Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety zawsze twierdzą że mają w życiu trudniej to

Polecane posty

Gość gość
jestem dpiero na drugiej, trzeciej stronie, ale czemu dureń każe komukowiek nosić 25kg płytek na 6 pietro? kurwa sknera, sa wózki chociazby od tego, skąpy kretyn do potegi, pewnie płaci grosze i każe latac młodym z ciązarami - a oni tylko sobie niszcza zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to j****e darmozjady które niedług będa ciagane za wielbłądami i gwałcone , już nie moge sie doczekac jak będziemy je wszyscy n*******lac za to głupote co mają w głowach po mamusiach. Dziwki powinny z********ac w kamieniołomach a nie narzekac na wszystko po to tylko by było im lepiej, im jest lepiej ale do czasu, muslimy już idą Panie, a my nie pomożemy wam an i troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcą coś uzyskać, w rzeczywistosci mają bardzo lekko. Pisza ze zapieprzaja na 2 etaty to jestr smieszne ja moge zapieprzac na 4 etaty tylko chca malowac paznokcie byc fryzjerem pracowac w domu i zajmowac sie dzieckiem, to są własnie te ich 2 etaty . suki beda tak p******ic bo nie wiedza co to ciezka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodz dziecka i badz pospolita zona, pospolitego meza... Oszalejesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje na stacji benzynowej. Jestem ta szczesciara ktora ma jeden etat, jeden kredyt hipoteczny, jedno dziecko i jednego meza. Tylko ze musialam wrocic po pol roku urlopu macierzynskiego bo roczny duzo by nas kosztowal. Ja pracuje na 3 rozne zmiany w tygodniu. Moja corka ma 8 miesiecy i zabkuje... Co robie o 4 na kafe? Jestem w drugim pokoju z moim malenstwem zeby moj maz mogl sie wyspac. Nie wytykam mu tego, bo wiem ze pracuje ciezej ode mnie. Mezczyzni - czasem po prostu nas tez zrozumcie. Ja aktualnie jestem wykonczona i niewyspana i tak wkurzaja mnie Wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A... I do fryzjera ide raz w roku, skrocic wlosy. Na inne zabiegi mnie po prostu nie stac. A moze mam 26 lat i wpojone inne wartosci. Z calym szacunkiem panowie, ale... Niewrzucajcie mnie do jednego wora z dup...jami, ktore wymyslaja sobie powody zeby pokazac jak im ciezko. I jeszcze jedno, jak wg was my mozemy ciezko pracowac i po tym byc dalej usmiechniete i kwitnace to kazdemu z calego serca zycze boli porodowych chociaz raz w zyciu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety to wy nas zrozmucie ze z*****iamy wiele godzin w cieżkie fizycznej pracy a wy tylko narzekacie . my mam bardziej stresujace życie. Weźcie wy utrzymujcie mezów pokażcie ze tak umiecie bo my tak umiemy. W******ja nas wasze zj****e wymówki, tak na prawde po prostu jestescie nie zaradne jestescie przygotowane na ksiecia z bajki a tu niestety tak nie ma. wszystkie kłopoty są przez was. wiecie co by było gdyby kobiety pracowały i duzo zarabiały ? było by nam łatwiej, a wiecie co by było gdybysmy my mezczyzni uciekli do innego kraju ? Polsk by nie było kobiety tu by wymarły, ciągle my wszzystko my k***a komornicy do nas o alimenty sad też do nas , do nas bo po co do kobiej jak te pasożyty nie maja złamanego grosza. Znacie jakos kobiete co utrzymuje meża ? nie , bo kobieta nie jest od utrzymywania meża tylko narzekania, k***a po chuj nam te kobiety tylko rodzą i dają d**y a tak to do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wolsz miec łeb sciety przez talba, ? noge urwaną od bomby ? czy z********ac cieżko w pracy lub miec bóle porodowe. ja wole miec bóle porodowe. ?Zj****e jestescie kobiety, Zadajcie sobie pytanie, po co nams ą mezczyzni po co my jestesmy im potrzebne. co my dla nich robimy a co one dla nas. tylko prosze was bez wymówke prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkiToNajgorszedno
