Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że na Kukiza:P Daję mu zielone światło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie obchodzi że ćpał, śpiewał itp. obchodzi mnie że to człowiek dążący do zmian, silny, autentyczny, patriota, on może nadać dobry kierunek polskiej polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
Ja również na Kukiza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukiz, Braun i JKM, nie wiem na kogo z tych trzech kandytatów głosować....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukiz wejdzie do 2 tury i wygra z komorowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygra komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś NIE. Wszystko tlyko nie Komorowski x Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM się ostatnio skompromitował, broniąc tego kibola z Knurowa. Więc mój głos na Kukiza pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiku, możesz dać argumenty czemu liberałka(? dziwnie brzmi), ateistka,lewicowa w sensie światopoglądowym osoba powinna głosować na Kukiza? Poważnie o tym myślę, ale jednak czuję, że on nie jest z mojej bajki do końca. Podoba mi się, że podkreśla wolę narodu w takich sprawach jak związki partnerskie (czyli nie chce być sumieniem narodu), ale znajomość z np. panem Izdebskim to mnie w*****a zwyczajnie. Bo mam dość tych krzykaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w tej chwili jesteś niewolnikiem a nie wolnym człowiekiem. Tak jak PRL chciał ludzi zniewalać, tak samo dziś jest. Żeby cokolwiek zrobić, to o wszystko musisz mieć zgodę urzędnika, same zakazy i wydawanie pozwoleń a do tego mega podatki na utrzymanie tych urzędników, bo tak pasuje władzy, bo dzięki temu władza może cię trzymać za mordę a ty grzecznie będziesz chodzić na etat za psie pienądze, które ci z biedą wystarczą na utrzymanie, ale jak chcesz być na swoim i założyć firmę, to musisz dostać od tysiąca urzędników pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej, chcesz ściąć drzewo w swoim ogrodzie, które sama zasadziłaś a nie jest ono owocowe,to o zgodę musisz pytać urzędnika, chcesz postawić sobie blaszany garaż, który sama kupiłać, ale o zgodę na postawienie musisz pytać urzędnika. Dzieci są państwowe, bo to państwo decyduje o twoich dzieciach, jakie szczepionki,jaka edukacja itp,nawet bez pasów nie możesz jechać. To dowodzi tego, że jesteś niewolnikiem państwowym a nie wolnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I który z tych argumentów jest argumentem na rzecz Kukiza? Który odwołuje się do JEGO programu? Bo na razie to właściwie KAŻDY kandydat gada jak jest źle (prócz komorowskiego, w końcu on już urzęduje). Czy Ty głosujesz bo to modne, bo ktoś Ci powiedział, że on jest fajny? x Sory, ale oczekuję, że wyborca zna program kandydata i jest w stanie odwoływać się do konkretów. Bo "Jest źle, trzeba to zmienić" to sztandarowe hasło wszelkich wyborów. Skoro rozważam głos na niego nie potrzebuje powtarzać oczywistości - szukam realnych powodów da których głos na niego nie miałby być głosem zmarnowanym (jak do tej pory to się działo, Palikot też miał zmieniać system).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zamierzam się ruszyć w końcu i iść na wybory pierwszy aż od kilku lat ale boje się że wybory i tak wygra PO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz nie ma takiego wyklarowanego programu jak pozostali :) zagłosuje na niego, bo trzeba szukać aż w końcu ktoś coś zrobi. Łatwo nie będzie. Co do przedmowcy, który wspominał o zakazach/zezwoleniach w wolnym kraju, to znam to skads. Ostatnio widziałam program Cejrowskiego i mówił podobnie. "Co za wolność, demokracja gdy ktoś mi daje na coś zgodę i w każdej chwili ją cofnąć" :D Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fiku, możesz dać argumenty czemu liberałka(? dziwnie brzmi), ateistka,lewicowa w sensie światopoglądowym osoba powinna głosować na Kukiza? " No cóż, jak ktoś już napisał Kukiz nie ma szczegółowego programu, w sumie to i po co, byłby to przerost formy nad treścią. On chce wskazać kierunek, kierunek ku zmianom, ku zmianom personalnym w polityce i ku zmianie jakości polskiej polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr JKM pokazał prawdziwe oblicze, wbija sojusznikowi nóż w plecy i jeszcze mówi, tu cytuję: "Może i powinienem Go o tym uprzedzić przed programem - ale twierdził, że jest u kresu sił i bałem się, że może to spowodować, że źle wypadnie w debacie TVP. Nie musiałem tego uzgadniać – bo to moja jednostronna deklaracja, bardzo korzystna dla Pana Pawła. " Zaatakował go podczas debaty, złożył absurdalną propozycję (sam Kukiz skomentował to tak, że On zrezygnuje jak JKM będzie królem Polski, co było trafną ripostą). Widać że JKM poczuł sie zawiedziony, bo liczył że to on będzie miał takie poparcie a tym czasem sojusznik, który miał mu nakręcać wyborców przerósł go i zostawił w tyle. Żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AYA RL to hity disco pollo
