Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam pytanie

Polecane posty

Gość gość
Znajdzie sie mniej uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.16 Nadstaw się to poczujesz mnie w podbrzuszu. Oj bym Cię chętnie wylizał na początek. Masz chociaż tam jakieś włoski :) to lubię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest króliczkiem? Może być rogatym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu ;) Miało być upartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nic nie przyniosła nam nasza rozmowa, i dalsza jest chyba bezcelowa a szkoda. ...cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Trochę włosków, a masz tak duży sprzęt żeby poczuć go w podbrzuszu. Pofantazjuj to podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat jest większy :) Ma żyły i szybko wstaje z miejsca. Lubię lizanko, a po nim wbijam się już w mokrą powoli i do końca. Nóżki na pagony :) ale to z tym tam ... ? Będziesz się wiła miła kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 2108
No to gdzie jest ta dziewczyna, która chciałaby popisać z 34 letnim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Taki duży sprzęt chętnie wpuszczę do swoje mokrej waginki. Ale minetka musi być namiętna i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz i masz kobieto ! Ja uwielbiam czuć na języku, wargach gdy ona zaczyna się rozwierać i robi się guziczek coraz twardszy, a potem drgawki za drgawkami rozkoszy. Niesamowicie podnieca mnie jęk który wydajesz, ale już nie panujesz nad sobą. Teraz już tylko czekasz na atak końcowy by poczuć strzał i gorący płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Nie tak szybko, postaraj się trochę, stosunek to nie piekarnia, musi trwać długo i być mocny. Wtedy będę jęczała i wiła się z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ale jak to pisać. Po słowie ? Napisz coś ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Jak wyobrażam sobie twojego olbrzyma w sobie, soki ciekną z mojej cipki. Może trochę w pozycji na pieska, tak jest najgłębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to moja z jednych ulubionych. Masz dużą pupcię i szerokie biodra ? Oj pałeczka już pulsuje :) Krew krąży z szybkością światła. Trzymam go oburącz by nie tak szybko wystrzelił, główka wystaje czerwona jak wulkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jeśli chcesz to napisz jula.kow@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Pupę i biodra mam średniej wielkości, nie jestem chuderlakiem, twój pulsujący penis mnie podnieca, wyobrażam sobie go w sobie i jest mi coraz bardziej gorąco, palce na mojej cipce wariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) fajnie ! Opisz jaką masz budowę. Kobieta musi mieć dużo ciała :) Popiszę tu jeszcze i może napiszę coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i uważam ze najseksowniejsza kobieta to jest ta, która wszystko robi dla swojej przyjemności a nie bo tak trzeba. Głębokie gardło jest przecież bolesne. A łódzki sam w sobie z zaangażowaniem jest najlepszy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja uwielbiam to robić i mój mężczyzna jest zachwycony, chociaż na początku miał opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Mam trochę ciałka, ale nie bez przesady, piersi 85C. Lubię nie tylko dawać przyjemność ale brać to co lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lubisz najbardziej brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja ! Ja też poddaję się każdemu przyjemnemu dotykowi :) Fajne ciałko, jak tak :) Ja 181/82 jeśli by Cię :) Lubię też pieścić stopy, a i od nich po sam czubek głowy. Jestem niedopieszczony i zawsze mam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego taki facet jak ja nie może usłyszeć tego od ciebie stojącej w drzwiach? Zrobiłbym wszystko by cię uzależnić od rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Co najbardziej lubię brać? Lubię minetkę taką, przy której moje ciało się wygina i długi mocny stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli delikatne pobieranie o koniuszkiem twojej cipki? O zmuszanie i wykręcania sutków jako dopełnienie? O rozchylanie językiem twoich warg? I o przyspieszanie pieszczot z upływem czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś tak piękna jak myślę to długo z Tobą by nie wyrobił :) Sądzę, że mój drągal by dał radę popchnąć do może i kilku Twoich uniesień :) Lubię go wkładać powoli byś czuła jak długo się musi przesuwać do końca :) No za wiele się nie rozwodzisz i niewiele Ci potrzeba. Z jakiej części PL jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×