Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość zuza1234
lady od 350 no jesli sa inaczej polozone rzeczywiscie bym sie moze troche zakłopotała .ale to chyba dlatego ze ja tak mialam i skonczylo sie w szybkim tempie na drugiej operacji. Popytaj lekarza jak to z tym bedzie. Noi jak masz implanty okragle to niewiem skad ten ksztalt jak opisujsz ze jajowate. U mnie sa okragle fajne i w staniku sa zlaczone taki fajny rowek jest na srodku .moze to dlatego ze juz troche zmiekly bo tak to tez byly oddzielnie .Ale moze byc tez tak ze swoje mialas asymetryczne i dlatego takie wyszly .bo jak sa male to tak tego nie widac .dopiero po powiekszeniu to sie uwidacznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leniaaa no na ja 260 tez bym sie przenigdy nie zgodzila :-) 350 mam i mi mało :-D wyszlo podobnie jak u Ciebie r.F w pelni .naeet ciut maly bo jutro ide po zakup G bo z tego troche sie wylewa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zabieg 30.06 propozycja lekarza 305 zmodyfikowana na 2 konsultacji na 350 wydawały mi się male po zabiegu a teraz żałuję że zrobiłam tak wielkie. Wstaje rano i mam komfort, zachowaną umiarkowaną ruchomość rąk (ubiore się umyję zęby, poczeszę samodzielnie) im poźniej w ciągu dnia tym bardzie piersi brzękną, w wieczorem pod pachami czuje już taki obrzęk że rękoma ledwo ruszam. Do tego bardzo piecze mnie w miesjcu zakończenie stanika (miękka sportowa koszulka), brzuch jest opuchnięty a bol pleców doskwiera chyba najbardziej. Dodam, że nie leżę, posiaduję to tu to tam bo jestem zwyczajnie osłabiona ale wstaję, spacerują po domu, ogródku... Ile to jeszcze może potrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Zuza ja mialam wyjsciowo duze A ale ksztaltem byly symetryczne wiec nie wim skad teraz ta asymetria widze poprawe prawa piersc juz sie troszke obnizyla ksztaltjajowaty moze byc ze zwgledu na za duzy implant ... poprostu sie nie miesci na klatce mimo ze wydaje mi sie ze jestem od ciebieszersza troszeczke bo ja mam 68 pod biustem w mam obecnie 83 staniki mam dwa kupione rozmiar 60 E i 65 E oby dwa kupowalam 2 tygiodnie temu nadal sa dobre Moja Pani doktor przesunela konsultacje z dzis na wtorek wiec poczekam sobie ... Zuza mam prosbe masz te sameimplanty i podobny wzrost i wage podeslalabys mi zdjecie jak wygladaja twoje obecnie mialas operacje przede mna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość a jakie masz wymiary i jaką wyjściówkę miałaś? Co do wielkości to jeszcze ci zmaleją piersiątka teraz masz obrzęknięte. Jesteś dopiero 3 dni po operacji. Tak około 2 tygodnie po powinnaś czuć się zdecydowanie lepiej. Zresztą z dnia na dzień coraz lepiej. Ja mam 330ml anatomiczne. Dzisiaj zdecydowanie było by to 400ml:) Jak mi zszedł obrzęk to moje piersi wydają mi się małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej Ponawiam pytanie oczko.gif Czy ktos powiększał piersi u Piotrkowiaka, Giedrojc Juraha bądź w klinice Kolasinski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej Ponawiam pytanie oczko.gif Czy ktos powiększał piersi u Piotrkowiaka, Giedrojc Juraha bądź w klinice Kolasinski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Pisze od paru dni i nikt nie odpisuje. Nikt nic o nich nie słyszał? Proszę o pomoc ;( moze piszcie inicjałami, zeby nie było oficjalnie, lub napisać emaila. Wcześniej widziałam, ze pisała coś Tequilla, zaglada tu czasem? Moze ktos ma jej email? Cieżko jest znaleźć coś o nich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Malinowa nie denerwuj się, po prostu żadna z obecnych dziewczyn nic nie wie o tych lekarzach co cię interesują. Nie pamiętam kto robił tequile ale jeśli piotrowiak to ma zacne cycochy. Niestety nie mogę ci przesłać jej maila, nie wiem czy by sobie tego życzyła. Na pewno jak tu zajzy to ci odpisze. Wejdz sobie na forum beauty w Polsce tam na pewno coś znajdziesz na ich temat. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeenia
