Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość talka01
Zuza masz racje. To troche chore i co za zboczuch jeden. Zamiast swoja kobitke wspierac i cieszyc sie to cycki innych mu sie zachcialo. To taka ciezka reklamowka z zamrozonym miesem chyba powinna przywalic ;) A tutaj nauczke wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mellisa zaraz napisze do Ciebie ;) Talka dokladnie .albo jest inny wariant ze jakis facet zagoscil u nas na forum i podstawil sie za kobiete i teraz sie jara fotkami .Nikt normalny nie odpisuje na maile ktore nie sa adresowane do niego i jesCze majac zone i ryzykujac ze ona sie o tym dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequila bardzo cie przepraszam za mojego p****anca męża chcial mnie w****ic i nie wiedział ze mamy również forum na ktorym sobie wszystko mowimy ! Nie wiedziałam ze wszedł mi na pocztę i jeszcze z niej korzystał. Co za istny k***a k***s ale mam przynajmniej sprawę jasna...jeszcze raz najmocniej przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze chciałam sie juz z tym hujem chcialam rozwieść w styczniu ale mnie ubłagał i cycki zrobił, obiecał zmiany a tutaj takie rzeczy. Tequila co bylo w pierwszym mailu do ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza miało być milena.o@op.pl a nie po.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Melissa podalas cos zle maila . Nie wysyla mi tylko wraca spowrotem . Podaje Ci swojego wyslij fotki z tym . basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
No to pieknie Gosc Twoj maz sie zachował. Nie zazdroszcze bo gdyby moj przegladal mi maila i odpisywał na zdjecia nagich kobiet to juz dawno bym byla po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza wysłałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny osobiście uważam że Tequilla22 wysłała zbyt odważne zdjęcia. Co innego wysłać zdjęcia samych piersi a co innego w seksownej bieliznie i na dodatek twarz. Rozumiem że jest zachwycona Swoim biustem ale to jest internet tu robiąc takie rzeczy czlowiek przestaje być anonimowy. Ja też lubie piękna bieliznę ale moje upodobania są tylko dla Mojego Męża. Są pewne granice. Tu nie jedna cycolinka może okazać się zboczuchem z palą między nogami , który podaje się za kobiety i prosi o zdjęcia a My glupie wysyłamy a potem takie są konsekwencje naszej lekkomyslnosci. Ja kasowalam każde zdjęcia jakie dostawalam na bieżąco. Zasada jest prosta NIGDY NIE UFAJ NIKOMU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Tequila widze w opisie, ze masz mentory 350 Cc hp wyjściowy 70b i z tego co widze jesteś zachwycona - ja mam mentor 375cc hp i wyjściowy tez miałam 70b z niecierpliwoscią czekam na efekt końcowy mam nadzieje ze bede równie zachwycona jak Ty . Co do facetów, którzy maja swoje kobiety rownież z pięknym biustem a slinią sie na widok innych - to żal mi ich !! Nie są warci złamanego grosza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny od kilku godzin jestem posiadaczką cycuchów☺operację miałam koło 10 godziny. oprócz stopy słonia jest do wytrzymania) ciekawe jak tsm Jaaami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena odezwij sie jak bedziesz mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Gość Joasia witaj w klubie ja jestem 4 doby po operacji i stopa słonia jest juz nieco lżejsza - bol ustępuje każdego dnia. Oby tak dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie będę tu publicznie pisać co było napisane w pierwszym mailu, ale na pewno nic co by Cię wprawiło w dobry nastrój. Chcę zakończyć już ten temat. Napisałam to tylko ku przestrodze abyście uważały na takie rzeczy. Ja po otrzymaniu każdych zdjęć zawsze je kasowałam bo to są intymne i osobiste zdjęcia każdej z nas. Wysyłając zdjęcia starałam się być pomocna, zawsze też chętnie odpowiadałam na nurtujące pytania. Po prostu uważajcie. gość jeżeli uważasz, że moje zdjęcia były Twoim zdaniem odważne to po prostu trzeba było je od razu skasować, zawsze starałam się wysyłać zdjęcia ukazujące biust tak jak ja bym chciała widzieć przed operacją - jak się układa w staniku, bez, w koszulce, w ładnej bieliźnie czy z różnych perspektyw. Ale nieważne już, dziewczyny które wysyłają swoje zdjęcia : jeszcze raz uważajcie , niech mój przykład będzie tylko przestrogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza napisalam ci maila. Mam nadzieje ze doszedł. Przede mną pierwsza noc w domu. Mam nadzieje ze się trochę drzemne bo jestem taka kołowata ze masakra. Czuje się jakbym miała kaca giganta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Dziewczyny dziś wyszłam z kliniki czy