Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
wiecznie tylko słysze ze naj taki, naj sraki ale konkretnie nikt nic nie napisze:D jakbyscie coś na nie niego mieli to już by wyszło, a tak tylko takie szczekanie wam zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę ale się waham
i to jest ten wasz słynny kojot? coś miernie wypada rzenada a takie legendy tu o nim chodzą a tu zwykły prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot to nie koke Kojocik by nigdy nie napisał rozpracowania o lampie od samochodu, on nawet nigdy nie napisał o samochodzie a koke kilka razy Kojocik nigdy nie napisał o swoich relacjach z kobietami, koke ciągle zaznacza jak to płeć przeciwna się nim zachwyca i jaki potencjał w nim widzi Kojocik jest lekiem w jednej kapsułce koke cała garscią zwykłych suplementów diety które działaja na wszystko czyli na nic Kojocik ukierunkowany na jeden cel, szacunek i uwagę dla kobiet koke ukierunkowany na zachwyt samym sobą a w przerwie ukierunkowany na mecze i jakies tam rozgrywki w przerwach meczy zaczyna sobie przypominac o kobiecie niech ktoś jeszcze raz powie że Kojocik to koke a wystawi się na pośmiewisko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke Kojot kreska zniszczył swój temat Zniszczył wersety kobiety z wachlarzem Zniszczył karuzelę 8 i jako Kojot zniszczy ten temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napalona pomarańczo gość dziś Koke jako Nowy jest pesymistą, chamem i prostakiem Co nick to inny scenariusz.... Teraz juz wiesz blondynko?:( Jako Lalkarz był uwodzicielem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up poczytałem koke i na pewno nie jest to kojot a tym bardziej nowy w mieście. to widać juz na pierwszy rzut oka w tym że nowy i kojot niewiele mówią o sobie a koke mówi otwarcie. i nie mówię który jest lepszy po prostu są to inne osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red to podszyw poznaj prawdziwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 o kojocie nic nie możesz powiedzieć bo on niewiele mówi powiedział że pracuje i że wylatuje na urlop to stanowczo za mało aby wygłaszać tego typu oceny choć oczywiście masz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zniszczy temat? ty jesteś tu ze wzgledu na niego i scisk doooopy uwiera cię Kojot bo ty jesteś niewidzialną postacią tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red jak poznasz Kojota zapomnisz o innych mezczyznach. Wpadaj tu czesciej to sie sama przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ciagle prowadził walki z pomarańczami Koke ciągle im coś udowadnia i się tłumaczy, wysyła do lekarzy Kojot przyjmuje z szacunkiem i po jednym jego zdaniu znikają tak jak dzisiaj jakis dzisiaj chyba nawet go przeprosił za hejt to chyba pierwszy przypadek w dziejach kafe ja bynajmniej sie z czyms takim nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jeden 2 go dzisiaj przeprosiło swiat kafee schodzi na psy bo ja też chyba wole z nim pisać jako znajomy niz cisnac mu pociski sorka czlowieku ale myslalem ze jestes kokejem no w sumie to kojot kór===wa szacunek dla ciebie chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się boję spotkać prawdziwego Kojota. :O Podziwiam Waszą bezinteresowność, kiedy robicie mu reklamę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro kojota przepraszacie to koke też powinniście przeprosić tak sie powinno zachować po honorowemu można kogoś nie lubić ale gołym okiem widać ze kok to nie kojot, kreska czy nowy w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,55 Tu nie chodzi wcale o to że kojot jest skuteczny więc hejterzy znikają A Kokej jest nieskuteczny więc nadal u niego hejterzy piszą ^ Ktoś jest zaangażowany chorobliwie i emocjonalnie do koka albo co bardziej prawdopodobne nieogryzek I nie odejdzie po jednym zdaniu kogokolwiek z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę ale się waham
jest tu dzisiaj ta dziewczyna co widziała zdjęcie Kojota? pisałaś do mnie przedwczoraj. Odezwij się proszę. Na o2 tak jak pisałaś tez jest już usunięte ale jestem pewna że je ktoś zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:11 też mi się wydaje że to chorobliwe zaangażowanie do nieogryzka ktoś wkleja wklejki mające ją zniechęcić pomijając że jest to nieskuteczne działanie to my nie musimy si w to mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeprosilem kojota bo na to zasluzyl i jest dla mnie gosciem, szacun dla kojociska jakich malo tutaj a nawet wcale nigdy parowko nie przeprosze kokeja bo to mieka faja i lamus i koniec w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nieskuteczne Kobieta ma inny poziom percepcji a jeśli na dodatek jest wrażliwa i uczuciowa można jej skutecznie podciąc skrzydła on chce jej zohydzic kokeja:classic_cool: A co do kojota i hejterow którzy przepraszają sorry gregory To wielki uj i sciema A nie hejter Komu te bujdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powinieneś przeprosić wszystkich których niesłusznie oplułeś co sam przyznałeś dla mnie nie zasłużyłeś na szacunek bo zrobiłeś właśnie z gęby kotasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś opowiedz nam człowieku czemu tak się zmieniłeś? duch Kojota cię natchnął? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pomyliłeś/aś tematy to nie jest temat ogryzka tu jest pewna siebie, gromosławna, kopico, erato, silena i 45 wielbicielek kojota jak chcesz opowiadać o manekinie to idż na story albo karuzele tutaj sa prawdziwe kobiety i faceci z twardymi naganiaczami a nie mdłe cipki w białych spodnaich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci zdjecie kojota gosciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeblem Hejter co przeprasza kojota kürwa who is id kojot?szafowy co to dwa zdania tu piètdolnał Ki hüj? Taki z ciebie hejter jak z parowy szynka Hehehe Jakby c***ipa dziewczynki zapachniała i inny miał nad nią łapę To hüja byś przepraszał:classic_cool: Tylko hejtował jak profesjonaliści nie mameje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: "pragne ale sie waham" ale zdajesz sobie sprawe że kojot może pisać jako "widmo" ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [00:41 jak chcesz mnie pitusio mdla obrazac to sie przedstaw lamusie bezbarwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę ale się waham
gość dziś a ty zazdrośniku miałeś szczęsliwe dzieciństwo? opowiedz nam wszystkim co cię uwiera? bardziej to że nie jesteś nim czy że nigdy nie staniesz się nim? a może że go uwielbiamy? ja jestem np atrakcyjną kobietą a już 3 dzień poluję na niego a jego niet. Ale jestem bliska zdobycia jego zdjęcia, bardzo bliska. Zamknij się w swojej skorupce i tylko wychylaj dziubek do karmienia a tak wogóle to czas najwyższy wyprowadzić się od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie waham spozniłas sie dziewczyno bo kojot juz zajety musisz powalczyc z gromkiem i pewna a moze njawet z ogryzkiem i SW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie toba zaopiekuje pragnaca zobaczysz jaki jestem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×