Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiecie kim jest gość który robi tu burdel

Polecane posty

Gość gość
To sama dark.Mix głupoty i kreatywności.O nicku piszę,bo może to był tylko słaby pomysł na siebie w sieci i to poczciwa kobieta jest.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza znaczenie? Bo dość jest już wyzywania, obrażania, poniżania. W nosie mam kółeczka i klepania. Forum zniszczyli NIEBIESCY wylogowani i świetnie o tym Wiesz, więc jak chcesz umywaj rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza sobie w dupę strzeliła,ale lubię ją za determinację.Tak trzymaj,powiem za koleżankami.:-DŚmiechu nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi,a ty jak dark myślisz,że ktokolwiek się z twoim zaręczaniem liczy???:-D Dystansu uczycie jak zwykle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a ja uważam że pora iść coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum erotyczne gdzie zero erotyki, a stali bywalcy siedzą tylko na tematach o plotkach. A Pewna ma rację. I ma swój temat. Tak trzymać. Reszta bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby każdy pisze, że ma w d***e. Ale tłumaczeń nigdy dość, bycia tutaj również. . Forum byłoby o wiele lepsze, no ale sami na to pozwalacie, baaaa klepiąc się po plecach lub milcząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna ta kobieta pogrążać dawkowanie informacji o sobie :-o :( Przeczytajcie sami swoje wpisy, ile w nich gniewu i nienawiści. Jakieś gry psychologiczne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza, lubisz forum, więc i niektóre osoby stąd. Tak? Czyli nie masz tak do końca w d***e tego forum i losów bo jakbyś miała, to nie bralabys udzialu w tym temacie, tylko ominęłabyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście popieprzeni, zeżrecie się tutaj tylko w imię czego? W imię forum erotycznego zgnoję ci nicka? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryfka Goldman pisze jeszcze na forum ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imię czego? W imię zwykłej, kulturalnej rozmowy. Napisałam kogo podejrzewam i tyle w związku z tym. Jak grać to w otwarte karty a nie jeb/ac się wzajemnie spod pomarańczy.Bo to do niczego nie doprowadzi. No. A teraz pokażcie na co was stać w imie hejtu w moją stronę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie pisze już, podobno odłączyli Jej internet bo wypisywała różne nieprzychylne komentarze na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nie wiem czy nie poszła za to siedzieć przypadkiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież macie Arkę Pewaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dodam że chyba wychodzi zawsze po 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
na koniec jeszcze dodam że Ryfka siedzi na kasie w Biedrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ryfka to kusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wszyscy tam jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski A co tej kobiecie się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli Kusza piertolenie pitu pitu bo gufno wiesz ale musisz cos napisac zeby zwrocic na siebie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu podchwytliwe? Pytam się co jej się takiego strasznego stało, że jest tak wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jak palnac ze kogos podejrzewa i dodac wiem ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście widzieli Ryfke to powiedzcie jej ze dziękuję za radę , przydała się. Zawsze dobrze posłuchać kogoś doświadczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam o tym temacie, dobrze że już wiem.xpewnaa jestem wczoraj W sumie i tak mi wszystko jedno. Mid Eve i Nowego. Zdradzają ich szczegoliki. Nowy "kobietą" a Mid, no mnie akuratnie sympatią nie darzyxPewna, ja Cię nie lubię? Ja Cię nie zauważam (i chyba wzajemnie). To pewna (nomen omen :P ) różnica. Jestem totalnie zaskoczona tym postem. W życiu nie napisałam nic o Tobie, ani prawie nic do Ciebie. Twój styl rozmowy z mężczyznami nie jest moim stylem, to wszystko. Bądź łaskawa odstosunkować się ze swoimi wyssanymi z palca podejrzeniami. Z góry dziękuję. Kusza, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście jaśnie pani. Już milcze. Napisałam co myślałam, i więcej do tematu nie wracam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę Ci wdzięczna, jak nie powrócisz i jeśli nie zobaczę żadnego Twojego hejtu z gościa. Również dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zniżam się tak nisko aby z gościa hejtowac. Co myślę piszę zalogowana i Tobie również polecam. Bywaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×