Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia w niedzielę a impreza w sobotę?

Polecane posty

Gość gość
Niekoniecznie prowokacja. W ubiegłym roku szukaliśmy lokalu, żeby wyjść z rodziną na "ciastko", bo córka miała w sobotę urodziny. W kilku było zajęta, bo komunie:/ Dla mnie to porażka. Poszukałabym innego lokalu, zamówiła catering do domu, ewentualnie zmniejszyłabym ilość gości, albo poszukała w innych, pobliskich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj My również zamówiliśmy kucharkę która gotuje też na weselach. Miała swoją pomocnicę która podawała do stołu. Trzy tygodnie przed komunią dostaliśmy listę ile czego kupić i tak sałatki, i zimne przekąski zrobiła u siebie i tylko do nas przyniosła, a ciepłe dania robiła już u nas od rana. Na komunii było 12 osób dorosłych i 5 dzieci koszt faktycznie nieznacznie większy niż samemu, a jaka wygoda! no i dużo niższy niż w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobiłaś nawet moją Szwagierkę która komunię "robiła" w domu i podała andruty z masą krówkową i sałatkę owocową.Zarabiają jakieś 20 tys miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjęcie w sobotę, a andruty :P chyba te andruty gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę :P andruty? Ja robiłam skromny obiad tylko dla chrzestnych i dziadków, bo mąż był świeżo po wypadku i żyliśmy tylko z mojej pensji z której też kupowałam mu leki, a mamy 2 dzieci. Zrobiłam rosół z makaronem, roladki z kurczaka, pieczoną karkówkę, ziemniaki z koperkiem wiadomo :P do tego był kalafior z masłem i dwa rodzaje surówek. Po obiedzie tort, ciasto, kawa, a dla dzieci lody i to tyle ale w życiu bym nie podała samych andrutów z sałatką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też robię w domu. Zamówiłam catering z obsługą przy stole. Wyniesie mnie połowę tego co w lokalu. Mam komfort po jeden pokój ma 60 m, a gości jedynie 18. W życiu nie zrobiłabym imprezy dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: nie mogę zrobić komunii w lokalu daleko za miastem, bo na 15-tą trzeba z dzieckiem jechac znowu do kościoła na mszę i odbiór pamiątek. Co, zostawię gości na dwie godziny? A jak będzie blisko, to "tylko" na godzinę. W moim mieście jest 12 lokali, w tym dwie duże sale a reszta to restauracje, niedaleko miasta kolejnych 6, a dzieci w samej naszej szkole idzie do komunii 150. Chyba nic dziwnego, że brakło miejsc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych parafiach komunie są w sobotę i to na pewno nie były uroczystości dzień wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś świetlice, salki w różnych instytucjach szkołach, przedszkolach czy czymś tam z możliwością własnej kucharki czy cateringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z niewielkiego miasta. Komunię syna mam za rok a lokal zamawiałam 3 lata wcześniej. Od lat wiadomo że to 2 niedziela więc nie było problemu.A liczbę gości można skorygować przed komunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że pomysł bezsensu, na pewno znajdzie się coś w dalszej okolicy... Na przyszłość polecam bardzo fajna stronkę, pomocną przy tego typu imprezach http://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×