Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety zawsze twierdzą że mają w życiu trudniej to

Polecane posty

Gość gość
@ oo85 masz ciężko bo masz wiele męskich cech, kobiecy facet też nie miałby lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś była akcja -kobiety na traktory po tej akcji wiele kobiet raz na zawsze stawało się bezpłodne, na skutek dzwigania, ciezkiej pracy fizycznej, wypadanie macicy itp dlatego kobieta na budowe sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają ciężej z powodu budowy ciała: menstruacja i ciąża to raz, wahania hormonalne, które prowadzą do różnych nieznanych facetom schorzeń, większe ryzyko np. żylaków, infekcji intymnych itd. Dzisiaj mamy leki i lekarzy, którzy potrafią na wiele z tych rzeczy zaradzić, także kobieta może nawet w czasie okresu pracować jak facet i czuć się dobrze, ale to nadal generuje koszt i potrzebę diagnozy. Nadal z uwagi na połóg jest zależna od kogoś przynajmniej przez parę tygodni. Laktacja jest uciążliwa i bolesna co utrudnia codzienne życie. Fakt, medycyna dużo nam dzisiaj pomaga, ale nadal kobiety mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mądra kobieta nie chce pracować jak mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madra kobieta pracujac ciezko jak mezczyzna naraz sie na bezpłodnośc -warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym świecie mamy daleko posuniętą automatyzację i różnice siły fizycznej mają coraz mniejsze znaczenie, przynajmniej w naszym kręgu kulturowym. Nawet facetom nie wolno podnosić ciężarów ponad ich siły i za uszkodzenie np. kręgosłupa w pracy dostaje się kupę forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno.jestem prostytutka i kobiety sa gora.sa silniejsze bo mimo ze sie upokarzaja to robia to dla rodziny i dzieci,a faceci tego nie potrafia bo zawsze dbaja o siebie.co taki super gwiazdor tv,polityk czy dyrektor firmy moze mi dac? ze ubezwlasnowolmi mnie i bede tylko jego i ma sie dopasowac? tacy najczesciej przychodza do nocnych klubow i sa najgorzej oceniani za zachowanie.bo nawet pijana prostytutka nie zachowa sie gorzej od pijanego polityka,dyrektora,prezesa czy tez super biznesmana.przychodzi ci taki pieknie ubrany,pachnacy a tzry kieliszki dalej potrafi zesrac sie we wlasne spodnie i jeszcze ma do kogos o to pretensje.tak to wyglada.kobiety zawsze beda gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie sie nie skarze bo zalalabym swiat lzami. ale blagam was kobietki docencie siebie i swoje zycie,zawsze mozecie komus pomoc.ja potrafie tez ale nie lubie o tym mowic bo jako prostytuyka mam byc silna.a tak naprawde to strasznie tesknie za soba sama i dzieckiem.za tym zeby moi rodzice mieli dobrze nawet jak ja z nimi tak nie mialam.docencie to ze sa ludzie naprawde potrzebujacy a nie maja warunkow takich jak wy zeby sie odbic. kazda osoba to aniol,facei tez bo nieraz placza mowiac jak zona ich zdradzila i zabrala wszystko podstepem i wiem ze to prawda bo widzialam niejedna taka sytuacje.kazdy jest czlowiekiem i kazdy ma uczucia tylko jest taki jeden problem ze nie kazdy wybacza.ja moze zawsze wybaczamale czsami pamietam i dlatego rozumiem innych.faceci to nie wrogowie.oni tak samo boja sie kobiet albo jeszcze bardziej.ale badzmy ludzmi i nie segregujmy sie na to kto ma gorzej a zastanowmy sie nad tym kto moze miec lepiej;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie przywileje? Kobieta nie ma żadnych przywilei. Wojna? To przecież faceci je wywołują. Gdybym nie posiadała macicy która ogranicza mnie do noszenia ciężkich rzeczy i słabszego kręgosłupa to na budowie mogę zapierdzielac. Produkcja.. No cóż pracuję na produkcji i to kobiety pracują wiem zakładzie ciężej. Facet w t zakładzie się obija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do oo85 2015.05.03 to bylo piekne :) niestety w wiekszosci kobieta to nadal jeszcze murzyn XXI wieku :( walczmy dalej o rownouprawnienie, szczegolnie te same place!