnym temacie KKK nawet już te zje///y zauważyli że kojot to nie koke tylko kojot to kojot pewna stworzyłas temat ktory przyciaga jak magnes choc inne upadają bo ludzie masowo z nich odchodzą i ci co nie potrafią się do was wkrecić bo się boją atakują was chyba wczoraj nawet atakowali najusia z powodu kojota i co sie stało? najuś z kojotem tak dyskutowali że popłakałam się ze smiechu najuś wpadaj tu częsciej bo wasz duet rządzi i wywołuje salwy smiechu mam nadzieję że kojocik z urlopu wróci z jeszcze większymi siłami a twoj temat pewna będzie rozkwitał bo takiego ożezwienia potzrebowało to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sytułację" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ożezwienia'' :-D spiertalaj anal/fabetko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa..nowy jak spod igły facio Kojot, błyskotliwy i sprawnie poruszający się po specyficznych meandrach kafe ero, można by rzec, że czuje się jak u siebie, chociaż jest tu przecież tak krótko. Naturalny talent, bez wcześniejszego przygotowania do tasiemców i czarowania tutejszych rezydentek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywna czytaczka z większością tego co napisałaś zgadzam się i ja choć mam nieco odmienne zdanie co do autorki topiku czyli pewnaa jestem bardzo ją lubię ale wydaje mi się że to co ludzi tu przyciąga to romans Gromosławnej z Kojotem i ciekawość jak to się dalej potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zawsze ciekawi, czy wy te romanse Koko, Kojota itp przeżywacie naprawdę, czy macie chociaż trochę prześwitów, że to tylko fikcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakich tasiemcow? on pisze wrecz zbyt scisle i zbyt dosłownie a generalnie tylko debil by się nie zorientowal jak działa to forum i kto jest kim więc idz sie przewietrzyc ciasny mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam sie we łbach p****ało Pewna jest zerem tu tylko o Kojota chodzi debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna czytaczka
gość dziś to że chodzi tu o kojota to pewne bo to on sciąga tu tłumy inaczej tylu zazdrosnych prawików by o nim tematów nie zakladalo ale pewna nie jest debilem to bardzo bystra dziewczyna tylko mam wrazenie że cos się jej w zyciu nie poukladało a raczej chyba z facetami jej nie wyszło jak ktoś nie zna jej sytuacji prywatnej niech powstrzyma się od opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło o tasiemcowe tematy. Znasz jakieś inne fora gdzie na dziale erotycznym powstają jak grzyby po deszczu siedmiomilowe tematy do pitolenia bez sensu? i zawsze ten sam schemat, 4 d**y z takim samym awatarem, kilku komplementujących facetów, w tym jakiś świerzak, i 100 stron o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blee,blee,blee a życie swoje....Nikt jeszcze nie zauwazył ,ze zdanie pomaranczowych nic nikogo tu nie obchodzi? telenowela Ciąg dalszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bystre dziewczyna?buhaha ten kobieton Z kürwami w gębie?przecie to prostacki ordynus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna czytaczka
gość dziś i wlaśnie o tym chodzi na tym forum o odkocznię od rzeczywistości czasami w zyciu realnym nam czegos brakuje w naszych związkach i jesli pojawia się taki facet jak kojotek ktory choć na chwile daje nam kobietom o tych problemach zapomniec to pielęgnujmy to zjawisko a nie starajmy się go zniszczyć bo niewiadomu ile czasu musi upłynać zanim znowu taka postac się tu pojawi panowie jesli to nawet fikcyjna postać to ja jako kobieta apeluję by był tu jak najdłuzej bo dzieki niemu nie muszę chodzić do kina na romantyczne komedia z psiapsiułkami które po seansie tylko narzekaja na swoich facetów nie wiem czy to Kojot czy inny nick jak wszystkim wmawiacie od dluzszego czasu on dla mnie jest wypełnieniem tego co codziennie mi brakuje w zyciu i choć wiem że on bardziej pasuje do pewnej niż do gromki to pozwólcie mu tu być jak najdłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ proszę bardzo, nikt wam nie zabrania korzystać z tej odskoczni i bawcie się dobrze. niektórzy zauważają tylko, że większość z was to te same osoby udające kogoś innego. Czytający też mogą poczuć się oszukani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć wiem że on bardziej pasuje do pewnej niż do gromki to pozwólcie mu tu być jak najdłuzej to po jakiejś dłuższej analizie te przemyślenie czy może z układu linii serca na ich dłoniach wyczytałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' wiem że on bardziej pasuje do pewnej niż do gromki '' pewna napiertala z gościa bo gromoslawa zaczyna ja już ignorować dziś bidulka musiala pare razy napisac ze już idzie zanim ktokolwiek zwrócil na to uwage :-D psiapsiUły ??? ten sam poziom '' inteligęcji '' :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywna ja jestem za a nawet bardzo za bo sama uwielbiam ludzi z tego topiku tych stałych i tych z doskoku bo widać że tutaj wszyscy dobrze się czują Naja straszyli Kojotkiem a oni wczoraj z tematu o zwykłych oponach zrobili niezwykłe show tak swobodnie bo tu jest ciepło i dużo fantastycznej energii i smakowitego erotyzmu jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził więc opryski też będą latały ale czym one są przy dawce tak pozytywnej energii Gromi zazdroszczę wiesz czego, szafy oczywiscie Pewna, pozazdrościć ich wszystkich i twojej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli obiektywna rozmawia z samą sobą. Taki sztuczny tłum :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy pewna dobrze robi loda. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×