Nie piszcie z nimi Panowie one bede zawsze twierdzic że mają gorzej w rzeczywistosci mają bardzo lekko dlatego dłuęzj żyją, żeby jakas kobieta walczyła o brawa mezczyzn na tej ziemi było by fajnie, ale skad ciale dyskryminacja przez to bo one są nie za radne i im wsyzstko nie wychodzi, tomich kurwa proble,m. Alimenty też są dobre hahah to niszczy zwiazek, Panowie macie kase uciekajcie z Polski to nie trudne, tanie linnie lotnicze i już was tu nie ma, zostawcie te głupie kurwy które wam niszcza życie '' JEDNE ŻYCIE'' Niech sobie same radza, niedługo władza ich zmusi do roboty niewolniczej czyli takiej jako my prze z wiele lat odpierdalamy i zobacza co to znaczy ciezko, chore szmaty tłumacza o ciaży tak jak by to była jakas kara Boże grzmij. Ja mam za żone włoszke i bardzo sie z tego ciesz Polki jebać. Polki trzeba tak traktować jak Anglicy Włosi , muzułmanie i rosjanie. Bo co wam dała Polka ? co? wy tylko im dajecie a one nic , a nie dają miłosc za kase haha. Pozdrawiam wsciekłe kobiety i prosze odwiedzac psychiatrów i psychologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PolkiToNajgorszedno dziś Nie tylko miłość dała mi i zapalic papierosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CristianoRonaldo
Mi tylko kobiety dały dupy i jedna alimenty to własnie jest ich miłosc. Pamiętajcie Panowie one zeruja na każdym mężczyznie oby tak do emerutury po emeruturze mówia że mezxczyzni krócej żyja bo sie nie leczą, tak na prawde to dlatego bo zapierdalają. Mówcie wszedzie na swiecie że Polki to najgorsze kobiety i pasożytuja tylko. wam każdy uwierzy im nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CristianoRonaldo dziś Własnie te po emeryturze mówią prawde bo i tak nie mają nic do stracenia a te co jeszcze jej nie mają kłamia żeby cos uzyskac. Pogadaj ze swoją babcią lub obca kobieta na emeryturze to ci powie na czym tak naprawde zależy kobiecie i czy one mają tak ciezko w życiu, mi mówiły ze kobiety ciągle beda mówic z emają ciezko tylko po to żeby cos uzyskac ugrać tak naprawde on e nie maja ciezko a ci co w to wierza musza byc jacys zj****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaaaaaa
Niestety kobiiety takie jestescie wstyd mi za was dobrze ze ja wyszłam na prosto ale dzieki swojemu tacie. Pamietajcie prawdy nie da sie ukryc każdy wdz to co robicie wiec kłamsto jest na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są chore na głowe i upośledzone ale one twierdza ze są slne od mężczyzn haha ciekawe w czym, kobiety sa znane z tego że zawsze ale to zawsze kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze gadają ze mają trudniej a prawda jest inna mają najlżej mówią to cągle po to żeby mec jeszcze lżej żeby ktos je doceniał za to ze k***a nic nie robią d***** j****e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety bronią swojej racji bo im dobrze i tylko wmawiają że im źle, ale jak jakaś poszła na pewną strefę w pewnym Magazynie to wołała pomocy, jak facet poszedł nie wołał, doszło do wypadku to przyleciały z podziękowaniami że strefę zamknęli z powodu wypadku na facecie i nie muszą tam chodzić. Mówią że porodu byśmy nie przeżyli(btw: poród trwa 20 godzin załóżmy ma kobieta 8 dzieci czyli 160 godzin ból, to ponad 6 dni życia, a żyje załóżmy 90 lat pytanie to ile procent żyje w ogromnym bólu 10%, 5% a może nawet nie ma promila czasu ?), , one w większości przeżywają bo maja do tego organizmy stworzone, gdyby mój mózg przenieść do ciała kobiety i zostałby zaatakowany damskimi dawkami hormonów też by dał rade z porodem miesiączką i podniecała by go nawet śmietanka z męskiego przyrodzenia, bo by zbabiał. I też bym mówił facetom że ile się dziś narobiłem: u kosmetyczki pazury, fryzjerka, zakupy i to nic szczególnego nie kupiłam dla siebie za 40% Twojej wypłaty ale nóżki mnie tak bola że dziś chodźmy do restauracji. Wmówi facetowi że to co robiła kosztowało ją masę pracy, ale do koleżanki zachichocze i powie: głupek uwierzył że to praca a nie przyjemność - ale było fajnie musimy to powtórzyć. A w większości przypadków równouprawnienie się kończy gdy trzeba wnieść lodówkę po schodach na piąte piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×