widocznie o rowku moge pomarzyc..cyce mega fajne ale uklad boczny i jak widac nic juz tego nie zmieni minelo 3 miesiece od zabiegu wiec nie sadze aby zaczely sie laczyc, nawet w push up nie da sie ich ze soba styknac, sa duze ale jest miedzy nimi przerwa w push upie na 2 cm...ech szkoda gadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeenia
lady od 350 - wg twojego 83 cm w biuscie to masz miske C lub D nie wiem skad ci wychodzi 83 cm z biuscie skoro ja mam tyle samo co ty pod biustem, tez mialam A obwisle bo obwislo mi wczensiejdze B na skutek karmienia i mam wsadzony mniejszy implant od ciebie bo 320 a mam w biuscie rowniotko 90. ale niestety nie moge ich ze soba styknac co mnie bardzo doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeenia
zuza ja ci zazdroszcze, wyslij mi zdjecie plis w staniku jak to u cieie wyglada bede mega wdzieczna: trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Do gość Marzena, dziekuje za odpowiedz ;) bede tu czasem zaglądać, moze ktos coś napisze, zajrzę na drugie forum jeszcze, co napisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Lenia moje tez się nie chcą stykac a mo bardzo na tym zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Lenia Nie wiem ale pomierzylam sie dzis jeszcze raz i mam w porywach 85 moje sa jeszcze strasznie zwarte i twarde caly czas mam wrazenie ze sa opuchniete ale to juz raczej malo prawdopodobne w 6 tygodni po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Witam miałam operację 30.06.2015 jedna pierś o wiele bardziej boli i rozpiera, implant jest bardziej wyczuwalny u góry siedzę i czytam w internecie i mam stresa czy wszystko ok. za to na drugiej piersi mam jakiegoś krwiaka czy siniaka trudno powiedzieć włączają mi się już filmy że implant trzeba będzie usunąć itd nie wyobrazam sobie przechodzić tego jeszcze raz (ból straszny). konsultacja we wtorek dziewczyny pomóżcie pocieszcie bo zaczynam wpadać w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość spełnić marzenie daj sobie trochę czasu. Minęło zaledwie kilka dni. Nie panikuj za wczasu. Piersi układają się i miekna co najmniej 3 miesiące. Jakie masz implanty i u kogo robilas? Będziesz jeszcze przez pewien czas odczuwać dziwne dolegliwości typu trzeszczenie, przelewanie, siniaki i obrzęk, nierówne piersi ale to wszystko jest w granicach normy. Wyluzuj i odpoczywaj i trzymaj się wskazówek doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość dokładnie jak mówi koleżanka:) U mnie podobnie było. To jest wszystko normalne. Zobaczysz że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej:) Ja po 10-ciu dniach jak zobaczyłam cycki to ryczałam tak dziwnie wyglądały. Wszystko jednak zaczęło się normowac z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki,własnie w wiadomościach podali że dziewczyny nie dostana odszkodowania za słynne PIPy a te co dostały część kasy bedą musiały ją zwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Dziewczyny jesteście kochane juz mi trochę lepiej napisze co powie lekarz na konsultacji piersi robiłam w Bydgoszczy u Andrzeja Światowida implanty Polytech 240 ml rozmiarów bardzo mi odpowiadają nam jedynie nadzieje ze obejdzie się bez skutków ubocznych pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Świątkiewicza miało być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość spełnić marzenia a ile masz wzrostu wagę i wyjściówkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Wzrost 173 waga ok 53 kg przed operacją miałam rozmiar AA także praktycznie brak piersi teraz mam duże b małe c rozmiarem jestem zachwycona nie chciałabym większych bo