Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałam glosowac na kukiza, ale po obejrzeniu ostatniej debaty

Polecane posty

Gość padłam ze smiechu
darujmy już sobie dyskusję na temat tego czy BK ma być reprezantytwny czy reprezentacyjny. Nie ma o czym dyskutować, bo ani jedno ani drugie sięjego nie ima. Co się stało za jego rządów? Coś dobrego czy tylko durna prowizorka? Aferę podsłuchową, która moim zdaniem była idealna do obalenia rządów po wyciszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam ze smiechu
No, ale przecież pan Tusk maczał w tym paluszki więc jak mogła być inaczej?:O To nic, że się z was śmiał, że za benzyne będziecie płacić po 8zł- ot taki dowcipniś z niego;) To nic, że napadnięto na redakcję, która nic nie zawiniła i chciała ludziom pkazać kto rządzi ich krajem. Ach! to naprawdę nic, nic się nie stało, Donald się uśmiechnął i słońce zaświeciło, a ludzie zapomnieli:O To nic, że podatek zwiększyli, który mieli zmniejszyć. A co tam! Polaków stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam ze smiechu
No, ale przecież pan Tusk maczał w tym paluszki więc jak mogła być inaczej?:O To nic, że się z was śmiał, że za benzyne będziecie płacić po 8zł- ot taki dowcipniś z niego;) To nic, że napadnięto na redakcję, która nic nie zawiniła i chciała ludziom pkazać kto rządzi ich krajem. Ach! to naprawdę nic, nic się nie stało, Donald się uśmiechnął i słońce zaświeciło, a ludzie zapomnieli:O To nic, że podatek zwiększyli, który mieli zmniejszyć. A co tam! Polaków stać:) wszak zarabiają oszałamiającą europejską pensję 300 euro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam ze smiechu
To nic, że Donald uciekł, bo chyba się bał, że taczki się zbliżają. Zostawił nam BK. Nikt go nie tknie, bo to żadna władza, ot zwykła lalka, którą teraz Ewka rządzi. Głosujmy na niego, bo potrzebujemy niższych pensjii, a większych dla posłów i rządu. Im się należy, nam nie. P.S przepraszam że na raty, ale kafeteria dłuższy wpis uznaje znowu za spam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padlam ze smiechu >>> czytasz w moich myslach! ta paniusia co pisala, ze ma db wyksztalcenie i prace - super, tylko pogratulowac. ale w cywilizowanych krajach dobrze zyja nie tylko db wyksztalceni, tylko kazdy, kto pracuje. i to jest istota rzeczy. w Polsce trzeba byc jakas elita, zeby przyzwoicie zarabiac. a na zachodzie mozesz zarabiac najnizsza w warzywniaku i zyjesz godnie. W Polsce gdzie realna placa to 1500 musisz brac kredyt na 30 lat 200 k zeby sobie kupic jakas klite, ktora kiedys ktos kupil za bezcen ze spoldzielni :O oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja uważam że każdy powinien zarabiać tyle by może godnie żyć ale ten który poświęcił sie nauce nie może być opłacany na równi z tym który rzucał na szkołe kamieniami.Najprościej napisać że wszyscy mamy żołądki jednakowe:) zgadzam się ale głowy inne.A najwięcej krzyczą ci którzy ze szkołą mieli na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ten który poświęcił się nauce" czyli kto? Absolwent medycyny czy folozofii? Absolwent prawa czy wychowania fizycznego? Doktor ekonomii czy magister politologii? Nie zapominaj w jakich czasach i w jakim świecie żyjesz - ano w takim, w którym największy imbecyl robi maturę, a niemniejszy od niego uzyskuje dyplom mgr na państwowej uczelni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ja uważam że każdy powinien zarabiać tyle by może godnie żyć ale ten który poświęcił sie nauce nie może być opłacany na równi z tym który rzucał na szkołe kamieniami.Najprościej napisać że wszyscy mamy żołądki jednakoweusmiech.gif zgadzam się ale głowy inne.A najwięcej krzyczą ci którzy ze szkołą mieli na bakier XX Nie do końca się z Tobą zgodzę. Uważam, że każdy kto pracuje powinien być godnie wynagradzany, niezależnie od wykonywanej pracy. Wiadomo, że lekarz czy prawnik zarabiać będzie więcej niż pani z warzywniaka. Ale czemu ta pani z warzywniaka ma zarabiać grosze ledwo wystarczające na utrzymanie rodziny? W tym jest właśnie problem, że państwo zezwala na umowy śmieciowe nie dające żadnego zabezpieczenia pracownikom. A niby czemu ktoś kto pracuje na kasie w biedronce, czy sprząta ulice nie ma mieć zapewnionej godnych warunków pracy i płacy? Sama mam to szczęście, że pracuję na stałą umowę, pracę mam nie najgorzej płatną. Ale jak widzę, że połowa pracowników u mnie w firmie jest zatrudniona przez firmy zewnętrzne na gównia*ych śmieciówkach, to mnie szlag trafia. Jak taki pracownik ma założyć rodzinę, odłożyć jakieś pieniądze, nie mówiąc już o kupnie mieszkania, czy uzyskaniu kredytu na niego? Praca jest, ale tymczasowa. Każdy kto ma trochę oleju w głowie kombinuje jak stamtąd uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wtedy kiedy ja zaczynałam studia to była selekcja ludzi którzy na startowali.Były egzaminy wstępne i trzeba było okazać się wiedzą. Pózniej nauka i godziny spędzaone w bibliotece uczelnianej.Tutaj się z Tobą zgodze że dzisiaj największy tuman ma szanse na maturę i Politechnikę z ocenami dostatecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piesesz? czy ktoś ci odmawia pieniędzy, wypłaty? niech Ci na zdrowie pójdzie! ale nie tylko tobie