Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Gość gość
Korwin sam mówił na debacie ze najchętniej by się wycofał z wyborów i oddał swoje głosy panu Kukizowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajco panienki kukiza
i jak zaglosujesz w 2 turze? antysystemowo czyli na dude. tylko przypomnij sobie czy masz za po i komorowskiego ICH? ty od pana kukiza masz refleksy 4 rp i ich po ONI to komorowski i po po ruskich mistrzach z kgb putina. skad to sie wzielo? od lecha kaczki i robienia sobie jaj z opozycji. jestes antysystemowy debilu? wiesz co to znaczy antysystemowy? niech kukiz wypowie sie w zwiazku z tym okresleniem. pan kukiz dobre, od k***ina jeszcze lepsze. zastanow sie dlaczego male partie ktore nie przekrocza progu jak jajcarz kukiz robia bonusy tym na ktorych nikt nie glosuje. pomysl ze jest komor duda i np borowski? nie ma manipulacji w 2 turze bo musza czyms przekonac wyborcow. a tak k***in poprze kukiz poprze i panienka gosc robi krzyżyk w kwadraciku. kogo poprze kukiz w 2 turze? jestes pisiorem ty od pana czy masz wermahtowskiego ziecia ruskiego spod smolenska? proste pytanie do fiku miku czy jako wyksztalciuch zaglosuje na dude czy na chrumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukiz? Owszem postulat JOW jest słuszny, ale co poza tym? Nie wyobrażam go sobie jako prezydenta przez 5 lat. Prezydenta, który reprezentuje kraj na zewnątrz. Facet nie ma ogłady, ma problemy z wyrażaniem własnych myśli, nie potrafi się płynnie wysłowić nawet po polsku. Do zmiany ordynacji wyborczej potrzebny jest nie prezydent, tylko zmiana konstytucji, czyli 2/3 głosów w sejmie. 66% posłów musiałoby zagłosować za oderwaniem większości z nich od koryta. Możliwe? Bo prezydent Kukiz poprosi? Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jeśli nie Kukiz? ja zawsze głosuję na tych, którzy mają najlepszy program gospodarczy. To proste, im bogatszy kraj, tym lepiej się żyje jego obywatelom. Rozdawnictwo jest niewskazane, dopóki mamy długi. Jak będzie nadwyżka budżetowa, to można obniżać wiek emerytalny, dawać zasiłki, becikowe itp. . Głosuję zatem na Palikota. Zerwanie konkordatu i wyprowadzenie religii ze szkół to kilka ładnych miliardów w kasie państwa. Ja w podstawówce chodziłem na religię do przykościelnej salki i nikomu to nie przeszkadzało . Teraz trzeba płacić pensje tysiącom księży i katechetek. Z jakiej paki? Skoro chcemy wolności to niech będzie dla wszystkich. Nikt nie zabrania wierzyć w takiego Boga jak kto chce, lub w żadnego, ale dlaczego państwo ma za to płacić i za swoje pieniądze indoktrynować dzieci na wyznawców jednej religii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gdybym miała zagłosować na Palikota wolę nie iść na wybory. Ten człowiek już pokazał co potrafi w rządzie miał też już swoje pięć minut. Zero poparcia dla niego. Jeżeli zagłosuję to na dobrego prawnika lub dobrego biznesmena. Dobry biznesmen umie rządzić swoją firmą to będzie umiał zarządzać krajem. Na dobrego prawnika zagłosuję dlatego,że nasze prawo należy utworzyć od nowa, stare do lamusa. Mam czterech kandydatów i wcale nie z górnej półki przereklamowanych w tv. Dam szansę młodemu człowiekowi. Wybiorę osobę narodowości polskiej nie powiązaną z układami innych narodowości. Osobę, której zależy na dobrej więzi z sąsiadami Polski. Osobę bezpartyjną, która nie ma zobowiązań w stosunku do kolesi partyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany ludzie tylko nie Kukiz czy Korwin tych dwóch nie nadają