Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość marzena
Jaaamii ją wogole nie pytalam o ten temat. Ale tak jak piszą dziewczyny 6 tygodni trzeba wziąć na wstrzymanie. Potem delikatnie można zacząć inne partie mięśni. Żeby wyciskac na muła 50 kg to nie mam pojęcia kiedy. Ją na razie rozwazam mycie okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze do jakis siłowych sportów to lepiej poczekać 3 m-ce. Bieganie, rower, powinno być ok, po 6 tygodniach. Ja przy tenisie potrzebuje zrobic spory zamach i uzycia siły, bałabym sie,ze cos jednak naderwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch rozumiem was :) ja tez sie po op nie mogłam doczekać - a chodziłam na takie zajęcia kształtujące ciało - tam było tez dużo podnoszenia, pompek itp...i też musiałam sporo odczekać. no ale coś kosztem czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Do dziewczyn z dłużym stażem:) jestem 6 tygodni po operacji. Do kiedy schodzi opuchlizna? Kiedy zobaczę ostateczny rozmiar? Kupiłam już kilka staniczków i boję się że te moje piersi mogą sie jeszcze zmniejszyć a tego bym nie chciała:( Po operacji i tak mi już z rozmiar zmalały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
gosc Joasia ja jestem 5 tygodni po operacji i moje nie zmalaly na konsultacji moja Lekarka powiedziala mi ze jeszcze mam opuchlizne po operacji wiec ciezko powiedziec ponoc do 3 miesiecy stabilizuje sie rozmiar Ale mysle ze najlepiej spytaj swojego lekarza bo to kwestja indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny a powiedzcie mi po co jest ten pas na piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Żeby obniżyć piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady ja mam dopiero konsultację 20-go lipca więc dopiero wtedy się wszystkiego wypytam. O inne rzeczy pytam emailowo ale czy mam jeszcze opuchliznę to ciężko spytać:) Doktor musi to wymacać haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dzięki Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Marzena, spróbuj ćwiczyć z Mel B :) babka daje energii, tak zachęca że aż się chce.. A wiecie czego ja się boje najbardziej? Nie bólu po operacji, nie narkozy ale wyciągania drenów! piszą dziewczyny że tragedia - to mnie osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Ja do sportu wróciłam 4 tyg po za pozwoleniem lekarza. Robię tylko dolne partie czyli nogi, posladki i brzuch. Nie mogę dźwigać zadnych ciężarów. I tego się trzymam. Chodzę chora jak nie pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość z 19.39 dzięki. Też mam zgrane te ćwiczenia z nią. Faktycznie fajna dziewczyna, daje kopa. Mnie chodzi o to co jak przestawić głupi łeb żeby mi się chciało ruszyć d**e z kanapy. Brak mi systematycznosci. Najpierw co dzień potem co drugi. Potem wypada mi dyżur więc nie mam siły. Następnego dnia IDE na noc więc po co się męczyć i tak mi mija tydzień. A potem już się nie opłaca bo już za długą przerwa. Potem jest etap taki jak teraz że mi w głowie świta że czas się wziąć za siebie. Okres ten trwa ok 2 tygodni i tak wkolko. Apropo drenów to nie każdy lekarz zakłada. Teraz się od tego odchodzi bo to kolejne wrota zakażenia. Zakłada się je w ostateczności jak coś podkrwawia żeby płyny miały ujście. Ale nawet gdyby to się nie bój, to nie boli. Zrobisz wdech i drenu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ale wam zazdroszcze zapału. I dziękuje że mnie wspieranie i mobilizujecie do działania. Chyba muszę się wziąć za siebie. Fajny był okres jak chodzilam na taniec towarzyski. 2 razy w tygodniu musialam być bo szkoda było kasy. Może jak bym miała prywatnego trenera to bym się ruszyła tylko nie wiem co mój mąż by na to powiedział... Buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość marzena :) wiesz co było dla mnie największą motywacją? Zazdrość :) nakręcałam się jak przeglądałam na necie zdjęcia zgrabnych dziewczyn, ich przemiany, płaski brzuch jędrna pupa itd. i w końcu zaczęłam ćwiczyć od kilku miesięcy codziennie, teraz co drugi dzień. ja niestety będę miała dreny bo mój doktorek zakłada, chyba że do przyszłego roku się coś zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość wyzej Ja tam nie czułam wyjecia drenow.... Nie trzeba się nakręcac i sugerować tym co piszą inni. Każdy jest inny i inaczej odczuwa ból jedni bardziej inni mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtala