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sexiplexi dziś Noooo,widzę że cię duma rozpiera za wykonywaną profesję:):):) myślisz że to sztuka być prosrytutką? to nie zawód to charakter.Znam kobiety które równuie ciężko pracują na swoje dzieci ,ale też szanują swoje ciało.Ty oczerniasz facetów ale pozwolisz z siebie takiemu robic pojemnik na jego spermę>????fuj ,przeceniasz się kobiecino i tylko widać to potrafisz robić .Nie jesteś własnością??? a po co masz być skoro za kasę mogą cię mieć wszyscy i nie możesz wybrzydzać jedyne co zamknąc oczy i wio:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze były gorsze wystarczy spojrzeć na historię. Sam Arystoteles uważał, że kobiety są na świecie tylko do rodzenia dzieci, a mężczyzna mężczyźnie może dać prawdziwą bliskość i przyjaźń, również tylko oni są w stanie coś robić, a kobieta ma robić za "niewolnice" służąca mężczyzn... Teraz to nadal się utrzymuje, patrząc nawet właśnie na zarobki kobiet, a mężczyzn. Tylko, że My Kobiety dajemy życie! Bez nas nic by nie było. Jestem kobietą, której udało się w życiu, ale gdybym była facetem wszystko to co mam osiągnęła bym o wiele szybciej. Także moje Kochane Panie musimy walczyć o swoje. Choć XXI wiek mamy i tak gorzej na ścieżce kariery bo faceci są i zapewne będą u władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiarra
My kobiety mamy w życiu lajcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalberg
O co się spieracie o kobiety nie da się przeskoczyć pewnych rzeczy to tak jak byś sobie nagle poźyczył żeby Ci cycki wyrosły nie da się tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o to kto jest na tym świecie ważniejszy to nie nam tu decydować bo był już ktoś kto ten problem rozwiązał ma na imię Bóg i kogo pierwszego stworzył chyba miał jakiś powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!! :D :D Bóg stworzył najpierw faceta, jesteśmy lepsi! Ahahaha nie dość, zę zabobonne to, to jeszcze jakie narcystyczne :D hahaha A największym osiągnięciem w życiu takiego facecika z tradycyjnym sposobem myślenia będzie postawienie domu, posadzenie drzewa i spłodzenie swojej podobizny :D Dziękuje za poprawę humoru. Na prawdę miło jest się tak uśmiać z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech mi nikt nie mówi że to religijna wersja, kurcze jak znam różne religie z żadnej na początku nie występuje kobieta a przecież tyle religii i ludzi nie mogą się mylić tak że drogie Panie kocham Was ale nie przeginajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to już za sobą. Ale i tak podejrzewam że obecnie nie było by dla mnie jakimś problemem. Inny problem mam. Nie wiem jak Was traktować, a niestety nie da się od Was uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyźby Ci głos odebrało Albo nie wiesz co napisać Ja bym natychmiast poszedł do szkoły żeby oddali pieniądze z naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to żeby kobiety wróciły tam gdzie tradycyjnie były wtłoczone od setek lat - do kuchni połączonej z pralnią i sypialnią . Aby nie miały praw wyborczych ( stąd się wzięło określenie równouprawnienie a nie czy baba może robić w kopalni w tunelu a chłop siedzieć na macierzyńskim ) . Wielu mężczyznom przeszkadza stan prawny kobiety w Polsce i stąd te głupawe dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta o tyle ma gorzej, że z racji macierzyństwa musi polegać na mężczyźnie. W krajach, gdzie kobiety mogą się same utrzymać, zaczynają same sobie radzić (stąd rosnąca liczba rozwodów, bo są w stanie same się utrzymać). Chociaż ciągle problem jest z dostępem do niektórych zawodów (dlaczego zawody z możliwością przejścia na wcześniejszą emeryturę są "męskie"?), wyższy stanowisk, no i zarobki. Ponieważ zaczęły pracować, zaczęły być traktowane podmiotowo, a nie przedmiotowo. Problem jest tam, gdzie kobiety nie mają praw. Nie są poważnie traktowane, bo nie są w stanie żyć bez mężczyzny. Są dodatkiem, bo jak się można liczyć z kimś kto jest uzależniony od drugiej osoby.Stąd panowie są tradycjonalistami, bo za darmo mają niewolnika. Pracowałam w różnych miejscach i nie widzę różnicy w pracy kobiet a mężczyzn. Wszystko zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_ga