się "należy". nalezy się każdemu kto uczciwie pracuje, aby żył godnie, ie musiał sie bać, ze mue nie wystarczy aby przeżyć, nie mógł sobie na nic dosłownie pozwolić, wszystko najtańsze, najgorsze, tylko praca-dom, co to za życie? tak zyje wielu w Polsce. Ale tutaj większośc to bogaczki po kilkanaście tysiećy razem z mężem zarabiają to pewnie im wszystko jedno. W innym kraju to ludzie już dawno by na ulice wyszli, ale wielu Polaków to jak szarańcza, w każdych warunkach przeżyje, tu coś ukradnie oszuka i "przecież da się!" nie mówię, ze wszyscy, ale na Boga, mamy wszyscy być lekarzami, informatykami, biznesmenami i urzędnikami? Tak się nie da, nie wszyscy są super bystrzy, cwania i nieprzeciętnie inteligentni, zresztą mój ojciec pracuje w państwowej firmie, ma wykształcenie a zarabia po prawie 40 latach 2100 zł, kiedyś jeszcze więcej było (choćby za tego nieszczęśnego PiSu) ale teraz już coraz mniej a pracy nie zmieni i jeszcze mu wiek wydłużyli do 67 hooje... przecież to jest parodia kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Grzegorz Braun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji rocznicy chrztu Polski uprasza się interlokutorów o wzajemną, chrześcijańską miłość i nieubliżanie sobie w dyskusji :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teeee,laluniu,uważaj bo ci żyłka w dooopie pęknie ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz Braun wyjaśnia w rozmowie z joginem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a mój tato ma 65l. i po 45 latach pracy - ma swój mały zakład (zatrudniony tylko on i mój brat) dostanie może 1300zł emerytury i jeszcze musi 2 lata tyrac. Klnie na czym świat stoi na PO. Jeszcze 15 lat temu miał nadzieję, że od 60-tki będzie na emerytirze. Nie łudźmy się, że inny prezydent nagle odmieni PL na "dolinę krzemową" mlekiem i miodem płynącą. Zbyt dużo wielu nabroiło by jeden był w stanie to naprawić. Rząd trzeba zmienić, co do jednej gnidy. To od niego tak wiele zależy, a nie od prezydenta. Prezydent może jedynie wetować i co, będzie wszystko wetować a rząd i tak ten sam i guzik zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci broni wyjsc na ulice i krzyczeć? krzycz to może i ja coś na tym skorzystam.Krzyczec nie moge bo mam chorą tarczycę,szkoda bo bym pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby odprowadzał składki do ZUS-u od dochodów to miałby trzy razy taką. Stare jak świat zachowania.Wszyscy starsi aktorzy czy piosenkarki o tym piszą,tylko jak zarabiały to nie pamiętały że ich emerytura czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom żyło by się lżej gdyby Panstwo nie dotowało kleru,wiecie ile tam kasy idzie rocznie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś od dochodu powiadasz - owszem jak ktoś sporo zarabia, a mój tato często ledwo uzbierał 1000zł na dziadowski ZUS. wiele razy musiałam mu pożyczać bo mu brakowało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz że na zus pożyczałaś,to za co żyli rodzice skoro nie było na zus,były dochody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że sam Prezydent nic nie zmieni, nikt chyba w to nie wierzy, ale to będzie jakiś impuls, że nie dajemy przyzwolenia PO, nie zgadzamy się na to co jest, dlatego trzeba głosować na nie-Komorowskiego, bo Po czuje się zbyt pewnie a w wyborach na jesień, które są już niedługo trzeba głosować na nie-PO, najlepiej na nową prawicę. Trzeba powoli zmieniać skład i przede wszystkim zlikwidować tego nieroba z urzędu prezydenta, to wstyd żeby mieć taką parę prezydencką ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fryzjerem jest już jak tak drążysz, zarobki zależały od ilości klientów, zatem codziennie miał jakies pieniądze na życie, ale dochodzą podatki, czynsz i na końcu opłacał ZUS, co nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja coś dodam od siebie.Moja siostrzenica ma zakład fryzjerski,pracuje sama gdyż pracownica ją okradała. Wiesz jak się jej powodzi,nie uwierzysz.Wcale nie ma tak zle,sama mowi ze jej sie powodzi i oby tak dalej,jesli tylko od 9-tej-17-tej siedzi w zakładzie.Klientki umawia na godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie porównuj fryzjerki damskiej do f.męskiego! ona za strzyżenie weźmie 50-60zł a mój tato 12-15zł. Jest różnica?! O cenach farbowania damskiego nie wspomne i 250zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO Jezu po co ta dyskusja??? Tych co ich karmi władza pójda na Komora A pozostali na dudę i kukiza przy czy ci co na dudę są ograniczeni umysłowo a ci co na kukiza są elitarną mniejszością intelektualną. Wyborcy kukiza to odpad społeczny który można porównać do stojących przy paśniku baranów BEEE BEEEE BEEEE BEEEE BEEEE ha ha ha ha ha a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie ale państwa pl juz nie ma! To co jest, polega na tym, że, jedni płaca podatki z których utrzymuje się min. wyborców obecnej władzy- to jest właśnie ten H/U/J D/U/P/A I kamieni kupa! Głosujcie na komory , dudy i ogóry a będziecie wkrótce nosić ręce do góry bo moi drodzy po 2020 roku będziecie pod ścisłą kontrola służb wojskowych-to sobie wynotujcie w kalendarzykach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×