Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Kamilla boje sie tez komplikacji,bo mam bilet powrotny do domu dwa tygodnie po operacji.dokladnie po zdieciu szwow.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
BB320 moge zapytac u kogo robilas w Linea operacje . I czy maila ze zdjeciami moge prosic?? gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka to super ze jesteś już po i ze nie cierpisz. Byłam tam dziś u ciebie hiii. ... na zmianie opatrunku. No właśnie Liana mi w klinice zmieniają i przy okazji oglądają czy wszystko ok. Fajnie ze lepiej spalas. Mnie w nocy ten ból dopada. JaaAmi i Joasia trzymamy kciuki odezwij cie się po. marzenka jak tam wracasz juz? U mnie piersi jak kamienie ale ściągnęli mi bandaz a zostawili stanik sportowy i pas. O niebo lepiej. Elmo nie martw się na zapas będzie dobrze nie mysl o komplikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mail zaczyna się na literę ''t'' , tylko tyle powiem, nie chcę tu pisać na forum i podawać adresu, po prostu napisałam to jako ostrzeżenie aby to kontrolować i zapobiegać takim sytuacjom. W końcu jesteśmy tu po to aby się wspierać i mamy do siebie w jakimś stopniu zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Jestem juz w szpitalu i czekam na dr,brzuch mnie strasznie boli,boje sie cholernie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi- trzymaj sie !!! Serdecznie Cie pozdrawiam :)xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi pomysl sobie ze to konieczny zabieg i nie ma wyjścia - nie denerwuj się - trzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Liana to super ,ciesze sie ze mogłam pomóc :) Naprawde lepiej tak spac niz sie meczyc na sjedzaco a potem nie dosc ze przod boli to jeszcze cale plecy . Napewno bedzie ok powolutku dojdziesz do siebie i daj znac jak tam po kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej dziewczynki. Jestem juz w domu. Bym napisała wczesniej z kliniki ale nie mieli wi fi chyba że że mnie taki specjalista. Elmo i wszystkie dziewczyny przed nie ma się co bać. Którąś kiedyś napisała ze bol zbliżony do mega zakwasów. I tak jest. Pierwszy raz wstawalam do pozycji siedzącej blisko godzinę. Taka bystra jestem. Drugim razem poszło sprawniej. Mam implanty okrągłe pod miesien360 a ze miałam zmniejszane otoczki to dr je włożył przez suty także nie mam cięcia pod piersią. Tak sobie czytam wpis tequili i jestem w szoku. Dziewczyna nam pomagała w trudnych chwilach, doradzała a tu takie chamstwo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaaMi trzymam kciuki ! Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczynki ze względu na to ze do kliniki mam około 100 km to zadzwoniłam i zapytałam czy opatrunek mogę sobie zmienić w domu czy jechać do pobliskiego szpitala - nie mieli przeciwwskazań bym zmieniła w domu - wiec kochany maź wziął sie do roboty. Dwa cienkie ciecia pod piersiami około 5 cm w związku z tym, ze mój maź nie raz był szyty powiedział ze wyglada to na prawdę bardzo ładnie, gazy które były na ranach są czyściutkie to chyba dobry znak - przy jednym zszyciu jest malutki siniak Hmm bedziemy obserwować co z nim wyglada niegroźnie . ja panikara straszna ale dałam rade nie było tak zle od dzisiaj bede zmieniała te opatrunki codziennie a nie tak jak zalecali co dwa dni -wole miec pod kontrola co sie tam dzieje. Piersi nadal twarde ale juz chyba nabierają kształtów - maź twierdzi ze mogłyby byc większe - no dla mnie są ! Ehh Ci faceci - a jak u Was dziewczynki szczególnie pytam tych które jak ja miały zabieg 11-05 i w dniach kolejnych - trzymajcie sie cieplutko trzymam za Was jak i za siebie mocno kciuki - jestem szczęśliwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena super ze wkoncu sie odezwałas;) widzisz juz jestes po :) teraz sie oszczedzaj i zdrowka zycze ,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat7777 Wysłałam Ci fotki Operował mnie dr Łoń. bardzo polecam klinike i doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