Tak, to prawda. My Kobiety mamy zawsze pod górkę, podcina nam się skrzydła i rzuca kłody pod nogi. Mamy trudniej w życiu bo to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za wszystko a faceci chcą być tylko liderami. Mam wrażenie że zaczyna się "średniowiecze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze jest trudniejsze bo kobiety od mlodosci sa przyzwyczajane ze myslenie nie jest ich mocna strona. Co to za problem poszukac sobie spokojnego faceta z dobra praca ktory moze utrzymywac takiego przyglupiego pasozyta ale nawet to przerasta wspolczesne kobiety. Mam mase znajomych z dobra praca i sa singlami i tyle samo glupich dziewczyn co wola siedziec z jakims alkoholikiem rozwodnikiem lub plodzic bekarty. Tak kobiety maja trudniej w zyciu bo same je sobie utrudniaja. Jakbym ja mogl przebierac tak jak one w opcjach to teraz siedzialbym sobie w domu cale miesiace a kase przynosilaby druga osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faktycznie, tylko facet mógł tak pomyśleć, że pasożytowanie na kimś to wspaniała opcja na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja płodznie bekartow i robienie na jakiegos bezrobotnego alkoholika kryminaliste to szczyt marzen a naprawde spora czesc kobiet ma tylko takie ambicje. Zdrugiej strony siedziec w domu i spokojnie zyc no tragedia po co to komu lepiej tyrac jak glupia ale byc niezalezna. A po trzecie jaka p*****la trzeba byc by miec faceta co sam nie umie utrzymac rodziny to juz trzeba byc naprawde przyglupia idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ to prawda. Pracujemy zawodowo, rodzimy i wychowujemy dzieci, zajmujemy się domem. Mężczyźni to najczęściej poza pracą w tygodniu innych zajęć nie mają. Po samej pracy twierdzą, że są zmęczeni i po powrocie oczekują obiadku, kanapy i telewizora. Kobieta po pracy odbiera dzieci ze szkoły z którymi po nakarmieniu odrabia lekcje . W między czasie gotuje obiad, pierze, sprząta i prasuje. Po wykonaniu wszystkich zajęć wychodzi z dziećmi na spacer często przy okazji po zakupy. Wraca do domu kładzie dzieci do spania. Tylko samotny mężczyzna nie widzi ile ról ma w życiu kobieta i nie docenia naszej zaradności, samodzielności i pomysłowości. Życzę wszystkim kobietom takich mężczyzn, którzy nie tylko widzą ale i doceniają nasze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos Adama i Ewy znam dowcip, ze Bog najpierw stworzyl Adama, a pozniej przemyslal swoje bledy i stworzyl Ewe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że mają trudniej: po pierwsze wyniszczająca ciąża, choroby kobiece i znacznie większe ryzyko chorób np. hormonalnych. Po drugie znacznie trudniejszy start na rynku pracy bo ok. połowa zawodów już z definicji odpada (w przypadku mężczyzn odpada może z 10% potencjalnych zawodów). Po trzecie, wcale nie wystarczy być ładną i znaleźć sponsora z prostego powodu, że faceci są za biedni i ich na to nie stać (wolą pofapować do komputera). Ja nie twierdzę, że to jest wina patriarchatu i mężczyzn, bo nie jest. Ale nadal to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.03 Gdyby kobiety zarabiały mniej na takich smych stanowiskach co faceci to pracodawcom opłacało by sie bardziej zatrudnic kobiety i nie p*****l mi tych wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×