Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiecie kim jest gość który robi tu burdel

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z Tobą gościu. Mendy się co kilka tygodni nudzą i teraz jest czas na KKK. Niech Olka się weźmie i odpisze i niech sobie dzieci pójdą na priw, bo żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko ? A co ja z Tobą brudzia piłam ? Nie przypominam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna ty sie ciesz ze o tobie tematow nie zakladaja jak o twoim osobistym Kojocie:) hejcik na ciebie to bulka z maslem w porownaniu z tym co robia jemu:( i to dlatego ze tak wasze grono wzajemnej adoracji broni i zabiera troli na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest chamstwo. Niewyobrażalne po prostu. :O Nie ma mnie tygodnie. Jeden post z gościa i od razu mnie ktoś wyniuchał. Powiedz mi gościa, jak ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xMa rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam kto to jest kojot ? :O Ech. Wypadłam z obiegu jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ja zrobię? Szkoda mi Kojota,.ale co mam? Oddać się w ofierze aby przestali? To nic nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niestała tak stawia kropki i przecinki. Każde dziecko to wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zwrócił się po pomoc do Strusia Pędziwiatera, on zawsze wychodzi z opresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ? A ten kojot, to potrzebuje specjalnego wsparcia ? I gdzie go można poczytać ? Poważnie pytam. Nie czytam nic, jak zawsze :) Pewna ? Nie drrrramatyzuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde no, jak stawiam ? :) Jak ? Jak Ty to wiesz ? To nieprawdopodobne. To niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde no...jak to opisać? Przecinki i kropki w zupełnie niespodziewanych miejscach ;-) Jak się ma sprawne oczy to się widzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo to jest pewnaaa pomawiająca innych. oczywiście przeprosi jak już namiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko, przed chwilką rozmawiałaś o kropkach i przecinkach z kimś innym. A ja się pożegnałam mówiąc dobranoc. idę spać, pozdrawiam Kayah&Bregowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodnym okiem
No cóż.Najwidoczniej nie jestem w teamacie bo nic nie wiem o kojocie.Z psowatych kojarzę tylko Wilka.Bajzel robi ktoś z niebieskich,zazdrosny o popularność,czy konkretne nicki.Żaden /zwykły/pomarańcz.Nu.Nu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnej :) Mam nadzieję, że nie masz żalu, ale zdania nie zmienię. Nie miałaś racji co do tego, kto kogo i dlaczego :) Buziak i spokojnej nocy :) A co tam. Zagram https://youtu.be/pLr9ZWc4gy0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna, nie załuj Kojote:) facet ma straszny dystans do wszystkiego i nosi ze sobą ogromne pokłady pozytywnej energii:) widać na odległość że cieszy się wszystkim a bardzo rozmowami z tobą, z wami dzisiaj uszczęśliwiła go zwykła zupa:) nie dziwi mnie to co Kokej do niego napisał że to forume potrzebuje takich ludzi jak on bo taka jest prawda mimo hejtu kkk Pewna ty udajesz czy się bronisz?:) czy to poprawna polityczność:) ciagnie was do siebie jak cholera:) to jest tak widoczne a wy się czaicie jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropki i przecinki w nieodpowiednich miejscach ? Pffff teraz strzelę foach ;) :D hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ dopiero teraz przeczytałam całość na spokojnie, to jeszcze zostawię 🌻 dla Gromi, Cizi, Kuszy i gość wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tylko na jednym temacie od poczatku u pewnej na punkcie G, raz napisal u kokeja na story co wywolalo fale domyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :) jak się ogarnę to zajrzę, no chyba, że nie zajrzę :O Ze mną to nigdy nic nie wiadomo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz w życiu współczułam facetowi kaca dzisiaj:) ale Kojocik taki był dzisiaj bezbronny i uroczy:) cierpiał i pisał:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zajrzę tam dzisiaj, bo nie mam siły się przebijać przez cały temat. Kac ? Pierwszy raz słyszę, żeby to był jakiś powód do wręczania kwiatów haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wyluzuj dziewczyno godziny przyjęć kojota to pon-pt 12-18 weekendy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wylogowana Mucha przyszła zaśmierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewną te stare wyjadaczki poklepały po ramieniu i pewna wymiękła, czego się nie robi dla pisania na forum. RZYG i kolejny dzień na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×