Asi28 i mnie nie odwiedzilas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla no niewierze w to co piszesz .Mowisz ze maz jednej z kobiet napisal Ci o piersiach ...no masakra .Swoja droga tez chyba juz nie bede wysylac zdjec swoich piersi teraz po poprawce bo jak takie rzeczy sie tu dzieja ze mezowie czy partnerzy zagladaja im do maili przegladajac zdjecie i jeszcze odpisuja komentujac je ,to ja wysiadam .Rzeczywiscie racja z tymi fotkami jeszcze sie okaze ze do sieci trafia .Tez juz nie bede wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ale mnie chyba wyślesz. Jestem stateczna 40 latka i nie w głowie mi takie głupoty. Ja tez mogę wysłać tym z którymi nawiazalan jakiś bliższy kontakt ale z obcymi będę ostrożna. Dobrze ze tequila o tym napisała i ostrzegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena wysle wysle zrobie wyjatek dla Ciebie :) Napisz jak sie czujesz ??Ja w domu z drenami jestem kurcze i dopiero jutro mi je wyciagną wieczorem. Gdyby nie one to wogole bym nie wiedziała ze przeszłam jakas operacje.Ale srodka do usypiania na prawie 5 godzin wlali we mnie tyle ze nie moge sie zas wyproznic i wzielam dzis krople .i to podwojna dawke i nadal nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequila ten mail to nie przypadkiem tucz@o2.pl ??? Bo od rana gnębię meza a on mówi ze nie jeden mail na świecie zaczyna się na T i ze on by w życiu tak nie zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aha Marzena racja trzeba byc ostroznym.Bo tak sobie mysle co bedzie jesli jakis facet nada sobie damski nick, i poprosi o zdjecia a potem sie bwdzie patrzyl i sie podniecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Dziewczyny a jak długo może utrzymywać się odrętwienie piersi? Jestem 3 tyg po operacji i jak dotykam na dole pierś to nie bardzo czuje...dzwoniłam wczoraj do lekarza zapytać czy to że jedna pierś jest juz niżej od drugiej jest wporzadku powiedział że tak że czasem tak jest że nierównomiernie one opadają i się kształtują...ale panikuje czy aby napewno to normalne,cbólu nie mam, ładnie sobie radzę ze wstawaniem tylko ta delikatna różnica...czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mellisam mialam tak ze jedna byla wyzej druga nizej. Wejdz na forum beauty w Polsce. To nic nie kosztuje a jest wiele tematow oraz zalaczonych zdjec do konkretnego problemu. Najlepiej chyba zebh lekarz to zobaczyl bo nie bardzo rozumiem jak przez telefon mozna rzetelnie oceniać,albo wyslij maila ze zdjeciem do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No i super się porobilo przez jakiegoś kutafonca. A było tak Milo i rodzinnie.dobrze mowilyscie ze jest taki ucisk na klatkę jak by na niej siedział słoń. Poza tym spoko. Zuza nie zazdroszcze ci chodzić z tymi drenami. Ale dasz rade. Jesteś silna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza a mogłabym podesłać Ci zdjecie na maila abyś oceniła czy miałaś podobnie czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie no i znowu otrzymałam wiadomość od owego Pana, ale myślę, że każda z nas chciałaby wiedzieć, bynajmniej ja na miejscu Kobietki której to mąż pisze, więc gość nie będę pisać na Twojego maila bo nie wiem czy to Ty odczytasz wiadomość ale powinnaś nastukać mężowi do głowy. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena juz jutro mi wyjma te dreny ,cale szczescie . Jak sie czujesz cos gorzej niz bylo ??Bierz przeciwbolowe jak jest potrzeba ,nie czekaj az sie bol podwoi .Kochana trzymaj sie z dnia na dzień bedzie lepiej Melissa tak mozesz mi podesłać .Podaj meila napisze do Ciebie w tej sprawie ,cos zaradzimy :-) !Tequilla 22 CO ZA HAM !!! Nie pojmuje tego .mogl chociaz nic nie odpisywac .Ludzie kochani opamietajcie sie nie rozdaje sie czyichs nagich zdjec!!! ANI nie udostepniamy naszych haseł do emaili. Tequilla pisz maila kto to bo ja zwarjuje ! Tez wysyłałam zdjecia do roznych osob z forum bo prosiły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 mail tak jak wcześniej pisała Kobietka z zapytaniem czy to jej mail to to się zgadza, nie chciałam tego rozszarpywać i nic mówić, ale owy Pan ponownie napisał... mail to tucz@ tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla na Twoim miejscu to bym sie niezle wkurzyła. Łatwo mozna teraz stracic zaufanie .Dziekuje ze upubliczniłas maila .A teraz cos do Gosc tucz czy jak Ci tam :Kobieto opamietaj sie i wez przywal mezowi!!Najlepiej pelna reklamowka z biedronki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza moj mail to milena.o@po.pl z góry dziekuje zawsze bedzie mi raźniej jak wypowie się osoba która miała podobny problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×