przy mojej budowie wyglądałoby to nienaturalnie lekarz mówił ze większe i tak wyszły by na boki bardziej ;-) zaufalam mu i nie żałuję że nie upieram się o większe ;-) jestem szczęśliwa ze w końcu mam piersi których nigdy nie miałam aby tylko nie było żadnych powikłań i szybko się wszystko zagoilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej;) Moze na to mi ktos odpowie ;) Dziewczyny, a jak wyglądają takie konsultacje przed operacja? Jak lekarz dobiera implant? Mierzy pacjentkę , czy coś? Czytałam, ze dziewczynie wyjął implanty z szuflady i zaproponował ot tak rozmiar, tym bardziej, ze to jeden z lekarzy których planuje wybrać i na podstawie opinii, chciałabym wybrać najlepszego, który to fachowo dobierze, nie wiem wymierzy, a nie w 5 minut. Jak to wyglądało u Was ;D ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Malinowa u mnie wyglądało to tak. Dr zapytał jaki efekt bym chciała. Zmierzył mnie takim przyrządem przypominającym cyrkiel, zmierzył grubość tkanki. Narysował kropki odkąd dokąd może upchac implant, wymierzył. Dał mi biustonosz w który wkladalam protezy i wybieralismy rozmiar. On ma taka tabele i mi powiedział jaki mogę wybrać maksymalnie duży . narysował na kartce gdzie może zrobić nacięcia. Wypytal o choroby, odpowiedział na moje pytania. Ustalilismy termin i to wszystko. Trwało to ok 20 minut. Dlatego jestem zdziwiona o czym można dyskutować 2 godziny jak niektóre dziewczyny pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Malinowa u mnie też to trwało około 20 minut najważniejsze jest pomierzenie wszystkich potrzebnych rozmiarów wokół piersi i na klatce piersiowej każda z nas ma inny układ i ten sam rozmiar implantu może wyglądać u różnych osób całkowicie inaczej ;-) trzeba lekarzowi zaufać oni wiedzą naprawdę jaki max rozmiar implantu dopasować aby to wyglądało naturalnie a na tym większości nam zależy lekarz tez dokładnie opowie jakie są możliwości ciecia (nie miałam pojęcia ze można przez pępek :-)) jakie są rodzaje implantów itd opowiada o późniejszej rekonwalescencji jak i możliwych powikłania odpowiada na wszystkie pytania pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Spełnić marzenie a ile masz pod biustem? U mnie podobnie wyglądała konsultacja. Lekarz spytał czego oczekuję, pomierzył dał wladki koszulkę i mierzyłam. Proponował większe do mojego wzrostu i budowy. Jednak ja głupia nawet nie chciałam większych mierzyć. Powiedziałam tylko że zależy mi na naturalnym wyglądzie i nie chcę wyglądać jak Doda:) Jednak powinnam mu zaufać i zdać się na fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze słyszałem że brzydkie i grube zaniedbane kobiety chodzą na plażę nudystów czy saunę a jak byłem kilka razy to jeszcze nie widziałem aby któraś była gruba,miała małe piersi lub obwisłe, czy miała coś jeszcze nie tak ze swoim ciałem.Chyba takie komentarze piszą inne kobiety zazdroszcząc naturystkom wyglądu i pięknej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Nie wiem o co chodzi ale co kilka stron jakiś pomylony gość wpisuje posty o plaży nudystow, saunie. Gościu zajmij się swoimi sprawami a nie naszymi cyckami. Albo jesteś zboczony albo spedalony że czytasz damskie fora... Może kup sobie jakieś fajne auto i zarejestruj się na forum motoryzacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuuzza kochana ooo sie ciesze ze sie odezwalas....myslalam nawet ostatnio o tobie jak ty Tam biedulka sobie radzisz.nie wiem czy Tam sobie czytalas wczesniej ale tez mialam kompliekacje I mialam dwie operacji.jestem teraz szczesliwa,daja te piersi czasami znac ze saaa,twardnieja I ten mostek pobolewal,ale zdecydowalam sie na nie dopiero teraz to bardzo zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej.xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×