bo tutaj jest jak jest po prostu jest celebrytą i tyle V RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałem że Komorowski już "wygrał" wybory,a pkw jeszcze się zastanawia czy to ma być pierwsza tura czy druga, co będzie lepiej wyglądać a w niedzielę będzie farsa bo "wynik" wyborów już jest postanowiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku cygani
głos twój na kukiza daje procenty z listy komorowskiemu - matematyka. kukiz sam mówił że otrzymał drugą szansę. nie głosujcie bo dają wam wroga - myslacego po swojemu - tego ktorego wam wskaze taki kukiz k***a smieci nie wyrzuciles. i tak chodzi o to ze mysla za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzcie swoje dlugopisy, bo sa tez takie, ktore po jakims czasie znikaja i wynik jest niewazny ... Ja ide zaglosowac na Kukiza ! Fajny facet, patriota, bezpartyjny, dobra maz i ojciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz jest przeciwny aborcji i dlatego bym go skreślila. Wam jest potrzebny prezydent który zakończy te zacofanie w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku cygani - nie rozumiem "Kukiz jest przeciwny aborcji i dlatego bym go skreślila. Wam jest potrzebny prezydent który zakończy te zacofanie w Polsce ." Akurat jego poglądów na aborcję nie znam, więc nei skomentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze,że jest przeciwny poza tym aborcja to nie jest najwiekszy problem Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak pisałam, jestem lewaczką, ale poczytaj Kukiza - on chce by głos ludu decydował. Jego zdanie na temat wielu rzeczy nie jest zbieżne z moim - jednak on nie chce go narzucać. Fajną wypowiedź znalazłam: Po debacie zrozumiałem że mało kto rozumie do czego one prowadzą. Korwin niby taki oświecony i logiczny a tez nie rozumie. smile Obecnie mamy sytuację w której każda partia przemawia głosem swojego szefa. Czyli tak naprawdę nie mamy parlamentu tylko grupy ludzi popierające to co wymyśli ich szef. Więc w zasadzie taniej by było pozostawić w sejmie tylko szefów partii i każdemu dac tyle głosów ile zostało przyznane po wyborach. Po co nam 460 ludzi którzy głosują tak jak trzech czy 5 szefów im każe. Nie trzeba by było zmuszac ludzi do głosowania zgodnie z dyscyplina partyjną. Dygresja - dyscyplina partyjna tak jakoś uważana za normalnośc jest w istocie przejawem maksymalnego totalitaryzmu. Dziwię się że w krajach demokratycznych nie każe się za takie pomysły i przechodzi na tym do porządku dziennego bo to jest dokładne przeciwieństwo demokracji - koniec dygresji. W przypadku JOW jak uczy doświadczenie prędzej czy później małe partie giną i zostają dwie lub kilka największych. A niech będzie że zostanie jedna - tylko że to zaden problem. Ponieważ ludzie są wybrani przez swoich wyborców nie musza się obawiac swojego szefa partii i mogą głosowac tak jak im się podoba a nie tak jak kaze im szef. Trudniej ich zmusić do dyscypliny partyjnej skoro to nie szef im daje miejsce w sejmie a daje je wyborca. W efekcie nawet jeśli w sejmie będzie jedna partia to będzie tam więcej demokracji niż w obecnym systemie przy 10 partiach, bo dziś 10 partii to 10 ludzi w sejmie. Przy JOW jedna partia to kilkuset ludzi w sejmie którzy pracują nad kompromisem choćby tylko w szeregach swojej partii. Co ciekawe źle wypadający w TV Kukiz to rozumie a do innych to nie bardzo dociera. No i tak jak doświadczenie uczy że JOW-y prowadza do marginalizacji małych partii co wszyscy z chęcią podkreślają . NiIe martwmy się jednak o partie, wazniejsze jest co się dzieje z danym krajem a doświadczenie uczy że marginalizowane są kraje w których nie ma JOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za cytat, przeczytajcie, bo warto. To pokazuje o co walczy Kukiz, pokazuje jaką widzi alternatywę, to konkrety i rzeczowe argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ośmieszajcie się lepiej.Alkoholik i ćpun na prezydenta?😡 Niby teraz nie pije, ciekawe jak długo? Sam jego wygląd mówi kim był i jest.Nikt przyzwoity na niego nie bedzie głosował.Tylko plebs! Swój, swojego pozna, nieprawdaż?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajca kukiza
joby to klucz poza kontrolą do ustawiania władzy. jak w ameryce ten kto ma kasę lub ma z nią związek jest popierany przez establishment a INNYCH KANDYDATÓW NULA. jajco a nie naród. jak już powinny być zniesione progi wyborcze. a co do wodzostwa znasz poglądy osoby na którą nie głosujesz a zostaje twoim reprezentantem bo ma mandat od innego wyborcy? dyscyplina partyjna to porządkuje. chcesz miec liberum veto to miej poparcie idioto. jajco a nie władza narodu polskiego. jajco a nie umowa społeczna. jajco a nie demokracja. kukiz jest dowodem jajca bo robi karierę w tv na czasie ktory ma za zebranie 100 tys podpisów. ile to promili obywateli? pojde na wybory jak na liscie wyborczej nie bedzie cwaniaczkow mowiacych mi ze moge tyle co oni. DB Tanajno wiecie o co chodzi? o sad skorupkowy i ostracyzm. dowodem jest JOB i zdrada idealow jak przyjdzie druga tura. bedzie IV RP idioci. i o to chodzi dlatego pojawily sie jajca kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×