ja jutro sama mam sobie juz przecierać te rany? czy jak to wygląda bo zmianę opatrunku mam w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Ja dziś po pierwszych przymiarkach stanikow tak z ciekawości zeby zobaczyć jaki mam rozmiar i.....jestem w szoku 65F/70G zależy od rozmiarowki czy Pl czy USA :)trochę to dziwne bo jakieś gigantyczne nie są choć jedna mieści mi sie w obydwu dloniach a ręce to mam nie małe he he trochę jak chłop oderwany od pluga:)zresztą rozmiar obraczki 19 mówi sam za siebie;) a tak wydaje mi się że większość kobiet zle dobiera staniki fajnie że od jakiegos czasu sprzedawczynie szkola się w tym zakresie jak prawidlowo dobrać stanik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka nic mi nie kazali dotykać. Nawet tam nie zaglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequilla22 Ja akurat nie jestem tą osobą, której mąż do ciebie pisał siedzę tu i czytam bo planuję operacje w tym roku. Dostałam od ciebie te zdjecia i rownie dobrze mogłam je rozpowszechnic prawda ??? Ale obejrzałam i wykasowalam a jak ktoś trzyma takie rzeczy na poczcie do ktorej facet ma dostęp to szkoda słów ryj bym mu obila za to !!! Następnym razem zastanów się co robisz mlodziutka jeszcze jestes i zycia nie znasz a ludziom sie nie ufa jeszcze nie raz sie o tym przekonasz. Ja cie nie krytykuje ani nie osadzam tylko wyrażam swoje zdanie. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 a aha okey bo nie zapytałam taka poryta byłam. Lecz ja dostałam antybiotyki a Ty nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia no to rozmiar masz imponujacy :-D Dzieki za fotke i widze ze jest poprawa ,wiec prawdopodobnie dluzej czasu Twoje piersi wymagaja aby dojsc do siebie . U mnie zawrotna zmiana wkoncuuuu jestem zadowolona :-) Oby juz nic sie nie działo bo juz mam obsesje teraz na tym punkcie i obserwuje je co chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
Tequila skarbie. A kij z nim niech sie jara jeżeli tylko taka ma podjarke w życiu. Buźki nie pokazujesz, a ciałko i cycusieasz poprostu BOSKIE wiec jest co pozazdrościć. Niw przejmuj sie tylko uśmiechaj bo jestes boska do pozazdroszczenia KOBiETA. Całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Asi 28 Tobie nie zapisali antybiotyku ???Nieznam sie na leczeniu po operacji i jak to jest ze jedni lekarze dają a inni wcale. Generalnie to albo powinni dawac wszysy albo niikt zeby to miało ręce i nogi. Ja dostałam i za pierwszym razem i teraz za drugim niejaki Zinnat antybiotyk na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JJ88 zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem :-) Tequilla nie przejmuj się takimi opiniami i tymi mailami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Zuza ja nawet juz kupiłam pierwsze staniki mam nadzieje ze nie beda duze (65F między innymi) a piersi są no jak piersi- 330ml. Czy duże czy małe to nie wiem bo to pojęcie względne. Lekarz mówił mi dzis ze za duze do mojej budowy. Dzis byłam na kontroli i wszyslo jest ok. Uffff ugs wyszło ok i wszyslo ładnie się goi. Mogę juz robić wszyslo tylko w staniczku sportowym jeszcze 6 tyg. Moje zapytania i podejrzenia z ostatniego tyg to nic poważnego. Cieszę się ze moje wątpliwości zostały rozwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ola koedy mialas operacje? Ja tez miakam zinatt na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
No to super Ola ze wszystko jest wporzadku i jestes zadowolona :-) Ja jeszcze niewiem jaki rozmiar bede miala :-/ Po pierwszej operacji mierzylam juz sobie staniczek D I byl malutki..za malutki hihi :-) A teraz niewiem pewnie bedzie podobnie czyli cos wyjdzie ze bede miec kolo E lub F. Ale wydaje mi sie ze duzo zalezy od firmy bielizny noi zeby odpowiednio sie pomierzyc i poprzymierzac staniki.Mam nadzieje ze nie bedzie problemu z doborem odpowiedniej bielizny,ale poki co 6 tyg w homoncie a mysle ze potem pochodze jeszcze w sportowym zeby nic nie zepsuc efektu a nie odrazu fiszbiny czy jakies koronki.Tak dla bezpieczenstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia tak dokladnie Zinnat na 5 dni :) i nie rozumiem dlaczego niektorzy lekarze nie daja antybiotyku szczerze mowiąc .Wkoncu to ta sama operacja i powinny byc okresone jasne zalecenia dla postepowan po tej opetacji . Generalnie ja tam wole łykac antybiotyk tak jak kazał. Gdyby to bylo zbedne nie pisali by nam recept. A jak tam u Ciebie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza miałam antybiotyk w szpitalu może jakiś ten szybki nie znam się specjalnie . Do domu nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×