Czesc dziewczyny. Mam pytanie do gośćelmo. Czy dobrze pamiętam ze to ty jesteś ze Szkocji? Chcialam zapytac czy byłas na jakiejs konsultacji z chirurgiem tutaj na miejscu? Sama mieszkam w Szkocji i rozważam zabieg tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćKasia dzięki nie będę się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Goscctala tak jestem ze szkocji.bylam na konsultacje w edenburgu I nawet u polskiego hirurga.ale pojechalam tez do polski zeby poruwnac.I sie zdecydowalamsie na polske.bo ten w edenburgu odrazu mi zaproponowalam okragle,a w polsce powiedzal ze anatomiczne.troche moze I zaluje ze nie zostalam I nie zrobilam tutaj,,ale ze wzgledu ze musialam dzeci na tak dlugo zostawic.I juz nigdy wiecej tego nie zrobie bo psichycznie strasznie to przezylam.mialam male kamplekacje i musialam przebukowywac bilet.ale juz jestem w domku I jestem szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam do biegania i roweru po 6 tyg i jest ok. Do tequilla moje cycki choc zmiekly to jednak twarde i wuadomo ze to nie naturalna piers a najbardziej czuc jak leze na plecach. Czy ktos tez nie moze styknac ze soba piersi czy tylko ja mam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia ja mam nadzieje,ze Twoje cycki jeszcze zmiękną hihih, bo 2 lipca tez idę pod scyzoryk do Sierocińskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczynki po mam pytanie podzielcie sie ze mna waszymi doświadczeniami odnosnie obniżenia sieę piersi ile u was to mniej wiecej trwalo Jak pewnie wiecie jeste 5 tygodni po operacji i mamjedna piers wyzej ponadto oby dwie piersi sa dosc wysoko i maja jeszcze jajowaty kształt ktoras tez tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtala
Tez jestem z Edynburga. A jak sie nazywa ten polski chirurg I gdzie przyjmuje? Ja bylam na konsultacji u dr Quaba w Spire Hospital I nawet dobre wrazenie na mnie zrobil. Zaproponowal anatomiczne. Jedyne co mnie odstrasza to cena! Ale ja mam duzo mlodsze dzieci niz twoje I obawiam sie tych podrozy. Mlodszy ma dopiero 1.5 roku. Najwazniejsze ze juz jestes po. Teraz to pewnie z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Dziewuszki mam pytanie, a nawet dwa: moje blizny pod piersiami na skórze są gładkie, jasne. jednak przy smarowaniu blizn, pod skórą wyczówam bardzo duże zgrubienia. piersi od dołu są zazwyczaj chłodniejsze od spodu niż od góry,czasami wręcz zimne. czy takie rzeczy to normalne? a czy zna któraś z was jakiegoś lekarza który robi usg po żelkowe w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Goscctala no ja z kazdym dnem lepiej tylko te piersi takie drentwe I jeszcze takie nie moje.samochodu jeszcze nie prowadze nie odkurzam.ja zaplacilam 3000 funtow.jak w edenburgu nie kosztyje to o wiele wiecej,to ja bym na twoim miejscu zostala.a jeszcze takie maluchy masz.ja jeszcze musze wracac za trzy miesiaca na kontrole I po sertyfikat bo jeszcze mi go nie wystawil.poszukam papiery z tej kliniki w edenburgu gdzes je mam.I napisze nazwe.Tam sa dwoch polskich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzieki gosc elmo. Byloby super jakbys znalazla te papiery. W Spire kosztuje 4700 funtow niestety. Ale prawda jest taka ze ja musze ciagnac ze soba cala rodzine wiec dochodza spore koszty I jakby to wszystko zsumowac to oszczednosc niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość M ją też mam pod bliznami zgrubienia i je codziennie wg przykazań je masuje a raczej ugniatam. A co do tej temperatury to aż się zlapalam za cycki i mam je chłodne całe ale nie jakoś zimne i jednakowo na calych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tym masowaniem trzeba uważać i nic na swoją rękę nie robić...jak lekarz zalecił to wtedy tak...a jak nie to nie wolno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczynki pytanie mam czy ktoras z was zrobila piersi a jeszcze nie rodzila. Ja nie mam jeszcze dzieci i nie planuje w ciągu najbliższych 5 lat. Ale wiem ze chcialabym miec jedno dziecko. Wiem ze z implantami mozna karmic ale jak pozniej piersi wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Szilka mnie tak kazał doktor. Całe piersi nie tylko te blizny. Pokazywał jak mam to robić. Chyba celem tego jest zlikwidowanie tych zgrubień. Piersi na razie nie pozwolił masowac i ani mnie ani partnerowi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Szilka Widze ze masz wpisanego Pisere. Jestem juz po operacji? Jak go oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×