się na prezydenta, tu trzeba mieć w miare normalne poglądy i wygląd a oni co reprezentują sobą, jeden alkoholik i ćpun a drugi zidiociały starzec, dodajcie do tego Palikota, durnia. Najgorsza trójka na to stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie wypowiedzi Kukiza - co mówi o zostaniu prezydentem i kandydowaniu. W ogóle mam wrażenie, że go nie słuchacie, p*********e coś tam "Kukiz nie nadaje się na prezydenta" a w ogóle nie rozumiecie o co mu chodzi. On powiedział dlaczego kandyduje. I bynajmniej nie dlatego, że zależy mu na stołku prezydenckim. x Kukiz także nie mówi, że da nam lepszą przyszłość. Owszem, ma konkretne podejście do pewnych spraw, ale nie to jest jego celem - on chce DAĆ NAM możliwosć byśmy SAMI o lepszą przyszłosć mogli się starać (poprzez wybory). x I nie zauważyłam by miał problem z wyrażaniem się, owszem może i na debacie mu nie poszło, ale każdy wywiad jaki oglądałam był na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie partii może nie być w ogóle w kraju. Zbędny wydatek. Wystarczy dobry rząd. To co proponuje Kukiz w zmianie partii dla mnie jest mało ważne. Istotne jest prawo i dobre zarządzanie. Czym więcej rządzących większy chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To co proponuje Kukiz w zmianie partii dla mnie jest mało ważne. Istotne jest prawo i dobre zarządzanie. Czym więcej rządzących większy chaos. " A co Kukiz wg Ciebie proponuje? :D No właśnie - on proponuje ułatwienie wybieranie DOBRYCH LUDZI DO RZĄDZENIA (obojętnie z jakiego szyldu - może być i pis, może być i po - ale Ci ludzie mają mieć zaplecze SWOICH WYBORCÓW a nie Tuska czy Kaczyńskiego czy pomniejszych stajni). x Jak chcecie wprowadzić DOBRE PRAWO? Skoro sejm głosuje jak im lider powie? A posłowie będą tak głosować BO SIE BOJĄ - bo to nie wyborca daje im mandat a partia. Jak poseł będzie miał silne zaplecze w okręgu to może c***a pokazać i głosować jak chce - bo jego wyborcy sprawdzą go i wybiorą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA z pomarańczy
ruchajmy się fikuśna w dupę i zostań mą dziwką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogoś wyżej, pisałam już wielokrotnie, ze dla mnie najgorszym wyborem jest Komorowski. Gdybym musiała wybierać między Komorowskim a Dudą nie mam żadnych wątpliwości, na kogo bym zagłosowała (na Dudę). Natomiast mam szerszy wybór i najlepszym wyborem jest Kukiz. xyxyxyyxyxy Niebieski, bez wątpienia Kukiz nie jest najbardziej elokwentnym z kandydatów, najbardziej doświadczonym, obytym ... ale nie o to chodzi. On jest kandydatem, który ma być impulsem do zmian, impulsem by ludzie zrozumieli że wybór pomiędzy PO i PIS to nie jedyny wybór. Że czas na nowe wybory, nowe idee i zmiany w państwie. Co do nauki religii w szkole to masz absolutną rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***********************kukiz.org**************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Kukiza a Duda to dwa inne światy. Wg mnie obrazą dla Kukiza jest głosowanie na Dudę. Zobacz co Andrzejek z drugim Dudą podpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie obrazą jest nie głosować wcale. Gdyby Kukiz nie wygrał, to głosowałabym w drugiej turze na przeciwnika Komorowskiego, Duda nie jest idealny ale w tym zestawieniu jest zwyczajnie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś Irytujesz mnie! JOW-y czyli w zasadzie jedyny postulat Kukiza nie zadziałał w UK! Wybiorę Korwina słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×