Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Kamilka089
ja brzuch mam jak balon a zawsze miałam płaski i znajomi się mnie pytają czy czasem w ciąży nie jestem.... ja tam nie mam splaszczonych chce jak donice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej dziewczynki. Dziś mija mi 3 doba. Opanowalam juz sztukę wstawiania. Brzucha takiego wielkiego jak piszecie nie mam. Ale ten bandaz i stanik cisna niesamowicie. Odliczam dni kiedy go odwine i się umyje. Juz czuje jak buchna feromony jak go zdejme hi hi. Sara cos ci dr odpisał na te plamki i naczynka? Ja myślę ze to się wchlonie ale nie znam się. Może to od wysiłku? Albo przez rozciągnięta skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Powiedział ze przez to ze dość spory implant to naciska na tkanki i naczynka pękają i kazał smarować Lioton 1000 i faktycznie trochę pomaga. Modlę się żeby zniknely. Niestety i po dłuższym czasie się problemy zdarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczyny, 5 dzien po operacji, poszłam dzisiaj na 5 minutowy spacer i czułam sie jakbym przeszła conajmniej kilometr strasznie mnie wszystko ciągnie a cycuchy tak sie napiely! W poniedziałek wracam do pracy - juz wiem ze lekko nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Liana odważna jesteś. Ja bym nie dała rady iść po tygodniu. Chyba ze masz prace za biurkiem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Tak Marzena mam prace za biurkiem ale i tak mam świadomość ze lekko nie bedzie, oczywiście jeżeli nie dam rady wezmę kolejny tydzień urlopu- choc chciałabym tego uniknąc ze względu na to, ze mamy dość gorący okres w pracy i nie chce zostawić kolegi samego na kolejny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kiedy te piersi będą miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asi chyba musimy poczekać ze 3 tygodnie. No faktycznie są jak kamienie. Dziewczyny tutaj wczesniej o tym pisały ale nie sadzilam ze aż takie. Ja czekam do wtorku żeby zdjąć ten bandaz i się umyć cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 3 tyg ti byłoby piękne, ja tu czytam ze 2 mce i już sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Cześć kobitki ja dziś juz przestałam 7 godzinek jupi chodź wstać nie umiałam. Mnie wczoraj mój facet umyl i włosy bo byłam okropnie brudna jak menel hihi dla mnie to był taki wysiłek hehe i bylam tez w sklepie gdzieś z półtorej godzinki wiec powiem ze jestem zaskoczona pozytywnie ze daje sobie juz tak radę a to dopiero 4 doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 na to by piersi były naprawdę miękkie musi upłynąć 3 miesiące u nie których nawet do pół roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena jestem bez drenow ,wyjeli mi cale szczescie :) poki co wszystko ok wstaje sama bez problemu ,nic nie boli .czasem tylko takie mrowienie mam w piersiach ,a jak zdejme stanik to dziwne uczucie dretwienia w piersiach i tez takie mrowienia.Mam nadzieje ze to normalne :-/ teraz byle co to ja juz w glowe zachodze. A doktor mega wyczulony teraz i mam kontrole co kilka dni ,w te srode kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja jestem 3 tygodnie po operacji i piersi nie są jeszcze idealnie miękkie ale już nie takie kamienie jak na początku. Mogę je już odrobinę zbliżyć jednak po nocy przez kilka minut są mocno napięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dziewczyny na takie zupełne wygojenie to tak 3_6 miesięcy. Ale juz po tych 3 tygodniach widać różnice. Nie wiem czy ogladalyscie na you tub dziewczynę co nakrecala filmiki całej swojej przygody. Od pierwszej konsultacji do pol roku. I to ona mówiła ze juz po miesiącu widać różnice. Nata vlog. Zobaczcie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
