Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wenecjana

Pytanie do mężczyzn TYLKO

Polecane posty

Gość gość
Idealny wzrost dla kobiety to 175 bo tyle prawie zawsze mają miss, modelki a miss to najładniejsze kobiety, a dla mężczyzny 188 bo tyle prawie zawsze mają misterzy, modele. Wzrost za duży to u kobiety 190 a mężczyzny 2 metry. 175 u kobiety 188 u mężczyzny wygląda pięknie ale problem polega na tym że mężczyźni lubią kobiety 10 cm niższe a kobiety 10 cm wyższych a ludzi którzy pasują do kobiety 175 i mężczyzny 188 jest mało ale są . W Holandii, Skandynawii, Serbii jest dużo takich ludzi. Liczy się charakter a nie wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 185 i 172 to dla mnie nie dużo. raczej normalny wzrost. dużo to dla mnie 180, 185, 190. 160-170 ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy wzroscie 172 łechtaczka wystaje z majtek ? Czy jest schowana miedzy wargami?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez tu bzdury co niektorzy pisza. Modelki zawsze msza byc wysokie i kosciste bo Material drogi wiec mus chude a i mus wysokie bo na chudej i wysokiej ladniej lezy i sprzedaje sie lepiej. Natomiast w zyciu osobistym wysokich kobiet prawie nikt nie chce. Każdy Facet lubi kobiety na wysokich obcasach a wysoka kobieta i jeszcze wysokie obcady? Okropne i nie oszukujmy sie a który Facet chcial by byc nizszy od swojej partnerki? Zaden wiec nie oszukuj sie! Wysoka kobieta to Katastropha. Jedyna rada szukaj wysokiego i nos buty tylko na plaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał z Bremen
nie musza być wysokie! przykładem jest modelka ćpunka k. moss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc autorko! Ty masz 172 a ja mam 170. Mam Faceta bardzo dobrego ale siedzimy w domu. Czuje ze on wstydzi sie pokazywac ze mna i nie z mojego powodu ale to on czuje sie za maly. Mam bardzo dobra tesciowa, która jest też wyzsza od swojego meza i to Katastropfa '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki... To ze my jesteśmy wysokie, to to wiemy ale, ze nasz partner wstydzi sie z nimi pokazac , to tego Nie chcemy wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×