Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiecie kim jest gość który robi tu burdel

Polecane posty

Gość gość
Nie piszę, co o Tobie myślę ani zalogowana, ani niezalogowana, ponieważ w ogóle o Tobie nie myślę ;) Co jak widać nie zmieściło Ci się w głowie. Również proponuję zakończyć i więcej się nie zauważać, bo po prostu wstyd i niesmak (szok, jak zobaczyłam ten post) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmak to ty pozostawiasz swoim zadzieraniem nosa, a zadzierasz go bezpodstawnie. Jesteś jedną z wielu ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mid. Wiesz, ja o Tobie również nie myślałam, serio, bo Cię przecież nie znam.. Skoro twierdzisz, że to nie Ty, to powiedz swojemu przyjacielowi, aby mnie od lajz nie wyzywal, bo skoro ja nie wyzywam oczekuje tego samego. Szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś xJakiemu przyjacielowi? Wyjaśnij, o co tu chodzi? Jakiemu "przyjacielowi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisze cytuje" odp*****l się od Eve lajzo forumowa" "powtarzam odp*****l sie" I było tego może i więcej, bo posty często są usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pchać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś xPewna, ja nie mam pojęcia, kto to robi. Nikt, kogo znam lepiej, by nigdy tego nie robił. Nie wiem, kto to jest. I nie jestem to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, reczcie za siebie, bo się znacie. Mnie nikt nie zna i stąd ten hejt? Jestem tutaj kilka miesiecy i kuzwa nie idzie pogodac. Bo co? Nikt za mnie nie reczy i z***biscie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZ, ale tak jest na pewno! Nikt "związany" ze mną nigdy by tego nie pisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sprawa załatwiona. Chodziło mi właśnie o rozmowę Eve. Przepraszam, za przykre slowa, ale skoro już wyjasniamy, chciałam otwarcie.. Zapominamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś xPewna, a nie widziałaś, co zrobiono "ciotkom"? Nasze tematy też były kilka miesięcy (od lata zeszłego roku) i zaspamowano nas i uniemożliwiono pisanie. Myślisz, że robiłybyśmy to samo komuś? Nie hejtowałam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś Dobra sprawa załatwiona. Chodziło mi właśnie o rozmowę Eve. Przepraszam, za przykre slowa, ale skoro już wyjasniamy, chciałam otwarcie.. Zapominamy?xTak, już mi ciśnienie zeszło. W porządku. Chyba się wytargałyśmy za włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ja was nie hejtowalam, bo po co? Ktoś z***biscie miesza i może przez to forum klęka. Przepraszam raz jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, w porządku :) Dziewczynki w piaskownicy :D Nie hejtuję tu nikogo, a musiałam stąd odejść przez coś takiego, m.in. takie kłamstwa, dlatego tak się wściekłam o to oskarżenie (CiZia też i reszta "ciotek").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciz. Ktoś pisał, również kiedyś, że i Ciebie hejtowalam , oskarżałam. .. to była/jest i bedzie bzdura, bo tak nie było. Zresztą wyjaśniłysmy sobie to już dawno temu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można było najpierw publicznie zapytać Eve. Ale po co, lepiej od razu oskarżyć bez dowodów. Żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, tyle mnie. Dobrze, że wyjasnilysmy. I ja nie hejtuje, bo to jest bardziej niż żałosne, a jakąś tam oglade mam... dobrej i spokojnej dziewczyny. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest niebyła. Po tym jak ja zareagowałam (naprawdę się zdenerwowałam) potrafię zrozumieć, że nerwy puściły Pewnej. Koniec. Spać, dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka w kisielu? Jestem zdecydowanie ZA! Pewnaa szykuj się, ja będę sędzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem znajomym Piaska i mam paszport polsatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto niewinna namiastka ukartowanego wcześniej na mailu albo na arce szoł dla opóźnionych umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy piszecie o hejcie?:) zobaczcie co spinacze stąd robią z Kojote i Koke:( teorie spiskowe Koke nie lubię bo to piesniarz ludowy ale Kojote jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki ? Kiedy Wy przyjmiecie za fakt, oczywistą oczywistość ? To jest kafe :) Siedlisko wszelkiej maści popaprańców, które żywią się napuszczaniem na siebie ludzi. I ktoś kto jest tu parę miesięcy jest świetną świnką doświadczalną. :) Powiem Wam jedno. Jeśli ktoś z "gościa" sugeruje jakoby ktoś kogoś hejtował, to zapewne jest dokładnie odwrotnie. Zresztą. Co ja się będę produkować. :) Nie dajcie się zwariować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze czytaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×