BB320 dzięki. Mamy jakieś światełko w tunelu. A ja znalazłam zaletę spania na plecach. Ponieważ juz jestem starsza osoba i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki to trochę ta moja twarz się wyrowna. Widzicie są i plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki dziś minęła mi 3 nocka po zabiegu,jak narazie była najgorsza,nic nie pomagało.Bolało straszniae, a plecy... Koszmar:( o wiele gorzej niż na początku, aż sie popłakałam:// w ciagu dnia jak nie leżę nie jest najgorzej,piersi nie są twarde jak kamienie chociaż do miękkich nie nalezą :)juro mam kontrole,zobaczymy do dr powiem...stanik cholernie uwiera,wbija sie w skore,aż boli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena hahaha starsza osoba jestes :-D poprawiasz mi humor od rana haha jestes nieoceniona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzielne kobitki :) Dawno tu nie zaglądałam, ale temat nadal az wre :3. Widzę, ze wciąż te same problemy sie pojawiają. Szczerze czytając o nich juz tak sie nie boje swojej operacji. Widac, iż sa to typowe zachowania naszych ciał po takiej ingerencji. Jednak implantacja jest nie mała operacja. Zuza cieszę sie ze z piersiami wszystko dobrze. Trzymaj je na oku by tak pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaaaMi u mnie tez po nocy takie nabrzmiale jakbym mleko miała. Potem juz jak troszke pochodze jest ok. na efekty koncowe i zeby zmiekły to chyba bedziemy musiały troszke jeszcze poczekać. W staniku jest ok ,tylko jak go zdejmę to czuje takie mrowienie i ze są odretwiałe . Jutro minie tydzień ,mysle ze za miesiac juz bedzie lepiej .choc mnie nic nie boli ,wstaje normalnie plecy tez nie bolą,jedynie wlasnie po nocy czuje ze cos tam bylo robione ,to znaczy nic mnie nie boli tylko takie dziwne uczucie.Nie wzielam od poczatku zadnej tabletki przeciw bolowej choc wykupilam recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JJ88 trzymam je na oku bez przerwy :-) Zagladam co chwile i poki co jest ok i jestem dobrej mysli ,od gory sa idealnie rowno ,z bokow tez nic nie jest splaszczone .sa ladne okraglutkie ,brodawki na tej samej wysokosci,obie rowniutenko na srodku . To co mialam za pierwszym razem to byl jakis koszmar ... wiec widzac efekty teraz po drugiej operacji jestem wkoncu usatysfakcjonowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka jesteś dobra hehe fajnie że podchodzisz do wszystkiego z takim luzem i humorem. Nastawienie jest bardzo ważne. Ja też od początku nie rozczulałam się nad sobą bo przecież sama tego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosbi
BB320 widzę ze robiłaś cycuchy w Linea? Mam zaplanowana tam operacje na lipiec. I jak ogólnie? Zadowolona jesteś z rezultatu i z wyboru lekarza? "Chce mieć większy cyc" , widzę ze i tu Cię znalazłam ;) Pozdrowionka;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo chyba za bardzo się wyluzowala na tym party bo cos nic nie pisze. Oby wytrzezwiala do zabiegu bo jej przepadnie termin hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore sa jak ja okolo miesiaca po operacji i moglyby mi przeslac zdjecia swoich blizn? Ja zaczynam sie martwic, lewa zagojona prawa cos mi zle wyglada mozecie pokazac swoje? Ysiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Punani, osobiscie daleko przed - wiec zdjec nie podesle. Moge jedynie polecic Tobie krem kelo-cote na blizny . Naprawde dobry. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani a jest mozliwe zeby tak sie wdalo jakies zakazenie czy cos w tym rodzaju ?? Bo to naprawde juz troche czasu minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza nie, bralam antybiotyki i lekarz co 3 dni mnie widzi, ale juz zaczynam swirowac. Ten zel mam ale nie moge smarowac skoro blizna jest otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Punani możesz mi wysłać zdjęcie tej blizny? Dla porównania ta zdrowa tez. Ale skoro dr widział i mówił ze nie ma się czym martwić to daj jej trochę czasu. Pewnie ta ręką robisz więcej czynności i ona jest w ciągłym ruchu m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Punani odbierz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×