Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

przechowanie rzeczy pomysły

Polecane posty

Gość gość

potrzebuję przechować przez kilka miesięcy dużą ilość rzeczy małej wartości - i szukam pomysłów gdzie można takie rzeczy składować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strych, piwnica albo jakiś magazyn mały w internecie powinny być firmy które udostępniają magazyny/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że przydadzą Ci się w takim razie namiary na firmę www.operis.com.pl. oni m.in. właśnie świadczą usługi przechowywania towarów. Można też u nich wynająć np. magazyn lub halę. Miałam okazję kiedyś z nimi współpracować , podchodzą do każdego zlecenia rzetelnie, z zaangażowaniem, są profesjonalni w każdym calu, no ich jeżeli chodzi o cenę za ich usługi, to wychodzi to wszystko korzystnie cenowo, omów z nimi szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wszystkich z Warszawy i okolic, którym brakuje miejsca, zapraszamy do przechowalni rzeczy - Więcej Miejsca. Oferujemy solidne pojemniki na spakowanie małych rzeczy ale przechowujemy też rowery, meble itp. Więcej na www.wiecejmiejsca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest taka firma nazywa się SELF STORAGE, zajmuje się przechowywaniem rzeczy o różnych gabarytach. Ja korzystam z ich usług już dosyć długo i są naprawdę profesjonalni, ja jestem zadowolona. Mogę ich polecić:) tel: 530 171 328 http://self-storage-krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod papula32 rękami i nogami :D Self Storage to solidna firma. e-mail do nich: self.storage@op.pl Może się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamecki
Ja korzystam z Kangu Self Storage w Szczecinie i jestem zadowolony. Podaje stronę jakby ktoś szukał magazynu dla siebie http://www.kangu24.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także miałam sporo rzeczy, które musiałam przez kilka miesięcy przechować. Już się bałam, ze będę zmuszona te rzeczy wyrzucić. Ale koleżanka poleciła mi http://przeprowadzkigdansk.eu/. Firma ta m.in. zajmuje się przechowywaniem rzeczy. Po kilku miesiącach rzeczy odebrałam i wszystko było w nienaruszonym stanie. A cena za usługę bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia

dla każdego kto niezdecydowany polecam selfstorage, świetna opcja serio, ja aktualnie nie korzystam, ale wynajmowałam swojego czasu w less mess i jak najbardziej do nich odsyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio

Witam,

Wynajmuję magazyn w Less Mess Storage. Są to magazyny samoobsługowe, dostęp jest 24H. W cenie jest jednorazowy transport. Przyjechał Pan dużym samochodem, wystarczyło tylko zapakować swoje rzeczy i gotowe. Mają kilka lokalizacji w Warszawie. Polecam =)
https://www.lessmess.storage/pl/siekierkowska.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Ja wynajmowałam w Less Mess,na czas remontu działki. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek

Ja przechowuje  w Less Mess. Skorzystałem z gwarancji najniższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Snow

Też wynajmuję w Less Mess. Trzymam tam sprzęt narciarski, opony itp Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna

Ja polecam Less Mess Storage ! Wynajęłam na czas remontu i jestem bardzo zadowolona! wiem, ze można tam wynajmować duzo dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
5 minut temu, Gość Grazyna napisał:

Ja polecam Less Mess Storage ! Wynajęłam na czas remontu i jestem bardzo zadowolona! wiem, ze można tam wynajmować duzo dłuzej 🙂

Grażyna to super sprawa! Przeczytałem o nich na jakimś forum i bardzo ich polecają i dzięki temu sam skorzystałem na czas remontu. Będę polecał wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

W Less Mess mają też kartony do kupienia i materiały typu taśmy pakery czy folie  :) kupowaliśmy właśnie u nich. Serdecznie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotka
Dnia 31.03.2019 o 17:21, Gość Pączek napisał:

Ja przechowuje  w Less Mess. Skorzystałem z gwarancji najniższej ceny.

Też właśnie wynajęłam w Less Mess z rabatem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Też wynająłem self storage w lessmess, niedługo będę kończył umowę, bo remont wreszcie dobiega końca. Usługi lessmess jak najbardziej na plus. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

reklama uslugi takie, reklama uslugi takiej, a ja zrobilem sobie w przedpokoju pawlacz i nie musze za nic placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadova

Również polecam Less Mess, wynajmuję już ponad rok i bardzo sobie chwalę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loretka
Dnia 4.05.2019 o 18:25, Gość Gosc napisał:

reklama uslugi takie, reklama uslugi takiej, a ja zrobilem sobie w przedpokoju pawlacz i nie musze za nic placic.

A mi właśnie szkoda miejsca w mieszkaniu na pawlacz, dlatego szukam czegoś do wynajęcia typu właśnie Less Mess czy inne z dostępem całą dobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolD

Witam! Polecam przechowywanie z 24h dostępem w Less Mess Storage, sprawdziło mi się na czas remontu a znajomej jako schowek zamiast piwnicy. Można przy tym skorzystać z darmowego transportu, a na miejscu zaopatrzeć się np. w kartony czy regały magazynowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena S.

Długo szukałam magazynku do wynajęcia spełniającego moje oczekiwania - jakościowe oraz cenowe. 

Ostatecznie wybrałam Less Mess, korzystając z aktualnej promocji. Póki co jestem zadowolona i mogę polecić tę firmę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roki

Jeśli chodzi o najem powierzchni magazynowej to tylko w Less Mess! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel
Dnia 20.05.2019 o 14:33, Gość Roki napisał:

Jeśli chodzi o najem powierzchni magazynowej to tylko w Less Mess! 

 

Też polecam Less Mess - Less Stress 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jer

Ja korzystam z usług Less Mess Storage i warunki są satysfakcjonujące, łącznie z temperaturą, wilgotnością i dostępnością 24h na dobę. Szczerze polecam, bo nawet transport rzeczy jest w cenie w granicach 10km, a na miejscu przy okazji nabywam kartony i inne materiały zabezpieczające stan rzeczy a i z regałów magazynowych czy wózków można na miejscu skorzystać. Nie znalazłem lepszej opcji więc śmiało mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzB

Ja korzystam z usług Less Mess Storage i warunki są satysfakcjonujące, łącznie z temperaturą, wilgotnością i dostępnością 24h na dobę. Szczerze polecam, bo nawet transport rzeczy jest w cenie w granicach 10km, a na miejscu przy okazji nabywam kartony i inne materiały zabezpieczające stan rzeczy a i z regałów magazynowych czy wózków można na miejscu skorzystać. Nie znalazłem lepszej opcji więc śmiało mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores

Wynajmuję od 3 miesięcy w Less Mess - polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toussie
Dnia 27.05.2019 o 15:29, Gość Jer napisał:

Ja korzystam z usług Less Mess Storage i warunki są satysfakcjonujące, łącznie z temperaturą, wilgotnością i dostępnością 24h na dobę. Szczerze polecam, bo nawet transport rzeczy jest w cenie w granicach 10km, a na miejscu przy okazji nabywam kartony i inne materiały zabezpieczające stan rzeczy a i z regałów magazynowych czy wózków można na miejscu skorzystać. Nie znalazłem lepszej opcji więc śmiało mogę polecić 🙂

Właśnie wynajęłam w Less Mess - fajna sprawa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×